Beton Kurutma Blog Kategorileri

Kiralık Ozonlama ve Fan Cihazları

Kayıtlı Sayfa Yazısı Yok
Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Yazıları
 • Şap kurutma cihazı kiralama yöntemiyle temin edildiğinde kısa süreli işlerinizde fazla maliyete katlanmadan şap kurutma işleminizi gerçekleştirebilir ve şapın gerekli olduğu forma ulaşmasını sağlar.
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
 • Oda nemi alma kurutma sorunu olan, rutubetli bir ortamda yaşamak, tamamen sağlıksız bir durum olmakla beraber, siz de ve ailenizde, birtakım romatizmalı hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır..
 • Bu nem zamanla dışarıya bırakıldığından, parke kabarması, duvar diplerinde boya kabarması gibi problemleri beraberinde getiriyordu. Bu aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerine de yol açmaktaydı..
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Sanayi Tipi Nem Alma Cihazı

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 12-12-2021 / Kategori : Nem Alma Yazıları / Konu : 5878 Defa Okundu. /  Konuya 3,7 Puan verildi

Sanayi Tipi Nem Alma Cihazı

Sanayi tipi nem alma cihazı ile aşırı nem olan sadece evlerde değil büyük fabrikalar ile endüstri alanında faaliyet gösteren yer ve mekanlarda kurutma için çok etkilidir.

Hatta savunma sanayi, elektrik sektörü, tarım sektörü, müzeler, tarihi yapılar, inşaat sanayi, gıda sanayi, alışveriş merkezleri başta olmak üzere çok sayıda sektör de aşırı nem nedeni ile olumsuz etkileniyor.

Bilindiği gibi konforlu bir yaşam ortamı için havadaki nem oranının yüzde 50 – yüzde 60 arasında olması gerekiyor.

Sanayi alanında ve büyük şirketlerle fabrikalarda nem oranını dengelemek için sanayi tipi nem alma cihazı kullanılıyor.

Tahmin edilemeyen bir alan büyüklüğünde bir yerin nemini dengelemek gerekiyor.

Bazen de yeni yapılan bir yapının zamanında bitirilebilmesi için yapı nem kurutma işlemi yapılması ve inşaatın zamanında yetiştirilmesi gerekiyor.

Bu gibi durumlarda doğal yöntemlerle yapının betonunun çimentosunun ve benzeri inşaat işlerinin kurumasını beklemek zaman kaybına yol açabiliyor.

Zaman kaybının önüne geçebilmek ve inşaatın devamını sağlamak için yapıda doğal olmayan yollarda kurutma işleminin yapılması gerekiyor.

Sanayi tipi nem alıcılar ile gerekli olan nem kurutmanın yapılması mümkün oluyor.

Sanayi tipi nem alıcı için endüstriyel nem alma cihazları adı da veriliyor. 

Sanayi tipi nem alma cihazları pahalı cihazlar olduğundan nem kurutma için kullanılacaksa ve sürekli kullanım alanı yoksa yani dönem dönem kullanılacaksa satın almak yerine kiralama yoluna gidilmesi daha ekonomik bir yol olarak karşımıza çıkıyor.

Büyük veya küçük olan konutlarda da kullanılabilen nem alıcılar büyük firmalarla inşaat sahipleri için kiralanabiliyor.

Büyük binalarda sel ve su baskını gibi durumun yaşanması durumunda bina kurutma yapılması için kiralanıyor.

Sanayi tipi nem alma cihazı, futbol sahası kadar alanı kurutabileceği gibi bu alandan daha küçük olan fabrikalarda nem alma işlemi için yetersiz olabiliyor.

Bunun sebebi teknik özelliklerini öğrenmeden sanayi tipi nem akdikeninin alınması ve kullanılmaya çalışılmasıdır.

Bazı işletmelerde teknik bilgi seviyeyi noksan şahısların alıcı temsilcisi olması ve nem alma makineyi alacak şahısları yanlış manipülasyonu alınan nem alma aygıtının faydasız bir biçimde çalışmasına neden olmaktadır.

Nem alıcısı satan ya da kiralayan firmalarda satış danışmanı da firmanın mühendisi kadar nem alma cihazı konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

Çünkü müşteriyi doğru bilgilendirmesi buna bağlıdır.

Firmamız hem nem sorunlarınızın garantili olarak çözülmesinde hem de size uygun olan sanayi için nem alma cihazı almanızda konusunda uzman ve eğitimli personelleri ile hizmet veriyor.

Ücretsiz keşif imkanından faydalanmanız için İhtiyacınız olan nem alıcı için size bir telefon kadar yakınız.

#sanayitipinemalmacihazı

Faydalı Bilgiler

Ev Ortamında Havada olan Nem Oranı Kaçtır?

Bilindiği gibi konforlu bir yaşam ortamı için havadaki nem oranının yüzde 50 – yüzde 60 arasında olması gerekiyor. Sanayi alanında ve büyük şirketlerle fabrikalarda nem oranını dengelemek için sanayi tipi nem alma cihazı kullanılıyor.

Nam Alıcısı Satan Yada Kiralayan Firma?

Bazı işletmelerde teknik bilgi seviyeyi noksan şahısların alıcı temsilcisi olması ve nem alma makineyi alacak şahısları yanlış manipülasyonu alınan nem alma aygıtının faydasız bir biçimde çalışmasına neden olmaktadır. Nem alıcısı satan ya da kiralayan firmalarda satış danışmanı da firmanın mühendisi kadar nem alma cihazı konusunda bilgi sahibi olmalıdır. Çünkü müşteriyi doğru bilgilendirmesi buna bağlıdır.

Nem Sorunu Nasıl Çözülür?

Firmamız hem nem sorunlarınızın garantili olarak çözülmesinde hem de size uygun olan sanayi için nem alma cihazı almanızda konusunda uzman ve eğitimli personelleri ile hizmet veriyor. Ücretsiz keşif imkanından faydalanmanız için İhtiyacınız olan nem alıcı için size bir telefon kadar yakınız.


Sonraki Sayfa :

Nem Alma Cihazları »
( Toplam Oy : 134 ) ( Oyveren : 36 ) ( ortalama : 92.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Sanayi tipi nem alma cihazı ile aşırı nem olan sadece evlerde değil büyük fabrikalar ile endüstri alanında faaliyet gösteren yer ve mekanlar kurutma için etkili">
 • nemtek Nem Kurutma