Beton Kurutma Blog Kategorileri

Kiralık Ozonlama ve Fan Cihazları

Kayıtlı Sayfa Yazısı Yok
Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Yazıları
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
 • Oda nemi alma kurutma sorunu olan, rutubetli bir ortamda yaşamak, tamamen sağlıksız bir durum olmakla beraber, siz de ve ailenizde, birtakım romatizmalı hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır..
 • Bu nem zamanla dışarıya bırakıldığından, parke kabarması, duvar diplerinde boya kabarması gibi problemleri beraberinde getiriyordu. Bu aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerine de yol açmaktaydı..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
Isımak Beton Nem Kurutma Cihazı

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 03-01-2022 / Kategori : Isımak Kurutma Yazıları / Konu : 4276 Defa Okundu. /  Konuya 3,1 Puan verildi

Isımak Beton Nem Kurutma Cihazı

Isımak beton nem kurutma cihazı yüksek üfleme gücü ve kolay kullanımı ile özellikle inşaat sektöründe ve nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalan ev sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve sunduğu kesin çözümler ile kendisini her geçen gün daha çok kabul ettirmektedir.

Isımak beton nem kurutma makinesi inşaat halinde olan binalarda uygulanan betonun zamanında kurutulmaması ya da kendi kendine kurumasının bekletilmesi halinde üzerinde oluşan nemi almakta en büyük yardımcınız olacaktır.

Isımak cihazının satış ve kiralamasını yapmakta olan firmamız her türlü beton kurutma ve beton nemi kurutma işlemlerinizde üstün cihaz parkuru ile hizmetinizdedir.

Isımak cihazını kiralama yöntemini en iyi hizmet kalitesi ile sunmakta olan firmamız aracılığı ile dönemsel çalışmalarınızda kullanmak için kiralama yapmanız halinde cihaz adresinize kadar teknik personellerimiz tarafından getirilmekte ve cihazın kullanımı hakkında kısa bir gösterim yaparak cihazı çalışır ve hazır bir şekilde bırakmaktadır.

Isımak kurutma cihazı 100 metre uzaklıktan bile uzun saatler boyu aynı performans ile üfleme yapabilmektedir. Cihazımız bu üfleme sayesinde betonda oluşan nemi kısa sürede yoğunlaştırarak ortamdan uzaklaştırmaktadır.

Eğer beton kurutma işlemi kurutma cihazı ile yapılmaz ise bu nem betona iyiden iyiye işlemekte ve betonda rutubetlenme olayı meydana gelmeye başlamaktadır.

Betonda oluşan nemlenmeye dayalı olan rutubetlenme betonunun tamamına kısa sürede yayılmakta ve betonun üzerinde farklı deformasyonlara neden olarak betonun kullanılamaz hale gelmesine sebep olmaktadır.

Betonunun nemlenmesi ve sonrasında önlem alınmadığı için rutubetlenmesi ancak kurutma cihazı yardımıyla çözüme kavuşturulabilecek bir sorundur.

Kurutma cihazı betonu eşit bir şekilde ve kontrollü olarak sıcak hava vererek üzerine bulunan ıslaklığı almakta ve ortamda bulunan nem ya da rutubeti uzaklaştırmaktadır.

Kurutma cihazından farklı bir cihaz ile kurutma işleminin yapılmaya çalışılması o an için sonuç vermiş gibi görünse de ilerleyen zamanlarda beton yine nemlenme ve rutubetlenme olayları ile karşı karşıya kalacaktır.

Isımak kurutma cihazı sadece yeni yapılan inşaat betonlarında kullanılmamakta aynı zamanda günlük hayatta bir yaşam alanı olarak kullanılan binaların kurutma işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Binalar günlük hayat içerisinde zamanla gerek iç gerekse de dış etkenler etkilenerek nemlenme ve rutubetlenme sorunları ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durumun birden fazla sebebi bulunmaktadır.

Bina yapım aşamasında sağlıklı kurutulmamasından dolayı nemlenme olayı gerçekleşebilir. Ya da bina dış etken olarak adlandırdığımız yoğun yağmur, kar ve tipi olaylarına sıkça maruz kalmış su ile sıkça temas etmiş ve artık yıpranmış olduğundan dolayı da nemlenme gözlemlenebilir.

Bir diğer sebep ise iç etken olarak adlandırdığımız ve beton altına yerleştirilen su borularından meydana gelebilecek kaçakların sebep olduğu nemlenmeler olabilir.

Tüm bu sebeplerin hemen hemen hepsi su ile ilgilidir. Görülebileceği üzere binalarda her ne kadar yapım aşamasında su kullanılmakta olsa da yapıldıktan sonra binaların en büyük düşmanı da su olmaktadır.

Bu gibi durumlarda öncelikle sorununun ne olduğu belirlenmeli ve sorun çözüme kavuşturulduktan sonra kurutma cihazı ile kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Bu tarz durumlar için kurutma cihazı kısa süreli kullanılacağından firmamız aracılığı ile kurutma cihazının günlük olarak kiralayabilir ve sorununuzu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Isımak beton nem kurutma cihazı ile yaşam alanı olarak kullanılan bina kontrollü bir şekilde kurutulmakta ve bu kurutma işlemi yapılırken bina kullanılabilmektedir.

Nemlenme olayı çözüme kavuştuktan sonra kullanmakta olduğunuz binanızda bu tarz bir durum söz konusu ise o kısmı da Isımak ile kurutup sonrasında üzerinde çalışma yapmak en akılcı hareket olacaktır.

Kiralık ısımak beton nem kurutma cihazı kurutma işlemini tamamladıktan sonra nemlenmiş alan kazınmalı ve tekrar sıvanarak beton kurutma cihazı ile atılan sıva tamamen kurutulmalıdır.

Eğer kurutulma işlemi tamamlandıktan sonra sıva kazınmadan tekrar sıva yaparak kurutma işlemi yapılmaksızın iş tamamlanır ise çok kısa bir süre sonra aynı bölgede aynı sorun tekrar yaşanacaktır.

Kiralık ısımak beton nem kurutma cihazları son derece kullanışlı ve güvenli olmalarının yanı sıra bina üzerine uyguladığı yüksek üfleme gücü sayesinde tahmin edilenden çok daha kısa süreler içerisinde işini tamamlamakta ve sizlere nem dengesi sağlanmış ortamlarda yaşayabilme imkânı tanımaktadır.

Isımak beton nem kurutma cihazı temini yapabilmek için firmamız ile irtibata geçmeniz ve kullanacağınız alanın nasıl bir alan olduğu ile adresinizi bize iletmeniz cihazımızı size ulaştırmamız için yeterli bilgiler olmaktadır. 

Faydalı Bilgiler

Isımak Cihazı ile Beton Kurutulur mu?

Isımak beton nem kurutma makinesi inşaat halinde olan binalarda uygulanan betonun zamanında kurutulmaması ya da kendi kendine kurumasının bekletilmesi halinde üzerinde oluşan nemi almakta en büyük yardımcınız olacaktır.

Isımak Makinesi Kurutma Yapar mı?

Betonunun nemlenmesi ve sonrasında önlem alınmadığı için rutubetlenmesi ancak kurutma cihazı yardımıyla çözüme kavuşturulabilecek bir sorundur. Kurutma cihazı betonu eşit bir şekilde ve kontrollü olarak sıcak hava vererek üzerine bulunan ıslaklığı almakta ve ortamda bulunan nem ya da rutubeti uzaklaştırmaktadır.

Isımak Cihazı Kiralanıyormu?

Nemlenme olayı çözüme kavuştuktan sonra kullanmakta olduğunuz binanızda bu tarz bir durum söz konusu ise o kısmı da Isımak ile kurutup sonrasında üzerinde çalışma yapmak en akılcı hareket olacaktır. Kiralık ısımak beton nem kurutma cihazı kurutma işlemini tamamladıktan sonra nemlenmiş alan kazınmalı ve tekrar sıvanarak beton kurutma cihazı ile atılan sıva tamamen kurutulmalıdır.

( Toplam Oy : 44 ) ( Oyveren : 14 ) ( ortalama : 77.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Isımak beton nem kurutma cihazı yüksek üfleme gücü ve kolay kullanımı ile özellikle inşaat sektöründe ve nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalan sorunları çözer">
 • nemtek Nem Kurutma