Beton Kurutma Blog Kategorileri

Kiralık Ozonlama ve Fan Cihazları

Kayıtlı Sayfa Yazısı Yok
Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Yazıları
 • Epoksi pek çok endüstriyel sektörü alanında kullanılıyor. Aynı zamanda firmalar ve bireysel yapılarda yine epoksi zemin ayrıcalıklarının önemli bir fırsat yarattığını daha yakından gözlemlemek mümkün..
 • Beton Yüzeylere Epoksi Kaplama işlemi sonrası için kurutma uygulaması için tavsiye edebileceğimiz epoksi kaplama sonrası epoksi kurutma yapan firma olarak Nemtek Epoksi nem kurutma firması olacaktır..
 • Sıva nem kurutmanın faydası konusuna ekleme yapacağımız bir başka fayda ise binanın özellikle dış etken olarak adlandırdığımız yağmur, kar, fırtına, tipi vb. zorlu hava koşullarına karşı dayanıklılığı.
 • Sıva uygulamasından sonra uygulanacak olan yalıtım, boya, duvar kâğıdı ve görsel olarak kullanılabilecek olan parke taşlarının sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirebilmeleri için sıva kurutma.
 • Kiralık nem alma cihazı almayı düşünüyorsanız nem alma cihazı kiralama konusunda faaliyet gösteren firmalardan ihtiyacınıza uygun nem alıcı cihazı kiralayabilir ve nem sorununu kökünden halledebilirsi.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
Sıva Nem Alma

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 21-03-2022 / Kategori : Alçı ve Sıva Kurutma Yazıları / Konu : 3486 Defa Okundu. /  Konuya 2,8 Puan verildi

Sıva Nem Alma

Sıva Nem Alma işlerinizi üstün teknolojiye sahip kiralık nem alma cihazları ile kısa sürede yapmakta ve nem alma cihazı ile küf, rutubet ve nemden kurtarıyoruz.

Sıva nemi alma aslında çok kolay bir iş olmakla birlikte ihmal edildiğinde sonuçları oldukça kötü olmaktadır.

Sıvanın nemlenmesi binanın dış görünüşünü bozduğu gibi sağlıklı bir şekilde binanın ayakta kalabilmesine de engel olmaktadır.

İnşaat yapımı sırasında sıva işlemi yapıldıktan sonra eski yöntemler ile kurutulmaya çalışılmakta ve bu eski yöntemleri uygulayabilmek için inşaatlar genelde yaz aylarında yapılmaktadır.

Yaz aylarında havaların sıcak olmasından dolayı güneşten yararlanılmakta ve sıvanın kurutulma işlemi güneş ısısı ile gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.

Ancak bu yöntem sıva kurutulması için son derece sağlıksız bir yöntemdir. Çünkü sıva yapılan alanın tamamının aynı derecede güneş ısısı alması mümkün olmayabilmektedir.

Bu yüzden sıva yapılan alanın tamamı aynı anda kurumamakta dolayısıyla bazı alanlar yaş kalmaktadır.

Sıvada bazı alanların yaş kalması zamanla sıvanın uygulandığı duvarın nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalmasına sebep olmaktadır.

Bu nemlenme zaman içerisinde bina içerisinde bulunan yalıtım malzemesinin de bozulmasına sebep olmakta ve bina dış etkenlere karşı savunmasız kalmaktadır.

Sıva kurutmanın en kolay, en hızlı ve en sağlıklı olanı kurutma cihazı ile yapılandır.

Kurutma cihazı yüksek üfleme gücü ile alanın büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte mümkün olan en kısa sürede sıvayı ve ıslaklıktan dolayı oluşan nemi kurutmaktadır.

Sıva nem alma cihazı kullanım açısından oldukça kolay olmakla birlikte pek çok özelliği de bünyesinde barındırmaktadır.

Taşınabilir olmasıyla oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra çalışmak için kullandığı enerjiyi son damlasına kadar ısı enerjisine çevirebilmesiyle oldukça ekonomik bir cihazdır.

Cihazımız sadece sıva kurutma işlemini gerçekleştirmekle kalmamakta aynı zamanda evlerinizde, işyerlerinizde karşılaşabileceğiniz nem alma sorunlarında da en büyük yardımcınız olmaktadır.

Nemlenmenin belirtileri olağan dışı duvarlarda hissedilen ıslaklık ve oluşan kabarcıklardır. Sonrasında bu ıslaklık duvarda görsel anlamda kendisini iyiden iyiye hissettirmekte ve görüntü bozukluklarına neden olmaktadır.

Görüntü bozukluklarına bağlı olarak da kötü bir koku nem almış alanı sarmaktadır. Çoğu apartman ve işyeri sakini bu kötü koku ortaya çıktıktan sonra nemlenmiş alana müdahale etmektedir. Ancak bu doğru bilinen bir yanlıştır.

Nemlenme ilk belirtileri gösterdiği anda yani ıslaklık ve kabarcık görüldüğü anda bu durumun nerden kaynaklandığının tespitinin yapılması ve tespit sonrasında gerekli önlemler alındıktan sonra sıva nemi alma cihazı ile kurutulması hem sağlıklı bir kurutma işlemi olacaktır

Hem de bir daha nemlenme olasılığı oldukça düşecektir.

Sıva nem alma özellikle yenileme çalışmalarında çok daha hızlı bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü tadilat yapılan alanın yeniden sıvanması demek sıvanın altında bulunan beton ve yalıtım malzemelerinin açıkta kalması ve her türlü dış etkene maruz duruma gelmiş olmasıdır.

Bu sebeple yenileme çalışmalarında sıva uygulanan alanın hızlı bir şekilde kurutulması gerekmektedir.

Sıva nem alma firması olarak pazarlamasını yaptığımız kurutma cihazlarımızı satın alabileceğiniz gibi dönemsel çalışmalarınız için kiralama yöntemini kullanabilirsiniz.

Her iki şekilde de cihaz istediğiniz adrese tarafımızca getirilecek ve cihazın nasıl kullanılması gerektiği uygulamalı olarak gösterilmektedir.

Ayrıca cihaz teslimi için gelen teknik personellerimiz tarafından cihazdan maksimum verim alabilmek için neler yapmanız gerektiği konusunda ipuçlarını verecektir.

Sıva nem alma işlemleriniz için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçerek bir an önce başlamanız binanızın sağlıklı bir şekilde işlevini korumasına yardımcı olacağı gibi nemin ilerlemesine engel olacak çalışmaları da beraberinde yapmakta ve bir daha nem alma sorunu ile karşılaşmamanızı sağlayacaktır.

#sıvanemalma #sıvanemalmakurutma #sıvanemalmacihazı #sıvanemkurutmacihazı

Faydalı Bilgiler

Sıva Nem Alma Nasıl Yapılır?

Sıva nem alma işlemleriniz için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçerek bir an önce başlamanız binanızın sağlıklı bir şekilde işlevini korumasına yardımcı olacağı gibi nemin ilerlemesine engel olacak çalışmaları da beraberinde yapmakta ve bir daha nem alma sorunu ile karşılaşmamanızı sağlayacaktır.

Kiralık Sıva Nem Alma Cihazı Arıyorum?

Sıva nem alma firması olarak pazarlamasını yaptığımız kurutma cihazlarımızı satın alabileceğiniz gibi dönemsel çalışmalarınız için kiralama yöntemini kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de cihaz istediğiniz adrese tarafımızca getirilecek ve cihazın nasıl kullanılması gerektiği uygulamalı olarak gösterilmektedir. Ayrıca cihaz teslimi için gelen teknik personellerimiz tarafından cihazdan maksimum verim alabilmek için neler yapmanız gerektiği konusunda ipuçlarını verecektir.

Hangi Sıva Nem Alma Cihazı Daha İyidir?

Nemlenme ilk belirtileri gösterdiği anda yani ıslaklık ve kabarcık görüldüğü anda bu durumun nerden kaynaklandığının tespitinin yapılması ve tespit sonrasında gerekli önlemler alındıktan sonra sıva nemi alma cihazı ile kurutulması hem sağlıklı bir kurutma işlemi olacaktır

( Toplam Oy : 98 ) ( Oyveren : 35 ) ( ortalama : 70 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Sıva Nem Alma işlerinizi üstün teknolojiye sahip kiralık nem alma cihazları ile kısa sürede yapmakta ve nem alma cihazı ile küf, rutubet ve nemden kurtarıyoruz.">
 • nemtek Nem Kurutma