Beton Kurutma Blog Kategorileri

Kiralık Ozonlama ve Fan Cihazları

Kayıtlı Sayfa Yazısı Yok
Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Yazıları
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
 • Oda nemi alma kurutma sorunu olan, rutubetli bir ortamda yaşamak, tamamen sağlıksız bir durum olmakla beraber, siz de ve ailenizde, birtakım romatizmalı hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır..
 • Bu nem zamanla dışarıya bırakıldığından, parke kabarması, duvar diplerinde boya kabarması gibi problemleri beraberinde getiriyordu. Bu aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerine de yol açmaktaydı..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
Nem Alıcı

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 24-03-2023 / Kategori : Nem Alma Yazıları / Konu : 655 Defa Okundu. /  Konuya 5 Puan verildi

Nem Alıcı

Nem Alıcı

Havanın kalitesi yaşadığımız ortamda büyük önem taşıyor.

Havada nemin az olması ya da aşırı derecede nem bulunması soluduğumuz havanın kalitesini etkiliyor. Hatta hastalıklara da sebebiyet verebiliyor.

Kaliteli bir hava için nem miktarı yüzde 40-yüzde 50 arasında bulunması gerekiyor.

Havanın nemini ise nem alıcı cihazı ile ayarlayarak havanın kalitesini artırıyor.

Açık yerlerde nem miktarını kontrol altında tutmak çok zor iken kapalı yerlerde nem alma cihazı sayesinde su yoğuşması yaşanmadığından nem, rutubet ve küf gibi sorunlar da yaşanmıyor.

Yüksek neme sahip olan bir ortamda yaşanan su buharı mobilyalara, eşyalara zarar veriyor, insan sağlığını olumsuz olarak etkiliyor.

Havadaki nem binanın duvarında, tavanında ve yüzeylerinde terlemeye yol açıyor. Binanın içine işleyerek uzun vadede bina için de zararlı bir hale dönüşüyor.

Yosun ve küflerin oluşmasına da sebep veren buharlaşma yaşanılan yerin kötü kokmasına da sebebiyet verebiliyor.

Bu kötü durum ile karşılaşmak istemeyenler rutubet oluşumuna neden olacak yüksek nemi ortamdan uzaklaştırmak zorundalar.

Bunun için de en pratik yol nem olması muhtemel yerlerde kurutma cihazları kullanarak ortam nemini azaltmaktır.

Gerek yaşanılan ortamın hava kalitesini yükseltmek ve konforlu bir ortam yaratmak, gerek yüksek nemin yol açtığı sağlık sorunlarından etkilenmemek, gerek evin ömrünü kısaltmamak ve eşyaların zarar görmesini engellemek için nem alma cihazı büyük önem taşıyor.

Sadece evimizde değil işyerlerimizde de yüksek nem olasılığı olduğu için cihazların hem ev hem de iş yerine alınması yerinde oluyor.

Bu tür cihazları pahalı bularak evine ya da iş yerine almayanlar küf ve rutubet ile karşılaştıklarında ya da bu yüzden sağlık sorunları yaşadıklarında nem alıcı cihazlara ödeyecekleri paradan çok fazlası ceplerinden çıkıyor.

Cihazı almaya karar verenlerin ise almak istedikleri mekâna uygun cihazların alması yerinde oluyor.

Örneğin 50 metrekarelik bir alan için 9 BTU’luk bir klima nasıl yetersiz geliyor ve yanlış seçim oluyorsa 50 metrekarelik yüksek rutubetli bir alana küçük bir cihaz yerleştirmekte o kadar yanlış bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Bu cihazların verimli ve etkin kullanılması için kullanılacak alana en uygun nem alıcı seçilmesi halinde kaliteli bir hava ve konforlu bir yaşam alanı sizleri bekliyor.

Elektrik ve mazotla çalışan nem alıcı cihazı ortamdaki havayı filtreliyor emiyor ve içeride oluşturmuş olduğu soğuk hava bölmesinde havayı yoğunlaştırıyor. Yoğunlaşan hava ise cihazın su haznesinde toplanıyor.

Nemi alınmış olan hava ise ısıtılıyor ve kuru hava olarak tekrardan ortama gönderiliyor.

Çalışma prensibinden kabaca bahsettiğimiz nem alıcı insanlar için önemli bir cihaz olduğundan bu cihazı temin etmek isteyenler bizimle iletişim kurabilirler.

Firmamızdan Kiralık veya Satılık olarak her bütçeye uygun olan fiyatlar ile rahatça kiralayabilir yada bütçenizi ve nem sorunu çözecek nem alıcı cihazı temin edebilirsiniz.

Faydalı Bilgiler

Kiralık Nem Alıcı Cihazı Arıyorum?

Çalışma prensibinden kabaca bahsettiğimiz nem alıcı insanlar için önemli bir cihaz olduğundan bu cihazı temin etmek isteyenler bizimle iletişim kurabilirler. Firmamızdan Kiralık veya Satılık olarak her bütçeye uygun olan fiyatlar ile rahatça kiralayabilir yada bütçenizi ve nem sorunu çözecek nem alıcı cihazı temin edebilirsiniz.

Hangi Nem Alıcı Cihazı İyi?

Bu cihazların verimli ve etkin kullanılması için kullanılacak alana en uygun nem alıcı seçilmesi halinde kaliteli bir hava ve konforlu bir yaşam alanı sizleri bekliyor. Elektrik ve mazotla çalışan nem alıcı cihazı ortamdaki havayı filtreliyor emiyor ve içeride oluşturmuş olduğu soğuk hava bölmesinde havayı yoğunlaştırıyor. Yoğunlaşan hava ise cihazın su haznesinde toplanıyor.

Evde Kullanılan Nem Alıcı Hangisi?

Gerek yaşanılan ortamın hava kalitesini yükseltmek ve konforlu bir ortam yaratmak, gerek yüksek nemin yol açtığı sağlık sorunlarından etkilenmemek, gerek evin ömrünü kısaltmamak ve eşyaların zarar görmesini engellemek için nem alma cihazı büyük önem taşıyor.


Önceki Sayfa :

« Nem Alıcı
( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Havadaki nem bina duvarında tavanında ve yüzeylerinde terlemeye yol açıyor. Binanın içine işleyerek uzun vadede bina zarar görür bunun için nem alıcı kullanılır">
 • nemtek Nem Kurutma