Beton Kurutma Blog Kategorileri

Kiralık Ozonlama ve Fan Cihazları

Kayıtlı Sayfa Yazısı Yok
Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Yazıları
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
 • Oda nemi alma kurutma sorunu olan, rutubetli bir ortamda yaşamak, tamamen sağlıksız bir durum olmakla beraber, siz de ve ailenizde, birtakım romatizmalı hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır..
 • Bu nem zamanla dışarıya bırakıldığından, parke kabarması, duvar diplerinde boya kabarması gibi problemleri beraberinde getiriyordu. Bu aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerine de yol açmaktaydı..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
İnşaat Nem Alma Makinesi

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 25-03-2023 / Kategori : İnşaat Kurutma Yazıları / Konu : 373 Defa Okundu. /  Konuya 5 Puan verildi

İnşaat Nem Alma Makinesi

İnşaat Nem Alma Makinesi kiralaması ve satışı yapmakta olan firmamız inşaatlar da oluşan nemi kısa sürede yok etmekte ve bir daha o alanda nem alma sorunu ile karşılaşılma riskini yok etmektedir.

İnşaat nem alma makinası üstün teknoloji ile donatılmış olduğundan dolayı saatler içerisinde ortamda bulunan nemi yok edip ortamda bulunması gereken nemi dengeleyerek daha yaşanılabilir bir ortam yaratmaktadır.

İnşaat nemi alma işlemi kurutma cihazları dışında herhangi bir yöntem kullanılarak yapıldığında bina üzerinde karşılaşılan sonuçlar oldukça kötü olmakta ve binanın sağlıklı bir şekilde ayakta kalmasına engel olmaktadır.

İnşaat nemi alma işlemi inşaat uygulamasının hemen ardından beklemeden yapılması gerekmektedir.

Örnek olarak sıva nemi alma işlemi bazı inşaatlarda bekletilerek kurutulmaya çalışılmakta ve bu kuruma işlemi içinde güneş ısısından faydalanılmaktadır.

Bu yanlış bir uygulama olmakla birlikte sıvanın kuruması 120 ile 150 gün arasında değişen zaman dilimlerinde gerçekleşmekte olup, hem inşaatın diğer işlerinin beklemesine hem de sağlıklı bir şekilde kuruma işleminin gerçekleştirilmemesine sebep olmaktadır.

İnşaat nemi alma işlemini inşaat kurutma cihazlarından faydalanılarak yapmak ise kurutma işleminin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlamasının yanı sıra kurutmanın daha sağlıklı olmasını da sağlamaktadır.

İnşaat nem alma makinesi kiralama firması olarak dönemsel çalışmalarınız için cihazlarımızı kiralayabilirsiniz.

Kiralama talebinizi cihazı ne kadar büyüklükte bir alanda kullanacağınızı ve adresinizi bizlere ileterek yapabilirsiniz.

Cihaz vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede getirilerek uygulamalı olarak kullanımı anlatılacak ve çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilecektir.

İnşaat kurutma cihazımızın kullanımı son derece kolay olup bir kere uygulamalı gösterildiği takdirde herkes tarafından kullanabilir.

Cihazımız geniş alanlarda kullanıma uygun olup 100 metre uzaklıktan bile yüksek üfleme yaparak inşaatların kurumasını sağlamaktadır.

Cihaz taşınabilir olması sebebiyle özellikle yüksek yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Ayrıca müthiş bir çalışma performansına sahip olan cihazımız saatlerce çalıştırıldığında dahi performansından bir şey kaybetmemekte ve yüksek üfleme gücü ile inşaat kurutma işlemine devam etmektedir.

Cihazlarımızın kullanımı insanların yaşam alanlarında da rahatlıkla yapılabilmektedir.

Oldukça sessiz çalışması ve göze hoş gelen görüntüsü ile gerek işitsel gerekse de görsel olarak hiçbir rahatsızlık vermeden cihazlarımızı kullanabilir yüksek ısı enerjisi sayesinde inşaat nem alma işlemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

İnşaat nem alma makineleri firmamız bünyesinde iki farklı enerji çeşidi ile çalışmaktadır. Bu enerji çeşitleri mazotlu ve elektrikli olarak ikiye ayrılmaktadır.

Mazotlu cihazımız daha çok elektrik enerjisinin kullanımının mümkün olmadığı ya da tehlike arz ettiği alanlarda tercih edilmekte olup, hiç durmadan çalışabilme özelliğine sahiptir. Yakıt takviyesi çalışırken bile özel bir aparat sayesinde yapılabilmektedir.

Mazotlu cihazımızın yakıt takviyesi yapılacağı aparatı cihazımızı kiraladığınızda teslim sırasında firma personellerimiz tarafından sizlere verilmekte ve nasıl kullanacağınız uygulamalı olarak gösterilmektedir.

İnşaat nem alma makinesi sağladığı kullanım kolaylığı ve sonuçlarının yanında Avrupa standartların da bir güvenliğe sahiptir.

Uzun süreli çalışmalar esnasında özellikle mazotlu cihazlarımızda ısınmalar meydana gelebileceği ve bu ısınmaların mazot tankına sirayet edip patlama gibi istenmeyen durumlar yaşanabileceği aklınıza gelebilir.

Ancak bu gibi durumlar üretici firma tarafından düşünülmüş ve motor özel bir koruma haznesine alınmıştır. Ne kadar çalışırsa çalışsın motorda herhangi bir ısınma olmadığı gibi performansta da herhangi bir düşme söz konusu olmamaktadır.

Nem alma makinesi kiralama firması olarak bizden temin edebileceğiniz kurutma cihazlarını güvenle kullanabilir ve kısa sürede nem alma sorunlarınızdan kurtulup, inşaattınız işleyişine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Üstelik makinemizi kaç gün süre ile kiralamak istediğiniz tamamen size kalmış durumda. Kiralama işlemi sonrasında yaşayacağınız her türlü sorun ve teknik destek için de firma olarak yanınızda ve bir telefon uzağınızdayız.

İnşaat nem alma makinası kullanımı özellikle inşaat sektörüne zaman kazandırmakta ve inşaatların daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayıp, sağlam ve nemlenme olayları ile karşılaşmayacak binaların ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

#inşaatnemalmamakinesi #inşaatnemalmamakinası #inşaatnemalma #inşaatnemialma

Faydalı Bilgiler

İnşaat Nem Alma Makinası Kiralık Var mı?

İnşaat Nem Alma Makinesi kiralaması ve satışı yapmakta olan firmamız inşaatlar da oluşan nemi kısa sürede yok etmekte ve bir daha o alanda nem alma sorunu ile karşılaşılma riskini yok etmektedir.

İnşaat Nem Alma Makinesi Firması Arıyorum?

İnşaat nem alma makinesi kiralama firması olarak dönemsel çalışmalarınız için cihazlarımızı kiralayabilirsiniz. Kiralama talebinizi cihazı ne kadar büyüklükte bir alanda kullanacağınızı ve adresinizi bizlere ileterek yapabilirsiniz.

İnşaat Nem Alma Makinesi Nem Alıyor mu?

İnşaat nem alma makinesi sağladığı kullanım kolaylığı ve sonuçlarının yanında Avrupa standartların da bir güvenliğe sahiptir. Uzun süreli çalışmalar esnasında özellikle mazotlu cihazlarımızda ısınmalar meydana gelebileceği ve bu ısınmaların mazot tankına sirayet edip patlama gibi istenmeyen durumlar yaşanabileceği aklınıza gelebilir.

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • İnşaat Nem Alma Makinesi kiralaması ve satışı yapmakta olan firmamız inşaatlar da oluşan nemi kısa sürede yok etmekte ve bir daha o alanda nem alma sorunu olmaz">
 • nemtek Nem Kurutma