Beton Kurutma Blog Kategorileri

Kiralık Ozonlama ve Fan Cihazları

Kayıtlı Sayfa Yazısı Yok
Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Yazıları
 • Sıva kurutma işlemi yapılmadığı takdirde veya doğal yöntemlerle yapılmaya kalkıldığı takdirde, sizlere büyük maddi sorunlar yaratabilir ve müşterilerinizin iş bitimini uzun süre beklemelerine neden.
 • Mekân büyüklüğünün ve genişliğinin sorun olmadığı firmamız için, her türlü alanda kısa bir sürede hizmetlerini gerçekleştirip, zamandan da tasarruf etmeyi ilke edinerek, çalışmalarını itinayla yapmak.
 • Oda nemi alma kurutma sorunu olan, rutubetli bir ortamda yaşamak, tamamen sağlıksız bir durum olmakla beraber, siz de ve ailenizde, birtakım romatizmalı hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır..
 • Bu nem zamanla dışarıya bırakıldığından, parke kabarması, duvar diplerinde boya kabarması gibi problemleri beraberinde getiriyordu. Bu aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerine de yol açmaktaydı..
 • İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
Beton Kurutmanın Yararları

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 24-03-2019 / Kategori : Beton Kurutmanın Yararları / Konu : 8484 Defa Okundu. /  Konuya 3,2 Puan verildi

Beton Kurutmanın Yararları

Beton kurutmanın yararları olması için mutlak suretle bir beton kurutma cihazından #betonkurutma için faydalanılması gerekmektedir.

Kurutma cihazından faydalanılmadan yapılan kurutma işlemleri hem başarısızlıkla sonuçlanacak hem de zaman kaybı yaratarak inşaatın geç teslimine sebep olacaktır.

Betonu kurutma işleminde teknolojinin günümüzdeki kadar gelişmediği dönemlerde kullanılan yöntemler günümüzde de bazı kesimlerce uygulanmaya devam etmektedir.

Bu yöntemlerden en bilineni ise betonun kendi kendine kurumasını beklemek ve betonu kurumaya bırakmak olmaktadır.

Bu sebeple genelde yaz aylarında inşaat sektöründe canlılık olmaktadır. Yaz aylarında kavurucu güneşin kendisini göstermesiyle betonu kurutma işlemi bu sıcaklıktan faydalanılarak yapılmaktadır.

Ancak bu yöntem yapının tamamının eşit sıcaklıkta bir ısıya maruz kalmasını sağlayamadığı için ilerleyen dönemlerde pek çok sorunu da beraberinde getirmektedir.

Ayrıca bu şekilde bir kurutma yöntemi oldukça uzun sürmekte ve bu durumda inşaatın teslim süresini oldukça uzatmaktadır.

Bu kadar olumsuz durum bir araya geldiğinde ise beton kurutmanın yararlarından çok zararları ortaya çıkmakta ve bu durum kişilerde yanlış algılamalara sebep olmaktadır.

Oysaki betonu kurutma işinin yapılması için artık günümüz teknolojisinin bize bir armağanı olan kurutma cihazından faydalanmak izlenmesi gereken tek yol olmalıdır.

Kurutma cihazı aracılığı ile betonu kurutma işlemini çok kısa sürelerde yapabileceğiniz gibi sağlıklı ve kontrollü bir şekilde de yapmanız mümkün olmaktadır.

Kurutma cihazının yüksek üfleme gücü, hiç durmadan çalışabilme özelliği sayesinde betonu kurutmanız artık çok zor bir iş olmaktan çıkacak ve gerçekten betonu kurutmanın faydalarını gözle görebilir şekilde fark edebileceksiniz.

Betonu kurutmanın faydaları arasında sayabileceğimiz bir diğer madde ise betonun üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirebilmesi maddesidir.

Eğer sağlıklı ve kurutma cihazı kullanılarak bir kurutma işlemi gerçekleştirildiyse bu betonun üzerine uygulanacak olan yalıtım malzemesi, badana, boya vs. gibi diğer uygulamalarda işlevlerini yerine getirebilecekler ve binanızın gerek içi gerekse dışı son derece korunaklı ve görsel anlamda güzel bir görüntüye sahip olacaktır.

Ancak kurutma işleminin yanlış yapılması ya da hiçbir şekilde yapılmaması yaş ya da nemli beton olarak tabir edebileceğimiz betonun üzerine uygulanacak olan diğer uygulamaların işlevlerini yerine getirememesini sağlayacağı gibi aynı zamanda betona zarar vererek içten içe çürümesine de sebep olmakta ve böylece rutubetlenme denilen olay ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Beton nemi kurutma işlemi bu tarz olaylara mahal vermeden yapılması gereken bir işlemdir.

Beton nemi sadece inşaat halinde olan binalarda değil aynı zamanda yaşam alanı olarak kullanılmakta olan binalarda da sıkça rastlanmakta olan bir olaydır.

Yaşam alanı olarak kullanılmakta olan binalarda beton nemi bazı durumlarda iç etken bazı durumlarda ise dış etkenlerde kaynaklanmaktadır.

İç etken olarak değerlendirebileceğimiz durumlar beton içerisinde bulunan su borularında meydana gelen bir kaçak, betonun aşırı ısınması ya da aşırı soğuması olarak adlandırılırken, dış etkenler ise daha çok yağmur, kar, fırtına gibi doğa olayları ile kavurucu sıcakların beton üzerinde bulunan nemi yükseltmesiyle meydana gelmektedir.

Yaşam alanı olarak kullanılan yapılarda beton kurutmanın yararları öncelikle kaliteli bir yaşam sürdürebilmeyi, nemin ve rutubetin oluşturduğu kötü koku ve kötü görüntüyü engellemeyi sağlamaktadır.

Bir başka yararı ise betonun iç kısmında bulunan yalıtım malzemelerinin işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirerek binanızın sıcak ve soğuk havalardan korunmasına ve ısınma giderlerinizin düşmesine yardımcı olmaktadır.

Beton kurutma cihazı kullanılarak yapılacak olan kurutma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, eşit bir şekilde ısının dağılmasını sağlamaktır. Bu şekilde yapılacak bir kurutma işlemi için ise kurutma cihazının doğru bir şekilde konumlandırılması gerekmektedir.

Beton kurutmanın yararları içerisinde sayabileceğimiz en önemlilerini saydık. Beton kurutma makinesi satış ve kiralamasını yapmakta olan firması olarak beton kurutma işlemini yaparken mutlak suretle beton kurutma makinesi kullanılmasını tavsiye etmekteyiz.

#betonkurutmanınyararları #betonkurutmanınfaydaları #betonkurutma #betonkurutmacihazı #betonkurutmanınfaydalarınelerdir

BETON KURUTMANIN YARARLARI

Faydalı Bilgiler

Beton Kurutmanın Yararları?

Beton kurutmanın yararları içerisinde sayabileceğimiz en önemlilerini saydık. Beton kurutma makinesi satış ve kiralamasını yapmakta olan firması olarak beton kurutma işlemini yaparken mutlak suretle beton kurutma makinesi kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Yaşam alanı olarak kullanılan yapılarda beton kurutmanın yararları öncelikle kaliteli bir yaşam sürdürebilmeyi, nemin ve rutubetin oluşturduğu kötü koku ve kötü görüntüyü engellemeyi sağlamaktadır.

Beton Kurutmanın Faydaları?

Betonu kurutmanın faydaları arasında sayabileceğimiz bir diğer madde ise betonun üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirebilmesi maddesidir. Eğer sağlıklı ve kurutma cihazı kullanılarak bir kurutma işlemi gerçekleştirildiyse bu betonun üzerine uygulanacak olan yalıtım malzemesi, badana, boya vs. gibi diğer uygulamalarda işlevlerini yerine getirebilecekler ve binanızın gerek içi gerekse dışı son derece korunaklı ve görsel anlamda güzel bir görüntüye sahip olacaktır. https://www.betonkurutma.com/blogdetay/1/beton-kurutmanin-faydalari.html

Beton Kurutma Cihazı

Beton kurutma cihazı kullanılarak yapılacak olan kurutma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, eşit bir şekilde ısının dağılmasını sağlamaktır. Bu şekilde yapılacak bir kurutma işlemi için ise kurutma cihazının doğru bir şekilde konumlandırılması gerekmektedir. Kurutma cihazı aracılığı ile betonu kurutma işlemini çok kısa sürelerde yapabileceğiniz gibi sağlıklı ve kontrollü bir şekilde de yapmanız mümkün olmaktadır.

( Toplam Oy : 128 ) ( Oyveren : 40 ) ( ortalama : 80 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Beton kurutmanın yararları olması için mutlak suretle bir beton kurutma cihazı olması ve beton kurutma bu durumda inşaatın teslim süresini oldukça kısaltmakta.">
 • nemtek Nem Kurutma