Beton Kurutma Blog Kategorileri

Kiralık Ozonlama ve Fan Cihazları

Kayıtlı Sayfa Yazısı Yok
Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Yazıları
 • Eskiden bina nem alma kurutma işlemlerinde kullanılan güneş ısısı, sadece öğlen vakitlerinde kurutma işlemi yapıyordu. Bu durum inşaatın uzun sürmesine ve kişilerin zarar görmesine neden oluyordu..
 • Firmamız bünyesinde bulunan kurutma cihazlarımız kullanım kolaylığı ve kalitesi ile betonlardaki nemi tamamen yok etmektedir. Betonda mevcut olan nemi dengeleyerek ortamdan uzaklaştırıyoruz..
 • Malumunuz inşaat sektöründe su vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Duvarlar sıvanırken de sudan faydalanıldığı için ıslak olması normaldir. Ancak, bu ıslaklığın doğal yollarla kurumasını beklemek ise kesinlik.
 • Firmamızdan temin edebileceğiniz kiralık beton kurutma cihazı ile ıslak veya nemli betonlarınızı tahmininizden çok daha kısa bir zamanda kurutabilir, bir sonraki uygulamaya hemen geçebilirsiniz..
 • Buradaki temel amaç daha iyi ve daha nitelikli bir hizmet olduğu için bu hizmetin ortaya çıkması konusunda bilinçli firmaların bunca zamandan beri yürüttüğü faaliyetler, gerçekten büyük önem taşımıştı.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
 • Sakarya beton kurutma hizmeti sadece Sakarya merkezde değil aynı zamanda bu ilçelerde çalışmalarına devam eder Adapazarı, Sapanca, Erenler ve Serdivan ilçelerinde de firmamız tarafından verilmektedir..
Beton Küf Kokusu Giderme

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 16-12-2019 / Kategori : Beton Küf Kokusu Giderme / Konu : 4201 Defa Okundu. /  Konuya 4,2 Puan verildi

Beton Küf Kokusu Giderme

Beton küf kokusu giderme ihtiyacınızda bizden küf giderme cihazı kiralayarak bu küf sorununu giderme, beton kurutma cihazı ile mümkün olmaktadır.

Beton küf kokusu yaşam ortamlarında gerçekten çok büyük bir sorun olmakla beraber insan hayatını da tehdit etmektedir.

Bu kokunun çıkma nedeni su ile buluşan betonun zamanında önlem alınmamasından dolayı betonun derinliklerine işlemesi ve dış ortamda oluşan sıcak hava ile ıslanmış betonun birleşmesinden meydana gelmektedir.

Beton küf kokusu nasıl gider sorusuna halk arasında verilebilecek pek çok cevap uygulanan pek çok yöntem bulunmaktadır. Ancak bu yöntemlerin hangisinin gerçekten işe yaradığı konusunda akılda soru işaretleri mevcuttur.

Halk arasında en çok uygulanan beton küfü kokusu giderme yöntemi çeşitli kimyasallar ile küfe direk müdahale ederek ortamdan uzaklaştırma yöntemidir.

Bu yöntem ile küflenmiş alan temizlenmeye çalışılmakta ve farklı kokulara sahip olan kimyasallar ile hem küf hem de neden olduğu koku ortamdan uzaklaştırılmaya çalışılmaktadır.

Beton üzerinde rutubeti yok edebilmek için rutubet kurutma cihazı kullanmak gerekmektedir. Rutubet kurutma cihazı yüksek üfleme gücü ile çok kısa süre içerisinde beton üzerinde yer etmiş olan rutubeti kurutmaktadır.

Cihaz rutubeti kuruturken ortamda bulunan fazla nemi yok etmektedir.

Ortamda oluşan rutubetten dolayı zamanla oluşan küfü firmamız aracılığı ile satın alabileceğiniz ya da kiralayabileceğiniz kurutma cihazı ile ortamdan uzaklaştırabilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz cihaz firmamızın uzman personelleri tarafından adresinize kadar getirilmektedir.

Adresinize kadar getirilen cihazın nasıl kullanılması gerektiği konusunda uygulamalı olarak gerekli gösterimler yapılmaktadır.

Firmamızın uzman personelleri sadece cihazı adresinize kadar teslim etmemekte istenildiği takdirde cihazın kullanımını gerçekleştirerek ortamda bulunan rutubeti uzaklaştırabilmektedir.

Bu rutubet uzaklaştırılması sırasında ortama temiz hava verildiğinden dolayı küf kokusu biraz da olsa ortamdan uzaklaştırılmış olmaktadır.

Ancak tam anlamıyla ortamdan uzaklaştırılabilmesi için rutubetin alınmış olduğu betonun tamamen kazınması ve o alana yeniden beton atılması gerekmektedir.

Beton atım işlemi gerçekleştikten sonra kurutma işlemi tekrar kurutma cihazı ile vakit kaybetmeden hızlı ancak kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Bu kurutma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tüm alanın eşit bir şekilde kurutulması gerekliliğidir.

Küf kokusunun ortamdan ayrılması zamanla ve ortamın gerekli hava dolaşımına sahip olmasıyla mümkün olmaktadır.

Beton küf kokusu nasıl geçer sorusuna verilebilecek cevap olarak ise rutubeti giderilmiş alanın üzerine özel olarak firmamızın personelleri tarafından hazırlanmış olan solüsyonun sürülmesi ve sonrasında,

süngerle kısa bir ovalama işleminin ardından su ile solüsyonun durulanması küf oluşumun olduğu duvarın daha çok nefes almasını sağlamakta ve duvarda kalmış olan küf kokusunun ortamdan uzaklaşmasını sağlamaktadır.

Beton küf kokusu giderme işlemi için önce ise rutubetin yarattığı kaynağı bulunmalı ve bu kaynak çözüme kavuşturulduktan sonra beton kurutma cihazı ile küf kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Beton kurutma cihazı ile rutubetlenmiş ve artık küflenmiş olmasından dolayı koku yapmış olan betona uygulanacak işlemler betona daha da zarar vererek, sağlıklı olan kısımlarının da kısa sürede durumdan etkilenmesine neden olacaktır.

Eğer küf kokusundan kurtulmak istenirse mutlak suretle profesyonel bir ekipten yardım almak işlemlerin çok daha kısa ve zahmetsiz bir şekilde, istenmeyen olayların meydana gelmesine sebep olmadan çözüme kavuşturulabilmektedir.

Beton küf kokusu nasıl önlenir sorusuna firmamız gerçekleştirdiği çalışmalar ile yapılacak olan uygulamaların neler olduğunu uygulamalı olarak gösterip en iyi cevabı vermekte ve sizi bu durumdan çok kısa süre içerisinde kurtararak ortamın yaşanabilir bir alan olmasını sağlamaktadır.

Beton küf kokusu giderme için firmamız ile irtibata geçmeniz ve yapılacak olan tüm işlemleri firmamıza bırakmanız sorununuzun sağlıklı bir şekilde çözülebilmesi ve küf kokusunu ortamdan uzaklaştırılması için izlenecek en iyi yöntem olmaktadır.

#betonküfkokusugiderme #betonküfkokusu #betonküfkokusunasılgider #betonküfkokusunasılönlenir #betonküfkokusunasılgeçer

BETON KÜF KOKUSU GİDERME

Faydalı Bilgiler

Beton Küf Kokusu Nasıl Giderilir?

Beton küf kokusu nasıl gider sorusuna halk arasında verilebilecek pek çok cevap uygulanan pek çok yöntem bulunmaktadır. Ancak bu yöntemlerin hangisinin gerçekten işe yaradığı konusunda akılda soru işaretleri mevcuttur. Halk arasında en çok uygulanan beton küfü kokusu giderme yöntemi çeşitli kimyasallar ile küfe direk müdahale ederek ortamdan uzaklaştırma yöntemidir.

Beton Küf Kokusu Nasıl Önlenir?

Beton küf kokusu nasıl önlenir sorusuna firmamız gerçekleştirdiği çalışmalar ile yapılacak olan uygulamaların neler olduğunu uygulamalı olarak gösterip en iyi cevabı vermekte ve sizi bu durumdan çok kısa süre içerisinde kurtararak ortamın yaşanabilir bir alan olmasını sağlamaktadır.

Beton Küf Kokusu Nasıl Geçer?

Beton küf kokusu nasıl geçer sorusuna verilebilecek cevap olarak ise rutubeti giderilmiş alanın üzerine özel olarak firmamızın personelleri tarafından hazırlanmış olan solüsyonun sürülmesi ve sonrasında, süngerle kısa bir ovalama işleminin ardından su ile solüsyonun durulanması küf oluşumun olduğu duvarın daha çok nefes almasını sağlamakta ve duvarda kalmış olan küf kokusunun ortamdan uzaklaşmasını sağlamaktadır.


Önceki Sayfa :

« Zemin Kurutma
( Toplam Oy : 17 ) ( Oyveren : 4 ) ( ortalama : 105 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Beton küf kokusu giderme ihtiyacınızda bizden beton küf giderme cihazı kiralayarak bu küf sorununu giderme çözümüne, beton kurutma cihazı ile mümkün olmaktadır.">
 • nemtek Nem Kurutma