Beton Kurutma Blog Kategorileri

Kiralık Ozonlama ve Fan Cihazları

Kayıtlı Sayfa Yazısı Yok
Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Yazıları
 • Eskiden bina nem alma kurutma işlemlerinde kullanılan güneş ısısı, sadece öğlen vakitlerinde kurutma işlemi yapıyordu. Bu durum inşaatın uzun sürmesine ve kişilerin zarar görmesine neden oluyordu..
 • Firmamız bünyesinde bulunan kurutma cihazlarımız kullanım kolaylığı ve kalitesi ile betonlardaki nemi tamamen yok etmektedir. Betonda mevcut olan nemi dengeleyerek ortamdan uzaklaştırıyoruz..
 • Malumunuz inşaat sektöründe su vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Duvarlar sıvanırken de sudan faydalanıldığı için ıslak olması normaldir. Ancak, bu ıslaklığın doğal yollarla kurumasını beklemek ise kesinlik.
 • Firmamızdan temin edebileceğiniz kiralık beton kurutma cihazı ile ıslak veya nemli betonlarınızı tahmininizden çok daha kısa bir zamanda kurutabilir, bir sonraki uygulamaya hemen geçebilirsiniz..
 • Buradaki temel amaç daha iyi ve daha nitelikli bir hizmet olduğu için bu hizmetin ortaya çıkması konusunda bilinçli firmaların bunca zamandan beri yürüttüğü faaliyetler, gerçekten büyük önem taşımıştı.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
 • Sakarya beton kurutma hizmeti sadece Sakarya merkezde değil aynı zamanda bu ilçelerde çalışmalarına devam eder Adapazarı, Sapanca, Erenler ve Serdivan ilçelerinde de firmamız tarafından verilmektedir..
Beton Küfü Nasıl Önlenir

NEMTEK KURUTMA / Düzenleme : 16-12-2019 / Kategori : Beton Küfü Nasıl Önlenir / Konu : 4188 Defa Okundu. /  Konuya 5 Puan verildi

Beton Küfü Nasıl Önlenir

Beton küfü nasıl önlenir bu cevabın herkes tarafından tartışma konusu olmuş bu yöntemlerin pek çoğu denenmiş ve sonuç gözlemlenip tecrübe edinerek işe yarayıp yaramadığı öğrenilmiştir.

Beton küfü önleme çalışmalarının yapılabilmesi için öncelikle ortamın belirli aralıklar ile güneş ışığı görmesi şart olmaktadır.

Eğer güneş ışığı görmesi mümkün olmazsa bu alanda öncelikle nemlenme ve rutubetlenme meydana gelecek sonrasında ise nemlenmiş ve rutubetlenmiş alan küflenmeye başlayacaktır.

Küflenme gibi durumlardan kurtulabilmek için ortamı güneş ışığına çıkaramayacağımıza göre ortamı ısıtmak gerekecektir.

Ancak evlerimizde kullandığımız ısıtıcılar ile bu ısıtma işlemini yapmak sadece küflenmiş betonun yüzey kısmını kurutacak ve beton kısa süre içerisinde tekrar küflenerek bu kez daha büyük sorunları beraberinde getirebilmektedir.

Küf önleme cihazı dışında kullanılacak olan diğer cihazlar küfü önlemeye yardımcı olmayacağı gibi betonun formunu kaybetmesine neden olabilmekte ve bu durumların sonucunda beton kullanılamaz duruma gelebilmektedir.

Küflü beton üzerine herhangi bir işlem yapabilmek için öncelikle küfün betonun üzerinden arındırılması gerekmektedir.

Küf temizliği yapılırken küf kurutma cihazı dışında uygulanacak olan diğer yöntemler hem betona zarar vermekte hem de küfün havaya dağılmasına neden olduğu için farklı yerlere dağılmasına sebep olmaktadır.

Küf sadece belirli bir alanda olmamakta bir alanda meydana gelmekte ve rutubetten çok daha hızlı yayılarak tüm betonu ele geçirmeye çalışmaktadır.

Bu sebeple küf kurutma cihazı son derece dikkatli ve kontrollü bir şekilde kullanılmalı ve küf temizliği yapılırken kesinlikle dağıtılmamalıdır.

Küf sadece beton üzerinde değil aynı zamanda halı ve mobilyalar üzerinde de oluşabilmektedir.

Özellikle depo ya da bodrum gibi güneş ısı ve ışığından mahrum olan yerlerde duran halı ve mobilyalar çok kısa zamanda küflenme sorunu ile karşı karşıya gelebilmekte ve önlem alınmadığı takdirde küf kısa zaman içerisinde tüm eşyaları kullanılamaz duruma getirebilmektedir.

Bu gibi durumlarda beton küfü nasıl önlenir sorusuna verilecek en akıllıca cevaplardan birisi halı ve mobilyaları ısıtmak ve üzerlerinde bulunan küfü yoğunlaştırmak olacaktır.

Ancak bu ısıtma işlemi sıradan elektrikli ısıtıcılar, güçlü fanlar ya da saç kurutma makinesi gibi zayıf ısıtıcılar ile gerçekleştirilmemelidir.

Bu sebeple küf kurutma işlemi için mutlak suretle yüksek ısı gücüne sahip ve mobilyalarınızın derinliğine işleyerek küfü tek seferde ve dağıtmadan ortadan kaldırmaya yarayan küf kurutma cihazı kullanmak gerekmektedir.

Ancak cihazın gerçekten işe yarayabilmesi için küflenmiş alana doğru bir şekilde yerleştirilmesi küfün dağılmadan beton üzerinden uzaklaştırılmasını sağlamaktadır.

Beton küfü nasıl önlenir diye düşünmeye firmamızdan satın alacağınız ya da kiralayacağınız küf kurutma cihazlarımız ile son verebilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile satın almasını ya da kiralamasını yapabileceğiniz küf kurutma cihazlarımız adresinize kadar teslim edilmekte ve uygulamalı olarak kullanımı hakkında bilgi verilerek çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Küf kurutma işlemine ara vermeden ve hızlı bir şekilde devam edebilmek için tasarlanmış olan cihazlarımız uzun süre çalışabilme sürelerine dayanıklı şekilde tasarlanmışlardır.

Ayrıca zor alanlarda ya da yüksek yerlerde oluşan küfü ortamdan uzaklaştırabilmek için tekerlekli olarak tasarlanmış olan cihazlarımız taşınabilme özelliğine de sahiptir.

Cihazlarımız zorlu çalışma şartlarına ve zorlu hava koşullarına uygun şekilde tasarlanmış olduğundan dolayı özellikle güneş görmeyen depo ve bodrum gibi alanlarda rahatlıkla küf kurutma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Beton küfü önleme firması olarak hizmet vermekte olan firmamız ile irtibata geçtiğinizde ne kadar zorlu bir küfe sahip olsanız da çok kısa süre içerisinde bu küf sorunundan tecrübeli personellerimiz ve üstün üfleme gücüne sahip cihazlarımız ile siz değerli müşterilerimizi kurtarmaktayız.

#betonküfünasılönlenir #betonküfüönleme #betonküfününasılönleriz #betonküfönleme

BETON KÜFÜ NASIL ÖNLENİR 

Faydalı Bilgiler

Beton Küfü Nasıl Önlenir?

Beton küfü nasıl önlenir bu cevabın herkes tarafından tartışma konusu olmuş bu yöntemlerin pek çoğu denenmiş ve sonuç gözlemlenip tecrübe edinerek işe yarayıp yaramadığı öğrenilmiştir. Beton küfü önleme çalışmalarının yapılabilmesi için öncelikle ortamın belirli aralıklar ile güneş ışığı görmesi şart olmaktadır.

Beton Küfünü Nasıl Önleriz?

Beton Küf önleme cihazı dışında kullanılacak olan diğer cihazlar küfü önlemeye yardımcı olmayacağı gibi betonun formunu kaybetmesine neden olabilmekte ve bu durumların sonucunda beton kullanılamaz duruma gelebilmektedir. Küflü beton üzerine herhangi bir işlem yapabilmek için öncelikle küfün betonun üzerinden arındırılması gerekmektedir.

Beton Küfü Nasıl Temizlenir?

Küf temizliği yapılırken küf kurutma cihazı dışında uygulanacak olan diğer yöntemler hem betona zarar vermekte hem de küfün havaya dağılmasına neden olduğu için farklı yerlere dağılmasına sebep olmaktadır. Küf sadece belirli bir alanda olmamakta bir alanda meydana gelmekte ve rutubetten çok daha hızlı yayılarak tüm betonu ele geçirmeye çalışmaktadır. Bu sebeple küf kurutma cihazı son derece dikkatli ve kontrollü bir şekilde kullanılmalı ve küf temizliği yapılırken kesinlikle dağıtılmamalıdır.

( Toplam Oy : 10 ) ( Oyveren : 2 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Beton küfü nasıl önlenir ve önleme yapılabilmesi için öncelikle ortamın belirli aralıklar ile güneş ışığı görmesi şart olmaktadır.yada beton kurutma cihazı olur">
 • nemtek Nem Kurutma