Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Yazıları
 • Beton nem kurutma cihazı kiralama firması olarak nem cihazı kiralamasını yapmakla birlikte istenildiği takdirde gerekli personel takviyesini yaparak sorununuzu daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturma.
 • Beton kurutma cihazı Kiralık sayesinde beton üzerinde beton atım işlemi sonrasında kalan ıslaklık çok kısa süreler içerisinde kurutulabilmekte ve bu durum inşaat sektörünün daha hızlı çalışmasını sağ.
 • Ancak depoya bağlanacak bir tahliye hortumu ile depoda biriken yoğunlaşmış nem dışarı atılmakta ve depo dolmayacağı cihaz saatler boyu performansından en küçük bir eksilme yaşamadan çalışabilmektedir..
 • Şantiye Nem Kurutma, genel anlamda şantiye nem kurutma hizmeti olarak karşımıza çıkmış bu mükemmel hizmet, pek çok inşaat firmasının başarılı projeler için bir gereksinim ortaya koymaktadır..
 • Şantiye Kurutma, Bunun için tercih edilmiş ve özenle hazırlanmış bir şantiye kurutma cihazı ile işlerinizin çok daha verimli ve sorunlar da yine olumlu bir şekilde çözüldüğünü görmek mümkün olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • İnşaat yapım aşamasında her ne kadar sudan faydalanılıyor olsa da ilerleyen dönemlerde yani beton tamamen formunu bulduğunda su kesinlikle istenmeyen bir materyal olarak dikkat çekmektedir..
 • Küf temizliği yapılırken küf kurutma cihazı dışında uygulanacak olan diğer yöntemler hem betona zarar vermekte hem de küfün havaya dağılmasına neden olduğu için farklı yerlere dağılmasına sebep olur.
 • Beton küf kokusu giderme işlemi için önce ise rutubetin yarattığı kaynağı bulunmalı ve bu kaynak çözüme kavuşturulduktan sonra beton kurutma cihazı ile küf kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir..
 • Yaşam alanı olarak kullanılan yapılarda beton kurutmanın yararları öncelikle kaliteli bir yaşam sürdürebilmeyi, nemin ve rutubetin oluşturduğu kötü koku ve kötü görüntüyü engellemeyi sağlamaktadır..
 • Hemen her yerde hizmetleri ile birlikte karşımıza çıkmış nem kurutma firması, yeri geldiği zaman bu hizmetlerin en modern ve avantajlı boyutlarını daha sağlıklı şartlarda geliştirmeye devam edecektir..
Düzce Beton Kurutma Hizmeti

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 10-03-2019  / Hit : 549 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

Düzce Beton Kurutma Hizmeti

Düzce beton kurutma hizmeti işlemi firmamızın teknik personelleri ve cihaz parkuru ile kısa sürede, titizlikle yapılmakta ve yapılan binaların uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde ayakta kalabilmesini sağlamaktadır.

Beton kurutma hizmeti Düzce kent merkezi ve ilçelerinde firmamız tarafından verilmekte olup, kurutma cihazı bir telefonunuz ile vereceğiniz adrese mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

Beton kurutma ve beton nemi kurutma kelime olarak birbiri ile aynı olsa da anlam olarak aralarında küçük bir fark bulunmaktadır.

Beton kurutma binaya beton uygulamasının yapılmasının hemen ardından vakit kaybetmeden yapılması gereken bir uygulama iken beton nemi kurutma ise sağlıklı bir şekilde kurutulmayan betonun zamanla nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalmasının ardından yapılan uygulamaya verilen addır.

Ancak her iki uygulamada da kullanılması gereken cihaz kurutma cihazıdır.

Hem beton kurutma hem de beton nemi kurutma işlemlerinde kurutma cihazının kullanılmasının sebebi kurutma cihazının yüksek üfleme gücüne sahip olması ve bu gücü hem yeni beton yapılmış alana hem de betonu nemlenmiş alana eşit bir şekilde ve kontrollü olarak yayabilmesidir.

Eğer kurutma cihazı olmaksızın beton kurutulmaya çalışılırsa beton tam anlamıyla kurumayacak ve yaş olan bölgeler kurutulan bölgelere de etki ederek betonunun tamamının nemlenmesine sebep olacaktır.

Bu durumda kurutma cihazı ile kurutulma yapıldıktan sonra nemlenmiş alan tamamen kazınacak ve tekrardan beton atma işlemi gerçekleştirilip kurutma işleminin de tekrarı gerekecektir.

Yukarıda anlattığımız işlemlerin tekrar tekrar yapılması inşaatın, tadilatın ya da yenileme çalışmasının tamamlanmasını geciktirecek ve ekstra maliyetleri de beraberinde getirecektir.

Bu durumu hiçbir zaman yaşamamak için kurutma cihazı edinmeli ve beton kurutma işlemini kurutma cihazı ile gerçekleştirmek son derece önem teşkil etmektedir.

Düzce beton kurutma hizmeti sadece Düzce’nin kent merkezine değil aynı zamanda Akçakoca, Gölyaka ve Kaynaşlı gibi yüksek nüfusa ve kentleşmeye aday ilçelerinde de firmamız tarafından verilmekte olup, buralarda yapılan inşaatlarda kurutma cihazlarımız sıklıkla kullanılmaktadır.

Düzce ilimizde ve yukarıda saymış olduğumuz ilçelerinde bağıl nemin yüksek olmasından kaynaklı olarak binalarda çok sık bir şekilde nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Bu sorunların başında ise bağıl nemin yüksekliği bilindiği halde beton kurutma işleminde eski yöntemlerin kullanılması ve kurutma işlemini yapmak için dengesiz gelen güneş ışınlarından yararlanılması gelmektedir.

Güneş ışınlarından yararlanılarak kurutma işlemi yapılan bir beton tam anlamıyla kurutulamayacak ve ilerleyen zamanlarda bina üzerinde deformasyonlar meydana gelecektir.

Bu deformasyonlar hava koşulları dediğimiz dış etkenler ile birleştiğinde nemlenme sorunu kaçınılmaz olacaktır.

Firmamız bu nemlenme sorununu da kısa sürede çözüm bulmakta ve Düzce beton kurutma hizmetleri firması adı altında üstün teknolojiye sahip cihazları ile adresinize kadar gelip ortamdaki nemi dengelemekte ve betonunuzu baştan aşağı kontrollü ve sağlıklı bir şekilde kurutmaktadır.

Firmamız aracılığı ile kurutma cihazını satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda anlık ve dönemsel olarak yapacağınız çalışmalar için kiralama yolunu da seçebilirsiniz.

Hangi yöntem ile olursa olsun kurutma cihazı firmamızın teknik personelleri tarafından adresinize kadar getirilmekte ve uygulamalı olarak nasıl çalışıldığı gösterilmektedir.

Cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilmekte ve beton kurutma ya da beton nemi kurutma işlemlerinde gerekli olabilecek tüm aparatları da cihaz ile birlikte verilmektedir.

Düzce beton nem kurutma hizmetleri vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinmiş olup nem sorunundan tamamen kurtulmanızı sağlayacak ve teknik personellerimiz,

bir daha nem sorunu ile karşılaşmamanız için hangi önlemleri almanız gerektiği konusunda küçük ipuçlarını tarafınıza ileteceklerdir.

Düzce beton kurutma hizmeti için firmamız ile irtibata geçtiğinizde kurutma işleminin yapılacağı alanın metre kare olarak tarafımıza bildirilmesi doğru cihaz ve doğru ekipman ile adresinize gelmemizi kolaylaştıracak ve zaman kaybını ortadan kaldıracaktır.

Beton kurutma hizmeti için bizi arayın, kurutma işlemlerinizi tahmininizden çok daha kısa süre içerisinde çözüme kavuşturalım.

( Toplam Oy : 10 ) ( Oyveren : 2 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Düzce beton kurutma hizmeti, firmamızın teknik personelleri ve cihaz parkuru ile kısa sürede, titizlikle yapılmakta ve yapılan binalara beton kurutma uygulaması">
 • Beton Kurutma