Geri Anasayfa

Masaüstüne Dön

Düzce Beton Kurutma Hizmeti

Düzce Beton Kurutma Hizmeti

Düzce beton kurutma hizmeti işlemi firmamızın teknik personelleri ve cihaz parkuru ile kısa sürede, titizlikle yapılmakta ve yapılan binaların uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde ayakta kalabilmesini sağlamaktadır.

Beton kurutma hizmeti Düzce kent merkezi ve ilçelerinde firmamız tarafından verilmekte olup, kurutma cihazı bir telefonunuz ile vereceğiniz adrese mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

Beton kurutma ve beton nemi kurutma kelime olarak birbiri ile aynı olsa da anlam olarak aralarında küçük bir fark bulunmaktadır.

Beton kurutma binaya beton uygulamasının yapılmasının hemen ardından vakit kaybetmeden yapılması gereken bir uygulama iken beton nemi kurutma ise sağlıklı bir şekilde kurutulmayan betonun zamanla nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalmasının ardından yapılan uygulamaya verilen addır.

Ancak her iki uygulamada da kullanılması gereken cihaz kurutma cihazıdır.

Hem beton kurutma hem de beton nemi kurutma işlemlerinde kurutma cihazının kullanılmasının sebebi kurutma cihazının yüksek üfleme gücüne sahip olması ve bu gücü hem yeni beton yapılmış alana hem de betonu nemlenmiş alana eşit bir şekilde ve kontrollü olarak yayabilmesidir.

Eğer kurutma cihazı olmaksızın beton kurutulmaya çalışılırsa beton tam anlamıyla kurumayacak ve yaş olan bölgeler kurutulan bölgelere de etki ederek betonunun tamamının nemlenmesine sebep olacaktır.

Bu durumda kurutma cihazı ile kurutulma yapıldıktan sonra nemlenmiş alan tamamen kazınacak ve tekrardan beton atma işlemi gerçekleştirilip kurutma işleminin de tekrarı gerekecektir.

Yukarıda anlattığımız işlemlerin tekrar tekrar yapılması inşaatın, tadilatın ya da yenileme çalışmasının tamamlanmasını geciktirecek ve ekstra maliyetleri de beraberinde getirecektir.

Bu durumu hiçbir zaman yaşamamak için kurutma cihazı edinmeli ve beton kurutma işlemini kurutma cihazı ile gerçekleştirmek son derece önem teşkil etmektedir.

Düzce beton kurutma hizmeti sadece Düzce’nin kent merkezine değil aynı zamanda Akçakoca, Gölyaka ve Kaynaşlı gibi yüksek nüfusa ve kentleşmeye aday ilçelerinde de firmamız tarafından verilmekte olup, buralarda yapılan inşaatlarda kurutma cihazlarımız sıklıkla kullanılmaktadır.

Düzce ilimizde ve yukarıda saymış olduğumuz ilçelerinde bağıl nemin yüksek olmasından kaynaklı olarak binalarda çok sık bir şekilde nemlenme sorunu ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Bu sorunların başında ise bağıl nemin yüksekliği bilindiği halde beton kurutma işleminde eski yöntemlerin kullanılması ve kurutma işlemini yapmak için dengesiz gelen güneş ışınlarından yararlanılması gelmektedir.

Güneş ışınlarından yararlanılarak kurutma işlemi yapılan bir beton tam anlamıyla kurutulamayacak ve ilerleyen zamanlarda bina üzerinde deformasyonlar meydana gelecektir.

Bu deformasyonlar hava koşulları dediğimiz dış etkenler ile birleştiğinde nemlenme sorunu kaçınılmaz olacaktır.

Firmamız bu nemlenme sorununu da kısa sürede çözüm bulmakta ve Düzce beton kurutma hizmetleri firması adı altında üstün teknolojiye sahip cihazları ile adresinize kadar gelip ortamdaki nemi dengelemekte ve betonunuzu baştan aşağı kontrollü ve sağlıklı bir şekilde kurutmaktadır.

Firmamız aracılığı ile kurutma cihazını satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda anlık ve dönemsel olarak yapacağınız çalışmalar için kiralama yolunu da seçebilirsiniz.

Hangi yöntem ile olursa olsun kurutma cihazı firmamızın teknik personelleri tarafından adresinize kadar getirilmekte ve uygulamalı olarak nasıl çalışıldığı gösterilmektedir.

Cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilmekte ve beton kurutma ya da beton nemi kurutma işlemlerinde gerekli olabilecek tüm aparatları da cihaz ile birlikte verilmektedir.

Düzce beton nem kurutma hizmetleri vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinmiş olup nem sorunundan tamamen kurtulmanızı sağlayacak ve teknik personellerimiz,

bir daha nem sorunu ile karşılaşmamanız için hangi önlemleri almanız gerektiği konusunda küçük ipuçlarını tarafınıza ileteceklerdir.

Düzce beton kurutma hizmeti için firmamız ile irtibata geçtiğinizde kurutma işleminin yapılacağı alanın metre kare olarak tarafımıza bildirilmesi doğru cihaz ve doğru ekipman ile adresinize gelmemizi kolaylaştıracak ve zaman kaybını ortadan kaldıracaktır.

Beton kurutma hizmeti için bizi arayın, kurutma işlemlerinizi tahmininizden çok daha kısa süre içerisinde çözüme kavuşturalım.

Hizmet Yazı Tarihi : 10 03 2019 Eklenmiştir
Hizmet Yazı Hiti: " 7558 "  Defa Okunmuştur.

Bize Ulaşın