Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Sakarya beton kurutma hizmeti sadece Sakarya merkezde değil aynı zamanda bu ilçelerde çalışmalarına devam eder Adapazarı, Sapanca, Erenler ve Serdivan ilçelerinde de firmamız tarafından verilmektedir..
 • İstanbul beton kurutma hizmeti firmamız tarafından başta İstanbul olmak üzere Kadıköy, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Pendik gibi merkez ilçelerde olmak üzere tüm ilçelerde firmamız tarafından verilmekte.
 • Gebze beton nem kurutma hizmeti sadece Gebze’ de değil, Gölcük, İzmit, Karamürsel, Kartepe ilçelerinde de firmamız tarafından verilmekte olup, bu ilçelerde bulunan inşaatlarınızda, tadilat ya da yenil.
 • Beton nem kurutma firması Kocaeli merkez de gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizin de betonlarını kısa sürede kurutmak için sunmaktayız..
 • Kocaeli beton kurutma hizmeti almak için firmamızla irtibata geçmeniz durumunda bulunan ortam için profesyonel elemanımız sizi ziyaret ederek gerekli işlemler hakkında bilgi verecektir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • İnşaat yapım aşamasında her ne kadar sudan faydalanılıyor olsa da ilerleyen dönemlerde yani beton tamamen formunu bulduğunda su kesinlikle istenmeyen bir materyal olarak dikkat çekmektedir..
 • Küf temizliği yapılırken küf kurutma cihazı dışında uygulanacak olan diğer yöntemler hem betona zarar vermekte hem de küfün havaya dağılmasına neden olduğu için farklı yerlere dağılmasına sebep olur.
 • Beton küf kokusu giderme işlemi için önce ise rutubetin yarattığı kaynağı bulunmalı ve bu kaynak çözüme kavuşturulduktan sonra beton kurutma cihazı ile küf kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir..
 • Yaşam alanı olarak kullanılan yapılarda beton kurutmanın yararları öncelikle kaliteli bir yaşam sürdürebilmeyi, nemin ve rutubetin oluşturduğu kötü koku ve kötü görüntüyü engellemeyi sağlamaktadır..
 • Hemen her yerde hizmetleri ile birlikte karşımıza çıkmış nem kurutma firması, yeri geldiği zaman bu hizmetlerin en modern ve avantajlı boyutlarını daha sağlıklı şartlarda geliştirmeye devam edecektir..
Beton Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 12-03-2019  / Hit : 1345 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,5 Puan verildi

Beton Kurutma

Beton kurutma uygulamasının yapılması betonun yapı olarak sertleşmesi için gerekli olan süreyi daha sağlıklı bir şekilde beton nem kurutma işlemi ile kısaltmaktadır.

Beton kurutma cihazı seçimlerinizde daha profesyonel ürünlerden yana tercihinizi kullanmanız için bu sorunda etkili sonuç almanızda faydalı olacaktır.

Betonun tamamen kuruması betonun setleşmesi için oldukça önemlidir. Bunun için de beton kuruması için belirli bir süre belirleyemeyebilirsiniz.

Tahmini olarak aylar veya haftalar süren bir bekleme süresinin sonucunda beton zeminin tamamen kuruduğundan emin olamayabilirsiniz.

İç kısmının kurumadığı bir beton zemin ise kendiliğinden kurumayacak ve aksine nem oluşumunu da hızlandıracaktır.

Beton zeminler bina yapımında oldukça büyük kalıplar halinde ve geniş ebatlı olarak bulunmaktadır.

Kalınlık olarak geniş bir büyüklüğe sahip olan betonlar için kuruma süresinin bitiminde bile beton zeminin tamamen kurumuş olduğundan emin olamayabilirsiniz.

Peki, beton zeminlerin içinin bile kuruduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Bu soru için yapılabilecek en uygun çözüm yöntemi ise nem ölçme cihazlarını kullanarak ıslaklığı tespit etmektir.

Zemin içindeki en küçük ıslaklık birimini ve miktarını bile kolaylıkla tespit edebileceğiniz bu cihaz sayesinde kurutma işlemine devam edip etmeyeceğinize de karar verebilirsiniz.

Beton kurutma gibi sorunların da yine profesyonel şekilde çözülmesi işin sağlam ve sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için oldukça önemlidir.

Yeni biten bir binada bile rutubet ve nem sorunu oluşuyorsa bunun için en derine bakmakta fayda olacaktır.

Bu konuda işin derinine inildiğinde ise beton ıslaklığı karşınıza çıkabilmektedir. İlerleyen dönemlerde yani beton üzerinde atılan diğer ürünler ve malzemelerden sonra ıslaklığın kurutulması daha zor bir hale gelecektir.

Bunun için de beton daha ıslak ve yeni atılmış iken kurutma işleminin daha sağlam bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Beton kurutma işlemi yaparken nasıl bir yol izlemeniz gerekmektedir? Betonun tamamen kuruması için güneş ışığı veya buna benzer havalandırma yöntemleri ile kurutma işlemini tam anlamı ile sağlıklı bir şekilde yapmanız zordur.

Bu çözüm yolu sadece zor değil aynı zamanda da uzun vadeli bir çözümdür. 

İşlem sonunda sizlere uzun bir zaman dilimi kaybettirecek ve aynı şekilde beklediğiniz zaman sonucunda da kurutma işlemini tam yapamayacağınız bir çözüm yolu sizlere maddi olarak da kayıp yaşatabilir.

Bu gibi çözüm yollarını denemek yerine sizlere daha profesyonel ve daha kısa sürede etkili bir çözüm sunabilecek bir yöntem önermek istiyoruz.

Beton kurutma cihazları ile bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Beton kurutma cihazları ülkemizde de son dönemlerde büyük küçük her inşaat firması tarafından tercih edilmektedir.

Yapım aşamasında olan binalarda, bina bitiminde yalıtım sisteminin tam anlamı ile çalışabilmesi ve ısıdan da tasarruf edebilmek için öncelikli olarak beton kurutma işleminin eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir.

Daha hızlı hareket etmek için kurutma işleminin eksik yapılması bina oturma düzenine geçtiğinde rutubet sorunu ve buna bağlı olarak da ısınma sorununu meydana getirecektir.

Beton kurutma firması olarak bizler kurutma cihazlarını en uygun fiyat aralıkları ile sizlerle buluşturmaktayız. Üstelik sadece satın alma hizmetini değil cihaz kiralama hizmetini de firma bünyemizde bulabilirsiniz.

Sorunsuz bir şekilde inşaat sektöründe kullanabileceğiniz bir kurutma cihazını arıyorsanız firmamız sizler için en doğru adres diyebiliriz.

Üstelik sadece yeni yapılan bir betonu kurutmak için değil aynı zamanda herhangi bir sebepten dolayı ıslanmış bir beton yüzeyi de rutubet ve nemden kurtarmak için de yine kurutma cihazlarını kullanabilirsiniz.

Beton kurutma için neler yapabilirsiniz ve bu alanda ne gibi çözüm yöntemlerini kullanabilirsiniz gibi her türlü sorularınız için sadece bizleri arayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman arayabileceğiniz numaralarımızdan teknik ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek cihaz taleplerinizi iletebilirsiniz.

( Toplam Oy : 7 ) ( Oyveren : 2 ) ( ortalama : 87.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Beton kurutma uygulamasının yapılması betonun yapı olarak sertleşmesi için gerekli olan süreyi daha sağlıklı bir şekilde beton nem kurutma işlemi ile kısaltma.
 • Beton Kurutma