Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
Beton Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 12-03-2019  / Hit : 14364 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Beton Kurutma

Beton kurutma uygulamasının yapılması betonun yapı olarak sertleşmesi için gerekli olan süreyi daha sağlıklı bir şekilde beton nem kurutma işlemi ile kısaltmaktadır.

Beton kurutma cihazı seçimlerinizde daha profesyonel ürünlerden yana tercihinizi kullanmanız için bu sorunda etkili sonuç almanızda faydalı olacaktır.

Betonun tamamen kuruması betonun setleşmesi için oldukça önemlidir. Bunun için de beton kuruması için belirli bir süre belirleyemeyebilirsiniz.

Tahmini olarak aylar veya haftalar süren bir bekleme süresinin sonucunda beton zeminin tamamen kuruduğundan emin olamayabilirsiniz.

İç kısmının kurumadığı bir beton zemin ise kendiliğinden kurumayacak ve aksine nem oluşumunu da hızlandıracaktır.

Beton zeminler bina yapımında oldukça büyük kalıplar halinde ve geniş ebatlı olarak bulunmaktadır.

Kalınlık olarak geniş bir büyüklüğe sahip olan betonlar için kuruma süresinin bitiminde bile beton zeminin tamamen kurumuş olduğundan emin olamayabilirsiniz.

Peki, beton zeminlerin içinin bile kuruduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Bu soru için yapılabilecek en uygun çözüm yöntemi ise nem ölçme cihazlarını kullanarak ıslaklığı tespit etmektir.

Zemin içindeki en küçük ıslaklık birimini ve miktarını bile kolaylıkla tespit edebileceğiniz bu cihaz sayesinde kurutma işlemine devam edip etmeyeceğinize de karar verebilirsiniz.

Beton kurutma gibi sorunların da yine profesyonel şekilde çözülmesi işin sağlam ve sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için oldukça önemlidir.

Yeni biten bir binada bile rutubet ve nem sorunu oluşuyorsa bunun için en derine bakmakta fayda olacaktır.

Bu konuda işin derinine inildiğinde ise beton ıslaklığı karşınıza çıkabilmektedir. İlerleyen dönemlerde yani beton üzerinde atılan diğer ürünler ve malzemelerden sonra ıslaklığın kurutulması daha zor bir hale gelecektir.

Bunun için de beton daha ıslak ve yeni atılmış iken kurutma işleminin daha sağlam bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Beton kurutma işlemi yaparken nasıl bir yol izlemeniz gerekmektedir? Betonun tamamen kuruması için güneş ışığı veya buna benzer havalandırma yöntemleri ile kurutma işlemini tam anlamı ile sağlıklı bir şekilde yapmanız zordur.

Bu çözüm yolu sadece zor değil aynı zamanda da uzun vadeli bir çözümdür. 

İşlem sonunda sizlere uzun bir zaman dilimi kaybettirecek ve aynı şekilde beklediğiniz zaman sonucunda da kurutma işlemini tam yapamayacağınız bir çözüm yolu sizlere maddi olarak da kayıp yaşatabilir.

Bu gibi çözüm yollarını denemek yerine sizlere daha profesyonel ve daha kısa sürede etkili bir çözüm sunabilecek bir yöntem önermek istiyoruz.

Beton kurutma cihazları ile bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Beton kurutma cihazları ülkemizde de son dönemlerde büyük küçük her inşaat firması tarafından tercih edilmektedir.

Yapım aşamasında olan binalarda, bina bitiminde yalıtım sisteminin tam anlamı ile çalışabilmesi ve ısıdan da tasarruf edebilmek için öncelikli olarak beton kurutma işleminin eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir.

Daha hızlı hareket etmek için kurutma işleminin eksik yapılması bina oturma düzenine geçtiğinde rutubet sorunu ve buna bağlı olarak da ısınma sorununu meydana getirecektir.

Beton kurutma firması olarak bizler kurutma cihazlarını en uygun fiyat aralıkları ile sizlerle buluşturmaktayız. Üstelik sadece satın alma hizmetini değil cihaz kiralama hizmetini de firma bünyemizde bulabilirsiniz.

Sorunsuz bir şekilde inşaat sektöründe kullanabileceğiniz bir kurutma cihazını arıyorsanız firmamız sizler için en doğru adres diyebiliriz.

Üstelik sadece yeni yapılan bir betonu kurutmak için değil aynı zamanda herhangi bir sebepten dolayı ıslanmış bir beton yüzeyi de rutubet ve nemden kurtarmak için de yine kurutma cihazlarını kullanabilirsiniz.

Beton kurutma için neler yapabilirsiniz ve bu alanda ne gibi çözüm yöntemlerini kullanabilirsiniz gibi her türlü sorularınız için sadece bizleri arayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman arayabileceğiniz numaralarımızdan teknik ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek cihaz taleplerinizi iletebilirsiniz.

( Toplam Oy : 120 ) ( Oyveren : 37 ) ( ortalama : 80 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Beton kurutma uygulamasının yapılması betonun yapı olarak sertleşmesi için gerekli olan süreyi daha sağlıklı bir şekilde beton nem kurutma işlemi ile kısaltma.
 • Beton Kurutma