Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Beton nem alma kurutma firması Gebze başta olmak üzere Kartepe, Kandıra, Karamürsel, Dilovası, Derince ve Çayırova ilçelerinde de beton rutubet ve nem kurutma firması olarak hizmeti vermekteyiz..
 • Kurutma işlemi öncesi bu sorun kaynağı tespit edilmeli ve yok edilmeli ve sonradan betonun tam anlamıyla kurutulabilmesi için yapılması gereken önemli hazırlıkları tamamlayıp kurutma işlemine geçilir..
 • Sıva nem alma işlemleriniz için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçerek bir an önce başlamanız binanızın sağlıklı bir şekilde işlevini korumasına yardımcı olacağı gibi nemin ilerlemesine engel.
 • İnşaat nem kurutma, ortamdaki nem alınmış olup yine kurutma cihazı sayesinde bulunan ortama verdiği sıcak üflemeli hava ile kurutma işlemini sağlamış olur ve istenilen nem değerine ulaşması sağlanır..
 • Isımak kurutma cihazı sadece yeni yapılan inşaat betonlarında kullanılmamakta aynı zamanda günlük hayatta bir yaşam alanı olarak kullanılan binaların kurutma işlemlerini de gerçekleştirmektedir..
Beton Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 12-03-2019  / Hit : 11217 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Beton Kurutma

Beton kurutma uygulamasının yapılması betonun yapı olarak sertleşmesi için gerekli olan süreyi daha sağlıklı bir şekilde beton nem kurutma işlemi ile kısaltmaktadır.

Beton kurutma cihazı seçimlerinizde daha profesyonel ürünlerden yana tercihinizi kullanmanız için bu sorunda etkili sonuç almanızda faydalı olacaktır.

Betonun tamamen kuruması betonun setleşmesi için oldukça önemlidir. Bunun için de beton kuruması için belirli bir süre belirleyemeyebilirsiniz.

Tahmini olarak aylar veya haftalar süren bir bekleme süresinin sonucunda beton zeminin tamamen kuruduğundan emin olamayabilirsiniz.

İç kısmının kurumadığı bir beton zemin ise kendiliğinden kurumayacak ve aksine nem oluşumunu da hızlandıracaktır.

Beton zeminler bina yapımında oldukça büyük kalıplar halinde ve geniş ebatlı olarak bulunmaktadır.

Kalınlık olarak geniş bir büyüklüğe sahip olan betonlar için kuruma süresinin bitiminde bile beton zeminin tamamen kurumuş olduğundan emin olamayabilirsiniz.

Peki, beton zeminlerin içinin bile kuruduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Bu soru için yapılabilecek en uygun çözüm yöntemi ise nem ölçme cihazlarını kullanarak ıslaklığı tespit etmektir.

Zemin içindeki en küçük ıslaklık birimini ve miktarını bile kolaylıkla tespit edebileceğiniz bu cihaz sayesinde kurutma işlemine devam edip etmeyeceğinize de karar verebilirsiniz.

Beton kurutma gibi sorunların da yine profesyonel şekilde çözülmesi işin sağlam ve sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için oldukça önemlidir.

Yeni biten bir binada bile rutubet ve nem sorunu oluşuyorsa bunun için en derine bakmakta fayda olacaktır.

Bu konuda işin derinine inildiğinde ise beton ıslaklığı karşınıza çıkabilmektedir. İlerleyen dönemlerde yani beton üzerinde atılan diğer ürünler ve malzemelerden sonra ıslaklığın kurutulması daha zor bir hale gelecektir.

Bunun için de beton daha ıslak ve yeni atılmış iken kurutma işleminin daha sağlam bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Beton kurutma işlemi yaparken nasıl bir yol izlemeniz gerekmektedir? Betonun tamamen kuruması için güneş ışığı veya buna benzer havalandırma yöntemleri ile kurutma işlemini tam anlamı ile sağlıklı bir şekilde yapmanız zordur.

Bu çözüm yolu sadece zor değil aynı zamanda da uzun vadeli bir çözümdür. 

İşlem sonunda sizlere uzun bir zaman dilimi kaybettirecek ve aynı şekilde beklediğiniz zaman sonucunda da kurutma işlemini tam yapamayacağınız bir çözüm yolu sizlere maddi olarak da kayıp yaşatabilir.

Bu gibi çözüm yollarını denemek yerine sizlere daha profesyonel ve daha kısa sürede etkili bir çözüm sunabilecek bir yöntem önermek istiyoruz.

Beton kurutma cihazları ile bu sorundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Beton kurutma cihazları ülkemizde de son dönemlerde büyük küçük her inşaat firması tarafından tercih edilmektedir.

Yapım aşamasında olan binalarda, bina bitiminde yalıtım sisteminin tam anlamı ile çalışabilmesi ve ısıdan da tasarruf edebilmek için öncelikli olarak beton kurutma işleminin eksiksiz olarak yapılması gerekmektedir.

Daha hızlı hareket etmek için kurutma işleminin eksik yapılması bina oturma düzenine geçtiğinde rutubet sorunu ve buna bağlı olarak da ısınma sorununu meydana getirecektir.

Beton kurutma firması olarak bizler kurutma cihazlarını en uygun fiyat aralıkları ile sizlerle buluşturmaktayız. Üstelik sadece satın alma hizmetini değil cihaz kiralama hizmetini de firma bünyemizde bulabilirsiniz.

Sorunsuz bir şekilde inşaat sektöründe kullanabileceğiniz bir kurutma cihazını arıyorsanız firmamız sizler için en doğru adres diyebiliriz.

Üstelik sadece yeni yapılan bir betonu kurutmak için değil aynı zamanda herhangi bir sebepten dolayı ıslanmış bir beton yüzeyi de rutubet ve nemden kurtarmak için de yine kurutma cihazlarını kullanabilirsiniz.

Beton kurutma için neler yapabilirsiniz ve bu alanda ne gibi çözüm yöntemlerini kullanabilirsiniz gibi her türlü sorularınız için sadece bizleri arayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman arayabileceğiniz numaralarımızdan teknik ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek cihaz taleplerinizi iletebilirsiniz.

( Toplam Oy : 81 ) ( Oyveren : 25 ) ( ortalama : 80 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Beton kurutma uygulamasının yapılması betonun yapı olarak sertleşmesi için gerekli olan süreyi daha sağlıklı bir şekilde beton nem kurutma işlemi ile kısaltma.
 • Beton Kurutma