Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
Kiralık Beton Nem Kurutma Cihazı

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 09-04-2019  / Hit : 4656 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,9 Puan verildi

Kiralık Beton Nem Kurutma Cihazı

Kiralık Beton Nem Kurutma Cihazı firmamızdan uygun fiyatlar ile kiralayabilmektesiniz. Beton kurutma uygulamasında mutlaka bu beton kurutma işlemi mutlaka yapılmalıdır.

Beton kurutma cihazı kullanılarak betonunuzda oluşan nemi ortamdan uzaklaştırdığınızda beton üzerinde bir daha nemlenme ihtimali kalmayacağı gibi,

beton üzerine uygulayacağınız diğer materyalleri de tahmininizden çok daha önce ve çok daha sağlıklı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Kurutma cihazı kullanılmadan beton üzerinde yapacağınız yalıtım malzemesi, sıva, badana ve boya işlemleri işlevlerini yerine getiremeyeceği gibi,

atılmış olan nemli beton zarar verecek ve zaten rutubetlenme ihtimali olan betonunun daha hızlı bir şekilde rutubetlenmesine zemin hazırlayacaktır.

Rutubetlenme nemlenmenin bir ileri boyutu olup, karşılaşıldığında kötü koku ve kötü görüntülere neden olmaktadır.

Binanın rutubetlenmesinin ardından yaşanacak olaylar ise hem inşaat firmalarının prestiji açısından hem de maddi açıdan pek çok zararı beraberinde getirmektedir.

Bu yüzden beton kurutma işlemleri sırasında mutlak suretle beton kurutma cihazından faydalanılması gerekmektedir.

Beton kurutma cihazı ile yapılan kurutma işlemlerinde beton eşit bir şekilde yüksek ısı derecesinde kurutulmakta ve betonun hiçbir yerinde ıslaklık kalmamaktadır.

Ancak kurutma cihazı dışında uygulanacak beton kurutma taktiklerinde betonun bazı bölgeleri ıslak ve nemli kalmakta bu alanlarda ilerleyen zamanlarda betonun kuru yerlerine doğru ilerleyerek zamanla betonunun tamamının nemlenmesine sebep olmaktadır.

Bu tarz alanlarda nemlenme ve rutubetlenme sorunu çok daha sık yaşanabilmektedir. Ancak özellikle apartman dairelerinde oturanlar bu durumu çok geç fark etmekte ya da fark edilse bile üzerine gitmemekte göz ardı etmektedirler.

Oysaki nemlenme göz ardı edilmemesi ve acil bir şekilde çözüme kavuşturulması gereken bir sorundur.

Binanın sağlıklı bir şekilde ayakta kalabilmesi ve dış etkenlerde bizleri koruyabilmesi için düzenli olarak gerekli kontrollerinin yapılması ve nemlenme görülen alanların nem dengesinin sağlanması gerekmektedir.

Beton nem kurutma cihazı kiralama yöntemi özellikle bu tarz yaşam alanı olarak kullanılmakta olan binalarda adeta bir kurtarıcı yöntem olarak görülmektedir.

Nemlenmeye sebep olan durum kontrol altına alındıktan sonra nem fazlalığın bulunduğu bölüme kurutma cihazı ile yüksek derece ısı verilerek nem yoğunlaştırılmalı ve sonrasından nem dengesi sağlanan alan kazınarak yeniden beton atım işlemi gerçekleştirilerek tekrar kurutma işlemi yapılmalıdır.

Eğer kurutma işlemi yapıldıktan sonra alan kazınmaz ve tekrar beton atılmaz ise nemlenme olayı kısa süre içerisinde kendisini tekrar göstermekte ve bu kısır döngü bu şekilde devam etmektedir.

Kiralık beton nem kurutma cihazı taşınabilir olma özelliklerine sahip olmakta olup yüksek binaların iç ya da dış cephelerinde rahatlıkla ve güvenle taşınıp kullanılabilmektedir.

Kurutma cihazı ortamı kirletmeden ve hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden işini yapmakta olup, çalıştığı sırada bir klima kadar ses çıkaran teknolojinin bize bir hediyesi olan cihazdır.

Beton nem kurutma cihazı kiralama firması olarak nem cihazı kiralamasını yapmakla birlikte istenildiği takdirde gerekli personel takviyesini yaparak sorununuzu daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Kiralık beton nem kurutma cihazı isteğinizde gerekli bilgileri doğru şekilde bizimle paylaştığınızda nemlenme ve rutubetlenme sorunları ile bir daha karşılaşmamak üzere vedalaşacağınızın garantisini firma olarak sizlere vermekteyiz.

Kiralık Beton Nem Kurutma Cihazı


Önceki Sayfa :
Önceki Konu Bulunamamıştır.
Sonraki Sayfa :

Beton Kurutma »
( Toplam Oy : 67 ) ( Oyveren : 23 ) ( ortalama : 72.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Kiralık Beton Nem Kurutma Cihazı firmamızdan uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz. Beton kurutma uygulamasında mutlaka beton kurutma işlemi mutlaka yapılmalı.
 • Kiralık Beton Nem Kurutma Cihazı