Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Sakarya beton kurutma hizmeti sadece Sakarya merkezde değil aynı zamanda bu ilçelerde çalışmalarına devam eder Adapazarı, Sapanca, Erenler ve Serdivan ilçelerinde de firmamız tarafından verilmektedir..
 • İstanbul beton kurutma hizmeti firmamız tarafından başta İstanbul olmak üzere Kadıköy, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Pendik gibi merkez ilçelerde olmak üzere tüm ilçelerde firmamız tarafından verilmekte.
 • Gebze beton nem kurutma hizmeti sadece Gebze’ de değil, Gölcük, İzmit, Karamürsel, Kartepe ilçelerinde de firmamız tarafından verilmekte olup, bu ilçelerde bulunan inşaatlarınızda, tadilat ya da yenil.
 • Beton nem kurutma firması Kocaeli merkez de gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizin de betonlarını kısa sürede kurutmak için sunmaktayız..
 • Kocaeli beton kurutma hizmeti almak için firmamızla irtibata geçmeniz durumunda bulunan ortam için profesyonel elemanımız sizi ziyaret ederek gerekli işlemler hakkında bilgi verecektir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • İnşaat yapım aşamasında her ne kadar sudan faydalanılıyor olsa da ilerleyen dönemlerde yani beton tamamen formunu bulduğunda su kesinlikle istenmeyen bir materyal olarak dikkat çekmektedir..
 • Küf temizliği yapılırken küf kurutma cihazı dışında uygulanacak olan diğer yöntemler hem betona zarar vermekte hem de küfün havaya dağılmasına neden olduğu için farklı yerlere dağılmasına sebep olur.
 • Beton küf kokusu giderme işlemi için önce ise rutubetin yarattığı kaynağı bulunmalı ve bu kaynak çözüme kavuşturulduktan sonra beton kurutma cihazı ile küf kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir..
 • Yaşam alanı olarak kullanılan yapılarda beton kurutmanın yararları öncelikle kaliteli bir yaşam sürdürebilmeyi, nemin ve rutubetin oluşturduğu kötü koku ve kötü görüntüyü engellemeyi sağlamaktadır..
 • Hemen her yerde hizmetleri ile birlikte karşımıza çıkmış nem kurutma firması, yeri geldiği zaman bu hizmetlerin en modern ve avantajlı boyutlarını daha sağlıklı şartlarda geliştirmeye devam edecektir..
Sıva Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 02-11-2019  / Hit : 391 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

Sıva Kurutma

Sıva Kurutma binaların inşaat aşamasında iken kesinlikle yapılması gereken bir işlem olup bu uygulamanın titizlikle ve kontrollü bir şekilde yapılacak olması çok önemlidir.

Sıva nemi kurutma yapılırken eski yöntemlerin kullanılması "güneş ışığından yararlanma ya da elektrikli soba kullanma" o an için çözüm gibi görünmekte olsa da sıvanın üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin işlevlerini tam anlamıyla yerine getirmemesine ve sıvanın zamanla deformasyona uğramasına sebep olacaktır.

Böyle bir durum ile karşılaşmamak için kurutma işlemlerinde sıva kurutma cihazı kullanmak hem binanın ilerleyen zamanlarda nemlenme sorunu ile karşılaşma ihtimalini azaltacak hem de sıva üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmesine imkân sağlayacaktır.

Havada bulunan bağıl nemin artması genel anlamda binaları etkilemekte ve nemlenme sorunları baş göstermektedir.

Ancak bu nemlenme sorunu her binada meydana gelen bir problem değildir. Bunun sebebi ise binanın yapım aşaması sırasında uygulanan sıvanın kontrollü bir şekilde kurutulmuş olmasıdır.

Eğer inşaat sırasında uygulanan sıva uygulaması tamamlandıktan sonra vakit kaybetmeden kurutma cihazı yardımıyla kurutma işlemi gerçekleştirilmezse sıvanın bazı alanları nemli kalacağından bu durum ilerleyen zamanlarda havadaki nemin de yükselmesiyle birlikte nemlenme sorununun ortaya çıkaracaktır.

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında nemli alan kötü koku ve kötü bir görüntüye sebep olacağından ve aynı zamanda binanın işlevselliğini azaltacağından dolayı nemli sıva kurutma yolu tercih edilmeli ve kurutma cihazı ile nemlenmiş alana müdahale edilmesi gerekmektedir. 

Kurutma cihazı ile müdahale edilirken kullanılacak olan kurutma cihazının nemli alanı kurutabilecek kapasitede olması şarttır.

Bu yüzden kurutma cihazı edinilirken nemli alanın metre karesinin tahmini de olsa bilinmesi gerekmektedir.

Nemli alanı kurutma cihazı ile kuruturken yüksek üfleme gücüne sahip bir kurutma cihazı kullanılması gerekliliğinin yanı sıra işlem yapılırken üflemenin nemli alana eşit bir şekilde yapılması ve alanın aynı derecede sıcaklık ile aynı zaman dilimi içerisinde kurutulması gerekmektedir.

Sıva kurutma işlemi tamamlanmadan binada uygulanan sıvanın üzerine hiçbir şekilde yalıtım malzemesi, badana ve boya işleri yapılmamalı ve tamamen sıvanın kuruması beklenmelidir.

Kurutma işlemi için kullanılacak olan kurutma cihazlarının satış ve kiralamasını yapmakta olan firmamız ile irtibata geçtiğinizde kurutulacak alanın ne kadar olduğu bilgisini bizimle mutlak surette paylaşmanız gerekmektedir.

Bu paylaşım sonrasında nemli alanınıza kapasitesi uygun bir cihaz mümkün olan en kısa süre içerisinde adresinize kadar getirilecektir.

Teknik personellerimiz tarafından adresinize getirilen cihazın kullanımı hakkında gerekli bilgiler verilecek olup kullanım esnasında gerekebilecek tüm aparatlar teslim edilecektir.

Sıva kurutma firması olarak cihaz teslimi öncesinde, sırasında ve sonrasında nemlenme sorununuza çözüm bulabilmek için her türlü servis desteği, danışmanlık ve işçiliği karşılamaktayız.

Firmamız müşteri memnuniyeti ve sorun çözme odaklı çalışmasını tüm müşterilerine uygulamakta olup, sorununuz çözüme ulaşana kadar en büyük yardımcınız olmaya hazırdır.

Firmamız tarafından temin edilen kurutma cihazı son derece teknolojik bir cihaz olup, her türlü zorlu koşulda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Cihazımız ayrıca hiç ara vermeden çalışabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği esnasında da hiçbir şekilde performansından bir düşüş söz konusu olmamaktadır.

Eski yöntemlerden faydalanarak sıva kurutma işlemi yapıldığında 120 güne ulaşan sürelerde sonuç alınabilirken, kurutma cihazlarımız bu süreyi oldukça kısaltmakta ve 30 gün gibi bir sürede nemli alanlarınızı ve sıvalarınızı kurutmaktadır.

#sıvakurutma #sıvasonrasıkurutma #sıvasonrasınemkurutma #sıvanemkurutma #sıvanemalma #sıvanemalmakurutma #sıvakurutmacihazı #sıvanemkurutmacihazı

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Sıva Kurutma binaların inşaat aşamasında iken kesinlikle yapılması gereken bir kurutma işlemi olup bu uygulamanın titizlikle ve kontrollü bir şekilde yapılmalı.
 • Sıva Kurutma