Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Beton nem alma kurutma firması Gebze başta olmak üzere Kartepe, Kandıra, Karamürsel, Dilovası, Derince ve Çayırova ilçelerinde de beton rutubet ve nem kurutma firması olarak hizmeti vermekteyiz..
 • Kurutma işlemi öncesi bu sorun kaynağı tespit edilmeli ve yok edilmeli ve sonradan betonun tam anlamıyla kurutulabilmesi için yapılması gereken önemli hazırlıkları tamamlayıp kurutma işlemine geçilir..
 • Sıva nem alma işlemleriniz için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçerek bir an önce başlamanız binanızın sağlıklı bir şekilde işlevini korumasına yardımcı olacağı gibi nemin ilerlemesine engel.
 • İnşaat nem kurutma, ortamdaki nem alınmış olup yine kurutma cihazı sayesinde bulunan ortama verdiği sıcak üflemeli hava ile kurutma işlemini sağlamış olur ve istenilen nem değerine ulaşması sağlanır..
 • Isımak kurutma cihazı sadece yeni yapılan inşaat betonlarında kullanılmamakta aynı zamanda günlük hayatta bir yaşam alanı olarak kullanılan binaların kurutma işlemlerini de gerçekleştirmektedir..
Sıva Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 02-11-2019  / Hit : 8453 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,9 Puan verildi

Sıva Kurutma

Sıva Kurutma binaların inşaat aşamasında iken kesinlikle yapılması gereken bir işlem olup bu uygulamanın titizlikle ve kontrollü bir şekilde yapılacak olması çok önemlidir.

Sıva nemi kurutma yapılırken eski yöntemlerin kullanılması "güneş ışığından yararlanma ya da elektrikli soba kullanma" o an için çözüm gibi görünmekte olsa da sıvanın üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin işlevlerini tam anlamıyla yerine getirmemesine ve sıvanın zamanla deformasyona uğramasına sebep olacaktır.

Böyle bir durum ile karşılaşmamak için kurutma işlemlerinde sıva kurutma cihazı kullanmak hem binanın ilerleyen zamanlarda nemlenme sorunu ile karşılaşma ihtimalini azaltacak hem de sıva üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmesine imkân sağlayacaktır.

Havada bulunan bağıl nemin artması genel anlamda binaları etkilemekte ve nemlenme sorunları baş göstermektedir.

Ancak bu nemlenme sorunu her binada meydana gelen bir problem değildir. Bunun sebebi ise binanın yapım aşaması sırasında uygulanan sıvanın kontrollü bir şekilde kurutulmuş olmasıdır.

Eğer inşaat sırasında uygulanan sıva uygulaması tamamlandıktan sonra vakit kaybetmeden kurutma cihazı yardımıyla kurutma işlemi gerçekleştirilmezse sıvanın bazı alanları nemli kalacağından bu durum ilerleyen zamanlarda havadaki nemin de yükselmesiyle birlikte nemlenme sorununun ortaya çıkaracaktır.

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında nemli alan kötü koku ve kötü bir görüntüye sebep olacağından ve aynı zamanda binanın işlevselliğini azaltacağından dolayı nemli sıva kurutma yolu tercih edilmeli ve kurutma cihazı ile nemlenmiş alana müdahale edilmesi gerekmektedir. 

Kurutma cihazı ile müdahale edilirken kullanılacak olan kurutma cihazının nemli alanı kurutabilecek kapasitede olması şarttır.

Bu yüzden kurutma cihazı edinilirken nemli alanın metre karesinin tahmini de olsa bilinmesi gerekmektedir.

Nemli alanı kurutma cihazı ile kuruturken yüksek üfleme gücüne sahip bir kurutma cihazı kullanılması gerekliliğinin yanı sıra işlem yapılırken üflemenin nemli alana eşit bir şekilde yapılması ve alanın aynı derecede sıcaklık ile aynı zaman dilimi içerisinde kurutulması gerekmektedir.

Sıva kurutma işlemi tamamlanmadan binada uygulanan sıvanın üzerine hiçbir şekilde yalıtım malzemesi, badana ve boya işleri yapılmamalı ve tamamen sıvanın kuruması beklenmelidir.

Kurutma işlemi için kullanılacak olan kurutma cihazlarının satış ve kiralamasını yapmakta olan firmamız ile irtibata geçtiğinizde kurutulacak alanın ne kadar olduğu bilgisini bizimle mutlak surette paylaşmanız gerekmektedir.

Bu paylaşım sonrasında nemli alanınıza kapasitesi uygun bir cihaz mümkün olan en kısa süre içerisinde adresinize kadar getirilecektir.

Teknik personellerimiz tarafından adresinize getirilen cihazın kullanımı hakkında gerekli bilgiler verilecek olup kullanım esnasında gerekebilecek tüm aparatlar teslim edilecektir.

Sıva kurutma firması olarak cihaz teslimi öncesinde, sırasında ve sonrasında nemlenme sorununuza çözüm bulabilmek için her türlü servis desteği, danışmanlık ve işçiliği karşılamaktayız.

Firmamız müşteri memnuniyeti ve sorun çözme odaklı çalışmasını tüm müşterilerine uygulamakta olup, sorununuz çözüme ulaşana kadar en büyük yardımcınız olmaya hazırdır.

Firmamız tarafından temin edilen kurutma cihazı son derece teknolojik bir cihaz olup, her türlü zorlu koşulda çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Cihazımız ayrıca hiç ara vermeden çalışabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği esnasında da hiçbir şekilde performansından bir düşüş söz konusu olmamaktadır.

Eski yöntemlerden faydalanarak sıva kurutma işlemi yapıldığında 120 güne ulaşan sürelerde sonuç alınabilirken, kurutma cihazlarımız bu süreyi oldukça kısaltmakta ve 30 gün gibi bir sürede nemli alanlarınızı ve sıvalarınızı kurutmaktadır.

#sıvakurutma #sıvasonrasıkurutma #sıvasonrasınemkurutma #sıvanemkurutma #sıvanemalma #sıvanemalmakurutma #sıvakurutmacihazı #sıvanemkurutmacihazı

( Toplam Oy : 58 ) ( Oyveren : 20 ) ( ortalama : 72.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Sıva Kurutma binaların inşaat aşamasında iken kesinlikle yapılması gereken bir kurutma işlemi olup bu uygulamanın titizlikle ve kontrollü bir şekilde yapılmalı.
 • Sıva Kurutma