Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
 • Sakarya beton kurutma hizmeti sadece Sakarya merkezde değil aynı zamanda bu ilçelerde çalışmalarına devam eder Adapazarı, Sapanca, Erenler ve Serdivan ilçelerinde de firmamız tarafından verilmektedir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Sıva nem alma işlemleriniz için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçerek bir an önce başlamanız binanızın sağlıklı bir şekilde işlevini korumasına yardımcı olacağı gibi nemin ilerlemesine engel.
 • İnşaat nem kurutma, ortamdaki nem alınmış olup yine kurutma cihazı sayesinde bulunan ortama verdiği sıcak üflemeli hava ile kurutma işlemini sağlamış olur ve istenilen nem değerine ulaşması sağlanır..
 • Isımak kurutma cihazı sadece yeni yapılan inşaat betonlarında kullanılmamakta aynı zamanda günlük hayatta bir yaşam alanı olarak kullanılan binaların kurutma işlemlerini de gerçekleştirmektedir..
 • Bazı işletmelerde teknik bilgi seviyeyi noksan şahısların alıcı temsilcisi olması ve nem alma makineyi alacak şahısları yanlış manipülasyonu alınan nem alma aygıtının faydasız bir biçimde çalışmasına.
 • Nem sorunu gibi kısa süre içerisinde dağılarak zararlı bir hal alabilen sorunlar için sürekli kontrol altında tutulması için de muhakkak bir nem ölçme cihazı ile veri alışverişi yapılması gerekmekte..
Beton Sıva Kurutma Cihazı

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 18-12-2019  / Hit : 3276 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,1 Puan verildi

Beton Sıva Kurutma Cihazı

Beton Sıva Kurutma Cihazı, özellikle inşaat yapımında sıva sonrası işlerin hızla ilerlemesinde çok büyük bir önemi olmakta olup en kısa sürede sıva kurutulması gerekmektedir.

Sıvanın kuruması inşaatın devamı için gerekli olan en önemli işlem olduğu için beton ne kadar hızlı kurursa inşaat o kadar çabuk tamamlanmaktadır.

Beton sıva kurutma cihazları teknolojinin ilerlemesi ile gün geçtikçe gelişme göstermiş ve eski zamanlarda haftaları hatta ayları alan beton kurutma işlemi zulmu artık bitmiştir.

Günümüzde kontrollü olarak yapılacak çalışmaların ardından kısa süre içerisinde kurutulmasını sağlayan profesyonel sıva kurutma cihazı ile olmaktadır.

Beton nemi kurutmak için en çok bilinen yöntem inşaatların genelde yaz aylarında yapılması ve yaz aylarının verdiği yakıcı güneş sayesinde gerçekleştirilirdi.

Ancak bu doğal kurutma uygulaması elbette uzun bir süre beklemeyi gerektirdiği gibi, inşaatın da sağlıklı şekilde kuruması mümkün olmamaktadır.

Eğer bir binanın betonu sağlıklı bir şekilde kurumaz ise ilerleyen dönemlerde betonda nemlenme ve yıpranma sorunları meydana gelmeye başlayacak ve bina içten içe çürüme ile karşı karşıya kalacaktır.

Bunun gibi sorunları engelleyebilmek için bir sıva kurutma cihazı edinmek ve bu üstün teknolojiye sahip olan cihaz ile kısa sürede betonun kurumasının sağlanması yapılacak en akıllıca iş olacaktır.

Kurutma cihazını sadece inşaat halinde olan binalarda değil, yapımının üzerinden belli bir süre geçmiş ve gerek dış etkenler gerekse su kaçakları yüzünden nemlenme sorunu ile karşılaşan beton binalardaki sorunları çözmek içinde kullanabilirsiniz.

Beton binalarda bu tarz sorunlar sıkça görülmekle birlikte eğer zamanında gerekli önlemler alınmazsa istenmeyen olaylar ve istenmeyen maddi ve manevi külfetler ile karşılaşmak mümkündür.

Bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak adına beton sıva kurutma cihazı kullanıp sorunu henüz başlamadan bitirebilmeniz mümkündür.

Cihazın çalışma şekli aslında düz bir mantığa dayalı olup, çalışması da bir o kadar kolaydır.

Ortamda bulunan nem dengesini sağlayarak fazla olan nemi vakum gücü sayesinde emerek ortamdan uzaklaştırmaktadır.

Alanın büyüklüğü ya da kurutma cihazının saatler boyu çalışması cihazın performansını en küçük bir şekilde etkilememekle birlikte, cihaz ilk çalıştırıldığından kapatıldığı ana kadar daima aynı performans ile çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Aynı zamanda cihaz iki farklı tür de enerji ile çalışmaktadır. Ancak her iki enerji türünde de cihazımız aynı performansı vermektedir.

Cihazın ilk modeli olan yakıt enerjisi ile çalışan modeli daha çok elektrik enerjisinin kullanılma imkânı olmayan alanlarda kullanılmaktadır.

Yakıt enerjisi ile çalıştığı halde son derece sessiz bir şekilde çalışmakta olan cihaz yaşam alanınızı hiçbir şekilde etkilememektedir.

Çalışmak için kullandığı tüm enerjiyi yüksek dereceli ısı enerjisine çevirebilecek şekilde üretilen cihazımız kullanıcısının kendisinden en yüksek verimi alabilmesi için tasarlanmış olup, kullanıcı dostu bir ürün olarak kabul görmektedir.

Beton sıva kurutma cihazı teminini firmamız üzerinden gerçekleştirerek cihazın bulunduğunuz alana kısa bir süre içerisinde istediğiniz adrese gelmesini sağlayabilir, talep ettiğiniz takdirde servis hizmetini de tarafımızdan alabilirsiniz.

#betonsıvakurutmacihazı #betonsıvakurutmacihazları #kiralıkbetonsıvakurutmacihazı #sıvakurutmacihazı

BETON SIVA KURUTMA CİHAZI


Önceki Sayfa :

« Duvar Kurutma Cihazı

Sonraki Sayfa :

Şantiye Nem Kurutma »
( Toplam Oy : 28 ) ( Oyveren : 9 ) ( ortalama : 77.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Beton Sıva Kurutma Cihazı, özellikle inşaat yapımında sıva sonrası işlerin hızla ilerlemesinde çok büyük bir önemi olmakta beton,sıva,nem,küf, nem alma kurutma
 • Beton Sıva Kurutma Cihazı