Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
 • Garaj şap kurutma işlemi son derece hassas bir iş olmakla birlikte kurutma cihazının şap atılmış zemine doğru bir şekilde yerleştirilmiş olması da önemli olduğundan dolayı, şapın gereğinden çok fazla.
 • Her ne yapılırsa yapılsın, kendi çabanız ile duvarlardaki ve evin çeşitli yerlerindeki küflerden kurtulamıyorsanız, küf alma firması gibi hizmet veren profesyonellerden de yararlanabilirsiniz..
Beton Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 12-03-2019  / Hit : 10114 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Beton Nem Kurutma

Beton Nem Kurutma uygulaması için daha hızlı ve ekonomik çözümler arıyorsanız, ürünlerimiz arasında bulunan ve kullanılan beton kurutma cihazını tercih edebilirsiniz.

Beton nemi kurutma sorunu için eğer daha önce bir kurutma cihazı kullanmadıysanız ve bu konuda bilgi almak isterseniz teknik ekip arkadaşlarımızdan hem cihaz kullanım bilgisini hem de isterseniz kurutma hizmetini alabilirsiniz.

Kurutmanın betonun sağlamlığı için oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Kesinlikle bu işlemi yaparken daha önce denemiş olduğunuz eski yöntemleri bir kenara bırakmalısınız.

Büyük inşaat beton yapıların bile kurutulmasında oldukça etkili olan profesyonel ve son teknolojik cihazlar tercih edilmektedir.

Sadece cihaza ödeyeceğiniz küçük bir miktar ile ileride ıslaklık ve neme bağlı olarak yaşayacağınız sorunlar için ödeyeceğiniz büyük maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Sizler de bu profesyonel cihazları denemek isterseniz hiç beklemeden hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Beton nemi kurutma için temin edeceğiniz bir kurutma cihazını yine diğer kurutma işlemlerinizde de güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yaz mevsimi dönemlerinde yapılan kurutma işleminin kendiliğinden gerçekleşmesi sizleri inşaat sektöründe beton nem kurutma sorununda kısmi olsa da rahatlatabilir ama sağlıklı bir çözüm sunmaz.

Aynı şekilde kış mevsiminde de hava koşularının kötü olması sebebi ile beton zemin kendi ıslaklığının yanı sıra hava şartları gibi diğer sorunlar ile de yine ıslanmaya devam edecektir.

Bunun için de kış mevsiminde de kullanabileceğiniz bir kurutma cihazına ihtiyacınız olacaktır.

Kurutma cihazları mevsimsel zorluklar ve diğer zor iş şartlarına göre tasarlanarak üretildiği için açık alanlarda bile sorunsuz bir şekilde kurutma işlemini yapmaya devam edecektir.

Beton nemi alma kurutma işlemi kışın yapılırsa betonun sürekli maruz kalacağı ıslaklığın da önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Islak Betonların kurutulması için ihtiyacınız olan yüksek sıcaklığa doğal yollar ile ulaşamazsınız.

Ayrıca sorunsuz bir şekilde kurutma işlemini yapabilmesi de sizlere kurutma işleminin daha hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olacaktır.

Beton nem kurutma uygulamasının yapılmadığı betonlarda belirli bir zaman sonra çatlaklar ve betonun içinde sıkışmış olan ıslaklığın dağılması ile de rutubet gibi oluşumu meydana gelecektir.

Bir şey olmaz denilen hafif bir ıslaklığın bile beton üzerinde küf ve pas meydana gelmesi gibi ileri derece sorunları da beraberinde getireceğini ayrıca belirtmek ve uyarmak isteriz.

Peki, beton kurutma neden bu kadar önemlidir? Beton zeminler bir binanın en alt temelini oluşturmaktadır.

Binanın yaşam alanı haline gelebilmesi için ise beton zeminin işi bittikten sonra beton üzerinde farklı zemin döşemeleri uygulanmaktadır.

Eğer bu zemin döşemelerini ve yalıtım sistemlerini ıslak ve nemli bir beton üzerine yapıyorsanız yapmış olduğunuz tüm uygulamaların kısa sürede yapı olarak bozulacağını ve küfleneceğini belirtmek isteriz.

Aynı şekilde su tesisatı ve elektrik tesisatı gibi binanın ana hatlarını oluşturan tesisatlar da nemden kolaylıkla etkilenmektedir.

Su tesisatının malzemesinin kalitesiz olması ve bu malzemenin de nem ile buluşması boruların daha kısa sürede yapı olarak eskimesine sebep olacaktır.

Bu da duvar içlerinde neme bağlı olarak bozulan malzemenin yeniden su kaçağına sebep olacak şekilde yıpranmasına neden olacaktır.

Çoğu inşaat firmasının görmezden geldiği ıslaklık ve nem kurutma aslında oldukça büyük sorunları da beraberinde getirmekle beraber devamı olacak olan işlerinde yapılmasını engellemektedir.

Beton kurutma firması olarak bu ve buna benzer sorunlar ile karşılaşmamanız için sizlere en etkili yöntem olan kurutma cihazlarını önermekteyiz.

( Toplam Oy : 74 ) ( Oyveren : 23 ) ( ortalama : 80 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Beton Nem Kurutma uygulaması için daha hızlı ve ekonomik çözümler arıyorsanız, ürünlerimiz arasında bulunan ve kullanılan beton kurutma cihazını tercih ediniz.
 • Beton Nem Kurutma