Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
Bina Nasıl Kurutulur

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-05-2021  / Hit : 5809 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Bina Nasıl Kurutulur

Bina nasıl kurutulur sorusu inşaat yapacak kişiler için oldukça merak konusudur.

Bir binanın kurutma işleminin yapılması her ne kadar önemli değil gibi gözükse de oldukça önemli bir uygulamadır.

Nem, bir binanın en büyük düşmanıdır. Nemin olduğu alanlarda kişiler ve eşyalar maddi ve manevi olarak yıpranmaktadır.

Binaların kurutma işlemleri dairelerin kurutma işlemleriyle aynıdır. İkisi de aynı cihazlarla kurutulur.

Bina kurutma işlemi inşaat halinde olan binaların neminin alınması ve yapılan binaların sıvaların kurulması işlemidir. Bu işlem gerçekleştirilmeden diğer aşamalara geçilmemektedir.

Bina kurutma işleminin yapılmaması zaman içerisinde binaların yıpranmasına ve duvarların şişmesine neden olmaktadır. Nemli binalar kişilerin sağlığına ve malına zarar vermektedir.

Bina nasıl kurutulmalı sorusuna geçmişten bu yana binlerce cevap verilmiştir.

Günümüzde hala eski yöntemler kullanılmaktadır. Ancak eski yöntemler kuruma işlemini uzatmaktadır.

Eskiden bina kurutma işlemlerinde kullanılan güneş ısısı, sadece öğlen vakitlerinde kurutma işlemi yapıyordu. Bu durum inşaatın uzun sürmesine ve kişilerin zarar görmesine neden oluyordu.

Yeni teknolojinin gelişmesiyle birlikte üretilen kurutma cihazları güneş ısısının görevini fazlasıyla görmektedir.

Bina nemi nasıl kurutulur derken karşımıza çıkan bina kurutma cihazları oldukça yüksek performansa sahip olan cihazlardır.

Elektrikle ve mazotla çalışan bu cihazların ikisi de aynı görevi görmektedir.

Elektrikli cihazlar daha çok inşaat alanlarında kullanılırken, mazotlu cihazlar engebeli alanlarda kullanılmaktadır.

İnşaat halinde olan binaların, kurutma cihazlarıyla kurutulması çok kısa bir zaman almaktadır.

Sizler de bina kurutma cihazı satan yerlerden, bina kurutma cihazı satın alarak kuruma işlemini etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Bina kurutma cihazları üstün performanslarıyla, bina kurutma işlemi sırasında yüksek emilim gücüne sahip olduğundan kısa zamanda etkili sonuçlar vermektedir.

Sanayi ve ev tipi modelleri olan bu cihazlar, binaların inşaat halinde olması durumunda çok rahat bir şekilde hareket etmektedir.

Bina kurutma cihazları, kurutma işlemi sonrasında bölgenin uzun süre nemden uzak kalmasına yardımcı olmaktadır.

Bina kurutma işleminin süresi, inşaat alanının büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre farklılık göstermektedir.

İnşaat alanının büyük olması durumunda kurutma işlemi küçük alanlara göre biraz daha uzun sürmektedir.

Kurutma cihazları rahat kullanıma sahiptir. Kullanımının etkili olması durumunda geleceğe yönelik de etkili sonuçlar vermektedir.

Ancak kullanımında sıkıntı yaşandığı takdirde etkili sonuçlar alamazsınız. Bu durum cihazın kullanımının bilinmemesinden kaynaklanmaktadır.

Ara vermeden çalışan kurutma cihazlarının saatlerce çalışmasına rağmen üfleme gücünde bir azalma olmadığını biliyor muydunuz?

Bina kurutma cihazlarının kullandığı enerji hızlı bir şekilde ısıya dönüştüğü için yüksek bir performansa sahiptir.

İçerisinde yer alan motor sayesinde 100 metre ilerideki alanın bile kurumasına yardımcı olur.

Bina kurutma işleminde en büyük alandan en küçük alana kadar kurutma işlemini bir günde halledebilir ve inşaatın geri kalan kısmına geçebilirsiniz.

Sizlerde bu cihazları kullandıktan sonra bina nasıl kurutulur sorusunun en mantıklı cevabının bina kurutma cihazlarıyla olduğunu anlayacaksınız.

#binanasılkurutulur #binakurutma #binanemkurutma #binanemkurutmacihazı

Bina Nasıl Kurutulur


Önceki Sayfa :

« Zemin Nem Kurutma
( Toplam Oy : 77 ) ( Oyveren : 24 ) ( ortalama : 80 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Bina nasıl kurutulur sorusu inşaat yapacak kişiler için oldukça merak konusudur. yeni veya eski binalarda oluşan nem ve küf gibi sorunları bina kurutma cihazıdır
 • Bina Nasıl Kurutulur