Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
Nem Alma Cihazı Tavsiye

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 22-12-2021  / Hit : 5524 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 2,6 Puan verildi

Nem Alma Cihazı Tavsiye

Nem alma cihazı tavsiye hakkında sıkça sorular sorulmakta olup bu ortamdaki fazla nemin alınması için mutlaka nem alma cihazları kullanılması gerekmektedir.

Sizin de nem mevzusunda kasvetiniz varsa nem alma aygıtı nasihat için bu yazıyı okumanızda büyük fayda bulunuyor.

Nem alma cihazı almadan önce ilk yapılması gereken nem alma cihazını kullanacağınız yerdeki nem miktarını belirlemektir.

Nem alma cihazı önerisi için aşağıdaki sorulara tam olarak yanıt vermek gerekiyor.
-Evinizde ya da iş yerinizde nem daha çok nerelerde bulunuyor?
-Nemin bulunduğu bölümlerde koku ya da küf var mı?
-Duvarlarda patlama oluşmuş mu?
-Beyaz küf ya da siyah lekeler var mı?
-Eşyalarda nemlenme yani ıslaklık bulunuyor mu?
-Nemli ortamda bir süre geçirdiğinizde terliyor ya da nefes almakta zorlanıyor musunuz?

Binanızda nemli alanın metrekaresi ne? Odanızın tabanı ile tavanı kaç metrekare? (Nem alma cihazı alınacak alanın metreküp cinsinden değeri ne?

Bu soruların cevabını tam olarak ve kararlı bir şekilde nem alma cihazları tavsiye için konusunda uzman olan bir nem cihazı satıcısına gidebilir ve uzmandan nem alma cihazı tavsiye alabilirsiniz.

Konusunda uzman olan nem alıcısı satıcısına gitmeden önce nem cihazı kullanılacak alanı metreküp cinsinden belirlemiş olmanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Örneğin nem alıcısını kullanacağınız odanın eni 5 metrekare boyu 4 metrekare olsun yüksekliğini de 2,70 metre olarak hesapladığınızı varsayalım.

Metreküp = en x boy x yükseklik formülünden metreküp değerini belirleyebiliriz. Bu da 5 x 4 x 2.70 = 54 metreküp nem alıcısının kullanılacağı alanın metreküp cinsinden değeri oluyor.

Nem alma cihazı almak isteyenlerin en çok sorduğu soruların arasında nem problemlerine çözüm olup olamayacağı ile hangi marka nem alma cihazının daha iyi olacağı bulunuyor.

Bu konuda da en doğru cevabı hiçbir şey bilmeyen ve görevi sadece nem alıcı satmak olan müşteri temsilcilerinden değil konusunda gerçekten uzman olan nem alma cihazı satıcısından almak mümkün oluyor.

Nem alma cihazı tavsiye etme görevini üstlenen bir uzman sadece nem alma cihazı satmak değil müşterinin sorununa en doğru çözümü bulmak amacıyla hareket ediyorsa kendisine danışan müşterilerine şunları soracak ve tavsiyelerini ona göre yapacaktır.

-Kışın nem oranı nasıl?
-Duvarın içerisine dışarıdan yağmur suyu giriyor mu?
-Bina tesisatında sızıntı oluyor mu?

Bu sorunlar varsa profesyonel yardım almanızı ve önce bu sorunu çözmenizi isteyecektir müşteri temsilcisi.

Bu sorunlarınızı çözdüyseniz kullanma alanına göre nem alıcınız konusunda size gerekli olan nem alma cihazı tavsiye ederek yüksek nemden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Siz de kaliteli bir havada konforlu bir yaşam ortamında yaşamak istiyorsanız size uygun nem alma cihazı için bizi arayın.

( Toplam Oy : 90 ) ( Oyveren : 34 ) ( ortalama : 65 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Nem alma cihazı tavsiye hakkında sıkça sorular sorulmakta olup bu ortamdaki fazla nemin alınması için mutlaka nem alma cihazları kullanılması gerekmektedir.
 • Nem Alma Cihazı Tavsiye