Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
 • Sakarya beton kurutma hizmeti sadece Sakarya merkezde değil aynı zamanda bu ilçelerde çalışmalarına devam eder Adapazarı, Sapanca, Erenler ve Serdivan ilçelerinde de firmamız tarafından verilmektedir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Sıva nem alma işlemleriniz için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçerek bir an önce başlamanız binanızın sağlıklı bir şekilde işlevini korumasına yardımcı olacağı gibi nemin ilerlemesine engel.
 • İnşaat nem kurutma, ortamdaki nem alınmış olup yine kurutma cihazı sayesinde bulunan ortama verdiği sıcak üflemeli hava ile kurutma işlemini sağlamış olur ve istenilen nem değerine ulaşması sağlanır..
 • Isımak kurutma cihazı sadece yeni yapılan inşaat betonlarında kullanılmamakta aynı zamanda günlük hayatta bir yaşam alanı olarak kullanılan binaların kurutma işlemlerini de gerçekleştirmektedir..
 • Bazı işletmelerde teknik bilgi seviyeyi noksan şahısların alıcı temsilcisi olması ve nem alma makineyi alacak şahısları yanlış manipülasyonu alınan nem alma aygıtının faydasız bir biçimde çalışmasına.
 • Nem sorunu gibi kısa süre içerisinde dağılarak zararlı bir hal alabilen sorunlar için sürekli kontrol altında tutulması için de muhakkak bir nem ölçme cihazı ile veri alışverişi yapılması gerekmekte..
Nem Alma Cihazı Tavsiye

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 22-12-2021  / Hit : 1303 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3 Puan verildi

Nem Alma Cihazı Tavsiye

Nem alma cihazı tavsiye hakkında sıkça sorular sorulmakta olup bu ortamdaki fazla nemin alınması için mutlaka nem alma cihazları kullanılması gerekmektedir.

Sizin de nem mevzusunda kasvetiniz varsa nem alma aygıtı nasihat için bu yazıyı okumanızda büyük fayda bulunuyor.

Nem alma cihazı almadan önce ilk yapılması gereken nem alma cihazını kullanacağınız yerdeki nem miktarını belirlemektir.

Nem alma cihazı önerisi için aşağıdaki sorulara tam olarak yanıt vermek gerekiyor.
-Evinizde ya da iş yerinizde nem daha çok nerelerde bulunuyor?
-Nemin bulunduğu bölümlerde koku ya da küf var mı?
-Duvarlarda patlama oluşmuş mu?
-Beyaz küf ya da siyah lekeler var mı?
-Eşyalarda nemlenme yani ıslaklık bulunuyor mu?
-Nemli ortamda bir süre geçirdiğinizde terliyor ya da nefes almakta zorlanıyor musunuz?

Binanızda nemli alanın metrekaresi ne? Odanızın tabanı ile tavanı kaç metrekare? (Nem alma cihazı alınacak alanın metreküp cinsinden değeri ne?

Bu soruların cevabını tam olarak ve kararlı bir şekilde nem alma cihazları tavsiye için konusunda uzman olan bir nem cihazı satıcısına gidebilir ve uzmandan nem alma cihazı tavsiye alabilirsiniz.

Konusunda uzman olan nem alıcısı satıcısına gitmeden önce nem cihazı kullanılacak alanı metreküp cinsinden belirlemiş olmanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Örneğin nem alıcısını kullanacağınız odanın eni 5 metrekare boyu 4 metrekare olsun yüksekliğini de 2,70 metre olarak hesapladığınızı varsayalım.

Metreküp = en x boy x yükseklik formülünden metreküp değerini belirleyebiliriz. Bu da 5 x 4 x 2.70 = 54 metreküp nem alıcısının kullanılacağı alanın metreküp cinsinden değeri oluyor.

Nem alma cihazı almak isteyenlerin en çok sorduğu soruların arasında nem problemlerine çözüm olup olamayacağı ile hangi marka nem alma cihazının daha iyi olacağı bulunuyor.

Bu konuda da en doğru cevabı hiçbir şey bilmeyen ve görevi sadece nem alıcı satmak olan müşteri temsilcilerinden değil konusunda gerçekten uzman olan nem alma cihazı satıcısından almak mümkün oluyor.

Nem alma cihazı tavsiye etme görevini üstlenen bir uzman sadece nem alma cihazı satmak değil müşterinin sorununa en doğru çözümü bulmak amacıyla hareket ediyorsa kendisine danışan müşterilerine şunları soracak ve tavsiyelerini ona göre yapacaktır.

-Kışın nem oranı nasıl?
-Duvarın içerisine dışarıdan yağmur suyu giriyor mu?
-Bina tesisatında sızıntı oluyor mu?

Bu sorunlar varsa profesyonel yardım almanızı ve önce bu sorunu çözmenizi isteyecektir müşteri temsilcisi.

Bu sorunlarınızı çözdüyseniz kullanma alanına göre nem alıcınız konusunda size gerekli olan nem alma cihazı tavsiye ederek yüksek nemden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Siz de kaliteli bir havada konforlu bir yaşam ortamında yaşamak istiyorsanız size uygun nem alma cihazı için bizi arayın.


Önceki Sayfa :

« Beton Kurutma

Sonraki Sayfa :

Beton Nem Kurutma »
( Toplam Oy : 36 ) ( Oyveren : 12 ) ( ortalama : 75 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Nem alma cihazı tavsiye hakkında sıkça sorular sorulmakta olup bu ortamdaki fazla nemin alınması için mutlaka nem alma cihazları kullanılması gerekmektedir.
 • Nem Alma Cihazı Tavsiye