Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Beton nem alma kurutma firması Gebze başta olmak üzere Kartepe, Kandıra, Karamürsel, Dilovası, Derince ve Çayırova ilçelerinde de beton rutubet ve nem kurutma firması olarak hizmeti vermekteyiz..
 • Kurutma işlemi öncesi bu sorun kaynağı tespit edilmeli ve yok edilmeli ve sonradan betonun tam anlamıyla kurutulabilmesi için yapılması gereken önemli hazırlıkları tamamlayıp kurutma işlemine geçilir..
 • Sıva nem alma işlemleriniz için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçerek bir an önce başlamanız binanızın sağlıklı bir şekilde işlevini korumasına yardımcı olacağı gibi nemin ilerlemesine engel.
 • İnşaat nem kurutma, ortamdaki nem alınmış olup yine kurutma cihazı sayesinde bulunan ortama verdiği sıcak üflemeli hava ile kurutma işlemini sağlamış olur ve istenilen nem değerine ulaşması sağlanır..
 • Isımak kurutma cihazı sadece yeni yapılan inşaat betonlarında kullanılmamakta aynı zamanda günlük hayatta bir yaşam alanı olarak kullanılan binaların kurutma işlemlerini de gerçekleştirmektedir..
Nem Alma Cihazı Fiyatları

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 22-12-2021  / Hit : 2728 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,4 Puan verildi

Nem Alma Cihazı Fiyatları

Sağlıklı ve konforlu bir ortamda yaşamak isteyenlerin nem sorununu da çözmesi gerekiyor.

Bunun için aşırı nemi dengede tutacak cihazlara gereksinim duyuluyor.

İşte bu cihazlara nem alma cihazı deniliyor.

Nem alma cihazları, ev tipi ve endüstri tipi olarak kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteriyor.

Ev tipi nem alma cihazı fiyatları daha ucuz olurken diğerleri daha pahalı oluyor.

Bu yüzden büyük alanların nem kurutma işlemini yapmak için kullanılan nem alma cihazlarında satın almak değil kiralamak gerekiyor.

Futbol sahası büyüklüğünde bir alanın nemini kurutmak için Nem alıcı kiralama fiyatı satın almaya göre daha ekonomik oluyor.

Bazı ortamlar için kullanılacak olan Nem alıcı fiyatı yüksek gibi gözükse de nemin yol açtığı maddi ve manevi zararlar düşünüldüğünde yüksek olmadığı görülüyor.

Bunu bir örnek ile açıklamak gerekirse;
Aşırı nemin olduğu bir ortamda bulunduğunuzu farz edelim.

Nemin çözümü için uygulanan tedbirlerin aşırı nemli ortamda fayda etmediğini tek çarenin nem dengesini sağlayacak nem alma cihazı olduğunu düşünelim.

Almak istediğimiz nem alma cihazı fiyatı da bize pahalı geldiği için ya da nem alma cihazının işlevini önemsemediğimiz için cihazı almadığımızı varsayalım.

Aşırı nem yüzünden binanın yapı elemanlarının ömrünün azalmasına, ortamda bulunan eşyaların zarar görerek kullanılamaz hale gelmesine ve çeşitli sağlık sorunları yaşamaya kadar gidecek olan sorunları bu şekilde başlatmış oluruz.

Bu sorunlar nedeni ile ödenecek olan rakamları düşünelim bir de. Bu rakamlar;
-Hastalandığımızda doktor, hastane ve ilaç masrafları.
-Eşyalar zarar gördüğü için kullanılamaz hale geldiğinde yeniden alınacak eşya fiyatları.
-Binanın ömrü kısaldığı için yapılacak olan tadilat ve masrafları.
-Nem alma sorununu çözmek için ileride profesyonel çözüm sağlayan kişilere ödenecek olan ücret.

Yukarıdakiler için ödenecek rakamı alt alta topladığımızda nem alma cihazı fiyatları için ödenen rakamdan çok daha fazla rakam ödendiğini görebiliriz.

Nem alma cihazı kullanılmadığı zaman yaşanacak sağlık sorunları arasında başta romatizma olmak üzere solunum ve dolaşım yolu rahatsızlıklarına yakalanma riski artıyor.

Sadece insan sağlığı olumsuz olarak etkilenmiyor. Duvarlar küfleniyor. Kumaşları ve odayı rutubet kokusu kaplıyor. Binanın ahşap malzemesi çürüyerek kullanılmaz hale geliyor.

Metaller paslanıyor. Boyalar dökülerek hoş olmayan bir görüntünün oluşmasına sebebiyet veriliyor. Elektronik aletler oksitlenerek kullanılmaz hale geliyor.

Nem alma cihazı kullanıldığı zaman bu sorunların hiçbiri nerede ise yaşanmıyor. Cihaz havanın fazla nemini alarak kaliteli bir hava ve konforlu yaşam alanı yaratıyor.

Nem alma cihazı kullanılan yerlerde nem yüzünden yaşanan sağlık sorunları da en aza iniyor.

Nem cihazı almak istiyorsanız fakat hangi cihazı alacağınıza karar veremiyorsanız nem alma cihazı fiyatları konusunda sizlere destek veren profesyonel elemanlarımız hangi ortam için hangi nem alma cihazının alınabileceği konusunda da sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.


Sonraki Sayfa :

Sıva Kurutma »
( Toplam Oy : 71 ) ( Oyveren : 21 ) ( ortalama : 85 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Sağlıklı ve konforlu bir ortamda yaşamak isteyenlerin nem sorununu da çözmesi gerekiyor. fakat nem alma cihazı fiyatları çok yüksek ama kiralayarak sorun çözülür
 • Nem Alma Cihazı Fiyatları