Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
Nem Alma Cihazı Fiyatları

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 22-12-2021  / Hit : 4032 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Nem Alma Cihazı Fiyatları

Sağlıklı ve konforlu bir ortamda yaşamak isteyenlerin nem sorununu da çözmesi gerekiyor.

Bunun için aşırı nemi dengede tutacak cihazlara gereksinim duyuluyor.

İşte bu cihazlara nem alma cihazı deniliyor.

Nem alma cihazları, ev tipi ve endüstri tipi olarak kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteriyor.

Ev tipi nem alma cihazı fiyatları daha ucuz olurken diğerleri daha pahalı oluyor.

Bu yüzden büyük alanların nem kurutma işlemini yapmak için kullanılan nem alma cihazlarında satın almak değil kiralamak gerekiyor.

Futbol sahası büyüklüğünde bir alanın nemini kurutmak için Nem alıcı kiralama fiyatı satın almaya göre daha ekonomik oluyor.

Bazı ortamlar için kullanılacak olan Nem alıcı fiyatı yüksek gibi gözükse de nemin yol açtığı maddi ve manevi zararlar düşünüldüğünde yüksek olmadığı görülüyor.

Bunu bir örnek ile açıklamak gerekirse;
Aşırı nemin olduğu bir ortamda bulunduğunuzu farz edelim.

Nemin çözümü için uygulanan tedbirlerin aşırı nemli ortamda fayda etmediğini tek çarenin nem dengesini sağlayacak nem alma cihazı olduğunu düşünelim.

Almak istediğimiz nem alma cihazı fiyatı da bize pahalı geldiği için ya da nem alma cihazının işlevini önemsemediğimiz için cihazı almadığımızı varsayalım.

Aşırı nem yüzünden binanın yapı elemanlarının ömrünün azalmasına, ortamda bulunan eşyaların zarar görerek kullanılamaz hale gelmesine ve çeşitli sağlık sorunları yaşamaya kadar gidecek olan sorunları bu şekilde başlatmış oluruz.

Bu sorunlar nedeni ile ödenecek olan rakamları düşünelim bir de. Bu rakamlar;
-Hastalandığımızda doktor, hastane ve ilaç masrafları.
-Eşyalar zarar gördüğü için kullanılamaz hale geldiğinde yeniden alınacak eşya fiyatları.
-Binanın ömrü kısaldığı için yapılacak olan tadilat ve masrafları.
-Nem alma sorununu çözmek için ileride profesyonel çözüm sağlayan kişilere ödenecek olan ücret.

Yukarıdakiler için ödenecek rakamı alt alta topladığımızda nem alma cihazı fiyatları için ödenen rakamdan çok daha fazla rakam ödendiğini görebiliriz.

Nem alma cihazı kullanılmadığı zaman yaşanacak sağlık sorunları arasında başta romatizma olmak üzere solunum ve dolaşım yolu rahatsızlıklarına yakalanma riski artıyor.

Sadece insan sağlığı olumsuz olarak etkilenmiyor. Duvarlar küfleniyor. Kumaşları ve odayı rutubet kokusu kaplıyor. Binanın ahşap malzemesi çürüyerek kullanılmaz hale geliyor.

Metaller paslanıyor. Boyalar dökülerek hoş olmayan bir görüntünün oluşmasına sebebiyet veriliyor. Elektronik aletler oksitlenerek kullanılmaz hale geliyor.

Nem alma cihazı kullanıldığı zaman bu sorunların hiçbiri nerede ise yaşanmıyor. Cihaz havanın fazla nemini alarak kaliteli bir hava ve konforlu yaşam alanı yaratıyor.

Nem alma cihazı kullanılan yerlerde nem yüzünden yaşanan sağlık sorunları da en aza iniyor.

Nem cihazı almak istiyorsanız fakat hangi cihazı alacağınıza karar veremiyorsanız nem alma cihazı fiyatları konusunda sizlere destek veren profesyonel elemanlarımız hangi ortam için hangi nem alma cihazının alınabileceği konusunda da sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

( Toplam Oy : 93 ) ( Oyveren : 29 ) ( ortalama : 80 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Sağlıklı ve konforlu bir ortamda yaşamak isteyenlerin nem sorununu da çözmesi gerekiyor. fakat nem alma cihazı fiyatları çok yüksek ama kiralayarak sorun çözülür
 • Nem Alma Cihazı Fiyatları