Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Beton nem alma kurutma firması Gebze başta olmak üzere Kartepe, Kandıra, Karamürsel, Dilovası, Derince ve Çayırova ilçelerinde de beton rutubet ve nem kurutma firması olarak hizmeti vermekteyiz..
 • Kurutma işlemi öncesi bu sorun kaynağı tespit edilmeli ve yok edilmeli ve sonradan betonun tam anlamıyla kurutulabilmesi için yapılması gereken önemli hazırlıkları tamamlayıp kurutma işlemine geçilir..
 • Sıva nem alma işlemleriniz için vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçerek bir an önce başlamanız binanızın sağlıklı bir şekilde işlevini korumasına yardımcı olacağı gibi nemin ilerlemesine engel.
 • İnşaat nem kurutma, ortamdaki nem alınmış olup yine kurutma cihazı sayesinde bulunan ortama verdiği sıcak üflemeli hava ile kurutma işlemini sağlamış olur ve istenilen nem değerine ulaşması sağlanır..
 • Isımak kurutma cihazı sadece yeni yapılan inşaat betonlarında kullanılmamakta aynı zamanda günlük hayatta bir yaşam alanı olarak kullanılan binaların kurutma işlemlerini de gerçekleştirmektedir..
Kiralık Nem Alma Cihazı

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 17-01-2022  / Hit : 3213 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,1 Puan verildi

Kiralık Nem Alma Cihazı

Kiralık Nem Alma Cihazı

Nem alma cihazları ekonomik olanından çok pahalı olanına kadar çok çeşitlilik gösterdiği için kiralık nem alma cihazı da ortamda kullanılıyor.

Daha Aşırı nem olması insanların bunalmasına, fazla nemin su buharı olarak binaya, yer kaplamalarına, tavana ve benzeri yerlere işleyerek rutubete ve küf oluşumuna sebebiyet veriyor.

Bu durum sağlık sorunları başta olmak üzere çeşitli sorunlara neden olmakta ve geç önlem alındığında ise verdiği tahribat fazla olacaktır.

Bu gibi nedenle oluşan sorunları yaşamamak için zamanında önlem alınarak bir an önce nem alma cihazların kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Nem alma cihazı genelde profesyonel olarak yaşanan sorunların çözümünde ya da futbol sahası kadar alanlarda yaşanan nem sorunlarında kiralanıyor.

Sel baskını sonrası, yangın sonrası gibi durumlarla inşaatlarda nemi kurutmak için kullanılacak nem alma cihazları geçici yöntemlerle kullanılacağı için satın almak yerine kiralık nem alma cihazı kullanmak daha ekonomik oluyor.

Nem alma cihazının çalışma prensibine de değinmek gerekirse;
nem alıcı cihazlar ortamın havasını emiyor ve içinde oluşturduğu soğuk hava bölmesinde havayı yoğunlaştırıyor.

Yoğunlaştırılmış havadan emilen su ise cihazın su haznesinde toplanıyor.

Nemi alınmış hava ısıtılıyor ve ortama kuru hava olarak veriliyor. Bu döngü nemi dolayısı ile de rutubeti ev ile iş yerlerinden uzaklaştırıyor.

Bu işlemin ilkel bir şekilde yapılması kalıcı çözüme ulaşmayı engelleyeceği gibi süre uzayacağından nem ve rutubet yayılarak küf oluşumuna neden olacaktır.

Rutubet betonun altına işleyeceği için sadece beton değil betonun altında bulunan aksamlar da zarar görerek binanın ömrünün kısalmasına yol açıyor.

Kiralık nem alıcı cihaz ile gerçekleştirilen nem kurutma işlemi betona işleyen nemi kurutacağı için zararları en alt düzeye indirecektir.

Kiralık nem alma cihazları almadan önce konusunda uzman olan kişilerden bilgi almak ve sorunlu bölgeye en iyi çözümü üretecek olan nem alıcı cihazın alınması büyük önem taşıyor.

Kiralık nem alma cihazı nemi emerek kuruttuğu sonra tekrar ortama gönderdiği için havanın kalitesini iyileştiriyor.

Konforlu bir yaşam alanı sağlıyor ve hastalığa sebep olan bakterileri de yok ediyor.
Nem alıcı cihaz sayesinde ortamda bulunan kişiler hem maddi hem de manevi olarak kazanç sağlıyor.

Çünkü cihaz kullanılmadığı takdirde ortamda oluşabilecek rutubet ve küfü gidermek için harcayacağı paralar cebinde kaldığı gibi nemden kaynaklanan hastalıklarla da uğraşmak ve bunun manevi sorununu yaşamak zorunda kalmayacaklar.

Kiralık nem alma cihazı almayı düşünüyorsanız nem alma cihazı kiralama konusunda faaliyet gösteren firmalardan ihtiyacınıza uygun nem alıcı cihazı kiralayabilir ve nem sorununu kökünden halledebilirsiniz.

#kiralıknemalmacihazı #nemalmacihazı

( Toplam Oy : 68 ) ( Oyveren : 22 ) ( ortalama : 77.5 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Kiralık Nem alma cihazı uygun fiyat olanından çok pahalı olanına kadar çok çeşitlilik gösterdiği için nem alma cihazı kiralama her ortamda ekonomik olmaktadır.
 • Kiralık Nem Alma Cihazı