Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
Isımak Şap Nemi Alma Makinesi

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 23-03-2023  / Hit : 617 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Isımak Şap Nemi Alma Makinesi

Isımak şap nemi alma makinesi sayesinde şap kurutma işlemlerinizi çok kısa sürede ve tam da olması gereken gibi nem ve rutubet den kolayca kurutup kurtulabilirsiniz.

Isımak şap nemi alma makinası güçlü üfleme gücü ve ara vermeden çalışma özelliği sayesinde şap işleminizi kısa sürede kurutmakta ve diğer inşaat işlerine yoğunlaşmanızı sağlayarak inşaatın kısa sürmesinde büyük rol oynamaktadır.

Firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz ısımak şap nemi alma makinesi kiralama yöntemi ile sahip olabileceğiniz gibi direk satın alarak da sahip olabilirsiniz.

Kiralama yöntemimiz ile cihazı temin ettiğinizde çok düşük bir maliyet ödeyerek inanılmaz bir kurutma gücüne sahip olabilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile şap kurutma işlemlerinizde istediğiniz kurutmayı yapabileceğiniz kurutma cihazını temin etmek için bize ulaştığınızda cihaz istediğiniz yere kadar getirilmekte.

Cihaz ile ilgili gerekli kullanım bilgileri uygulamalı olarak tarafınıza iletilmektedir.

Cihaz son derece yüksek bir üfleme gücü ile çalıştığından dolayı doğru şekilde konumlandırıldığında şap dökülen alanın tamamını kısa sürede kurutabilmektedir.

Cihazın konumlandırılması konusunda uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacak ve cihazdan maksimum verim alabilmeniz için gerekli olan tüm aparatlar ve bilgileri sizlerle paylaşacaktır.

Firma olarak sadece kurutma cihazını pazarlayıp sizi şap kurutma işlemi ile baş başa bırakmıyoruz.

Gerek cihaz temini öncesinde, sırasında ve sonrasında kısacası her adımda yanınızda olarak kurutma işleminizi sorunsuz bir şekilde tamamlanması için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Cihazımız yüksek üfleme gücüne sahip olmakla birlikte, uzun süreler boyunca hiç durmadan çalışabilmektedir.

Hiç durmadan çalışması esnasında ise kesinlikle performans düşümü yaşanmamaktadır.

Yani cihaz ilk çalıştırdığınız da nasıl güçlü bir şekilde çalışıyorsa aradan geçen saatler sonrasında aynı güç ile çalışmaya devam etmektedir.

İnşaatlarda şap yapılan alan binanın kat sayısına göre değişmekte olup genelde oldukça fazla olmaktadır.

Şap kurutma cihazları kiralama bu tarz sorunlar ile karşılaşma olasılığınızı yok denecek kadar azaltmaktadır.

Isımak şap nemi alma makinesi pek çok özelliği bünyesinde barındırır ve 24/7 hiçbir sorun çıkarmadan çalışma sağlar.

Makineye bağlı tahliye hortumu ile alınan nem sıvı hale dönüştürülerek su olarak dışarı atılmasınız sağlar.  

Bu özelliklerin en önemli ve dikkat çekeni ise zorlu hava ve inşaat koşullarında bile hiç ara vermeden çalışabilmesidir.

Bu çalışma esnasında cihazda herhangi bir performans düşmesi olmamakta ilk çalışmaya başladığı performans ile saatlerce çalışabilmektedir.

Bu çalışma sayesinde şap sadece yüzeysel olarak değil, aynı zamanda derinlemesine de kurumaktadır.

Şap uygulamasının derinlemesine kuruması şapın üzerine uygulanacak olan materyallerin çok daha sağlıklı bir şekilde ve uzun ömürlü işlevlerini yerine getirmesini sağlamaktadır.

Düşük sıcaklıklarda bile rahatlıkla kurutma işlemini yapabilen ısımak cihazı kolay taşınabilirliği sayesinde büyük alanların farklı yerlerinde kullanılabilmektedir.

Taşınması esnasında kauçuk tekerlekleri sayesinde hiçbir şekilde şap atılan zemine zarar vermemekte ve hızlı bir şekilde taşınabilmektedir.

Şap nem kurutma işleminin nem alma cihazı ile yapılması cihazın yüksek derecede ısıyı şapın hem yüzeyine hem de katmanlar halinde ilerleyen derinliklerine ulaştırabilmekte ve bu sayede kısa süre içerisinde şapta olan nemi alarak kurutabilmektedir.

Isımak şap nemi alma makinesi kiralama firması olarak siz değerli müşterilerimizin şap kurutma işlemleriniz de nem kurutma cihazı haricinde bir başka cihaz kullanmamanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Firmamız aracılığı ile nem alma kurutma cihazlarına kiralama usulü ile sahip olabilirler.

#ısımakşapnemialmamakinesi #ısımakşapnemialmamakinası #ısımakşapnemialmacihazı #şapnemialmamakinesi


Önceki Sayfa :

« Tavan Nem Kurutma

Sonraki Sayfa :

Beton Nem Alma Kurutma »
( Toplam Oy : 39 ) ( Oyveren : 12 ) ( ortalama : 80 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Isımak şap nemi alma makinesi sayesinde şap kurutma işlemlerinizi çok kısa sürede ve tam da olması gereken gibi nem ve rutubeti den kolayca kurutabilirsiniz.
 • Isımak Şap Nemi Alma Makinesi