Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
İnşaat Şap Nemi Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 23-03-2023  / Hit : 904 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

İnşaat Şap Nemi Kurutma

İnşaat şap nemi kurutma inşaat işlemlerinin içerisinde en önemli ve hassas işlemlerin başında gelmekte olup şap sonrası yapılacak olan işlemlerin devamını sağlar.

Şap nemi kurutma işini gerçekleştirirken sağlıklı bir kurutma yapılabilmesi için kullanılması zorunlu olan şap kurutma cihazlarının satış ve kiralamasını yapan firmamız aracılığı ile bizden temin edebilirsiniz.

Kurutma cihazları ile inşaat, şap, beton, sıva, duvar, zemin, tavan, epoksi, şantiye gibi kurutma işleminizi hızlı ve kontrollü bir şekilde uygulayabilirsiniz.

İnşaat şap nemi kurutma cihazı şap kurutma işleminizi kolaylaştıracak pek çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Bu özellikler sayesinde şap kurutma işlemini daha önce kullanılan yöntemlerden çok daha hızlı ve çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilir bu sayede inşaatınızda gerçekleştireceğiniz diğer işlemlere ekstra zaman yaratabilirsiniz.

Firmamızda bulunan şap kurutma cihazları gerek görsellik gerekse de güvenlik açısından üst düzey bir şekilde üretilmiş olup, kullanım açısından da son derece kolay bir kullanıma sahiptir.

Üstelik çalışma sırasında son derece sessiz çalışmakta ve kurutma işlemi yapılan ortamda herhangi bir rahatsızlık yaratmamaktadır.

İnşaat şap nemi kurutma cihazlarımız aynı zamanda hiç durmadan çalışabilme özelliğine de sahiptir.

Şap atılan alanın bir an önce kurutulması gerektiğinden bu özellik şap kurutma işleminde en çok gerekmekte olan özellik olarak dikkat çekmektedir.

Şap atım işleminin yapılmasının ana nedeni özellikle beton atma işlemi tamamlanmış olan inşaatlarda betonun üzerine uygulanacak olan parke, seramik, pvc ve benzeri görsellerin uygulanabilmesi için düz bir zemin elde edilmesi adına yapılmaktadır.

Zeminin düz olabilmesi için sadece şap atılması yeterli olmamakta aynı zamanda atılan şapın kurutma işleminin de sağlıklı bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Şap atım işlemi atıldıktan sonra katman katman bir hale bürünmektedir.

Şapın tam anlamıyla kurumasından söz edebilmek için özelikle bu katmanların tamamının kurutulmuş olması gerekmektedir.

Bu katmanların gerektiği gibi kurutulabilmesi için mutlak suretle kurutma cihazı kullanılması gerekmektedir.

Teknolojinin bu denli gelişmediği dönemlerde kullanılan cihazlar ve yöntemler ile bu katmanların gerektiği şekilde kurutulabilmesi mümkün olmamakta.

Şap atılan yerlerde ilerleyen dönemlerde deformasyonlar meydana gelmekte ve bu deformasyonlar yüzünden şap üzerine uygulanan malzemeler işlevlerini tamamen yitirmekteydi.

Günümüzde de bu şekilde kurutma cihazı dışından kullanılan cihazlar ve yöntemler aynı sonuçları vermekte ancak bu sonuçların yaptırımları çok daha kötü ve istenmeyen olayların yaşanmasına neden olmaktadır.

Bu tür kötü sonuçlar ve istenmeyen olayların yaşanmaması için mutlak suretle inşaat şap nem kurutma cihazı kullanılması gerekmektedir.

Bu sayede şap istenilen derece ve şekilde kurutulabilmekte ve şapın formunu bulması çok kısa bir süre almaktadır.

Kısa bir süre içerisinde formunu bulan şap üzerine uygulanacak olan her türlü malzeme ve materyal rahatlıkla uygulanabilecek ve işlevini tam olarak yerine getirebilecektir.

Şap nemi kurutma işlemleri sonrasında alanda rutubet ve nemlenmeden söz edilemeyeceği gibi şapın üzerine uygulanacak olan diğer malzemelerin de sorunsuz bir şekilde uygulanmasını ve işlevlerini uzun zaman boyunca yerine getirebilmesini sağlamaktadır.

İnşaat şap nemi kurutma işlemi için bu denli kolay yapılmasını sağlayan kurutma cihazlarını edinebilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

#inşaatşapnemikurutma #şapnemikurutma #şapnemkurutma #şapkurutma


Sonraki Sayfa :

Bina Beton Kurutma »
( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • İnşaat şap nemi kurutma inşaat işlemlerinin içerisinde en önemli ve hassas işlemlerin başında gelmekte olup şap sonrası yapılacak olan işlemlerin devamını sağlar
 • İnşaat Şap Nemi Kurutma