Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
Parke Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 03-04-2023  / Hit : 921 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Parke Nem Kurutma

Parke nem kurutma işlemi, eğer yapılmadığı takdirde, ileride sizlere daha büyük problemlere yol açabilir.

Rutubet ve nemin parkelerinizde oluşturacağı deformasyon, sizi yeniden parke yaptırmak durumunda bırakacaktır.

Hal böyle olunca da, özenle ve yüklü bir para ile yaptırmış olduğunuz parkeler hasara uğradığı için, size tekrardan mali olarak zarara uğratacaktır.

Bunun olmasını tabi ki istemezseniz çünkü hayat şartları ve ekonomik koşullar zaten oldukça zor olduğu için bu konuda boş yere para harcamak hiç de hoş bir durum yaratmayacaktır.

Bu tarz sorunları yaşamamanız için, firmamızdan alacağınız veya kiralayacağınız parke nem kurutma cihazlarından biriyle sorununuzu çözebilirsiniz.

Parke nemi kurutma işleminin mutlaka yapılması gereklidir. Parkeler evlerimizde mutlaka olması gereken malzemelerdir.

Parkelerimiz sayesinde, evlerimiz veya işyerlerimiz çok daha estetik bir görünüme sahip olur ve temizlik açısından da çok rahat bir şekilde temizlenmesi yönünden çok kullanışlı bir yapıları vardır.

Fakat bu özelliklerinin yanında oldukça hassas malzemeler olup,  insanların rahat edebilecekleri oda sıcaklığının ve bağıl nemin oluşturacağı deformasyonlara yönelik dikkate alınarak üretilmeleri gerekmektedir.

İnsanlar genellikle 18 santigrat derece ile 24 santigrat derece aralığında rahat edebilirler. Yine bu dereceler içinde yüzde elli ile yüzde altmış oranında bağıl nem vardır.

Dolayısıyla, parke üreticilerinin de bu verilere yönelik parke üretimini yapmaları, kullanışlılığı ve kalitesi açısından çok daha doğru bir işlem olacaktır.

Eğer parke yapılacak evin, bağıl nem oranı normal standart derecelerin üzerinde ise, burada parkelerin deformasyona uğramaları kaçınılmaz olmaktadır.

Parke nem alma kurutma işlemini yıllardır titizlikle yapan firmamız, bu konuda sizlere her türlü yardım olanağını sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat garantileriyle, sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözebilmekte ve sizlere rahat bir nefes almanıza olanak sağlamaktadır.

Bağıl nemin ve rutubetin yüksek oranda olan yerlere parke işleminin yapılmasını tavsiye etmiyoruz.

Öncelikle yapılması gereken işlemin oradaki nem miktarını yok edecek işlemlerin gerçekleştirilmesidir.

Sonrasında parke döşemesi yapılmalı ve ileride yaşanacak olan parke nemi alma kurutma problemlerinin önüne geçilmesi gerekmektedir.

Parkenizin deformasyona uğradığını kolaylıkla fark edebilirsiniz. Çünkü parkelerinizin neme bağlı olarak kabardığını ve şiştiğini göreceksiniz.

Ayrıca kalınlık farkları çok bariz bir şekilde ortaya çıkacaktır ve hoş bir görüntü sağlamayacaktır.

Zaman geçtikçe rutubet ve nemden dolayı daha fazla bir şekilde nemi sünger gibi çektiğinden dolayı, kalınlık farkları daha fazla ortaya çıkacak ve kullanılmayacak hale gelecektir.

Islak parke nem kurutma konularında yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, ihtiyacınız olan tüm desteği sizlere sunmaktadır.

İleri teknoloji ve yerli üretim cihazlarıyla, uzman ekibiyle bu parke nem kurutma problemlerinizde sizlerin daima yanınızda olup, işini en iyi şekilde yaparak, sizin memnuniyetinizi kazanmaya devam etmektedir.

Maddi açıdan sizleri hiç yormayacak bu işlemleri yaptırmak için lütfen firmamıza ulaşın ve hizmetin en kalitelisine sahip olun.

#parkenemkurutma #parkenemikurutma #ıslakparkenemkurutma

PARKE NEM KURUTMA


Önceki Sayfa :

« Beton Kurutma

Sonraki Sayfa :

Şantiye Kurutma »
( Toplam Oy : 35 ) ( Oyveren : 11 ) ( ortalama : 80 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Parke nem kurutma işlemi, eğer yapılmadığı takdirde, ileride sizlere daha büyük problemlere yol açabilir. sizi yeniden parke yaptırmak durumunda bırakacaktır.
 • Parke Nem Kurutma