Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
İnşaat Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 03-04-2023  / Hit : 979 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

İnşaat Nem Kurutma

İnşaat nem kurutma işleminin, bina yapımı aşamasında mutlaka nem alma cihazlarıyla hızlıca yapılması gerekmektedir.

Doğal yöntemlerle kurutma işlemini gerçekleştirmeyi beklemek meşakkatli bir durum oluşturacaktır.

Çünkü bir inşaat, doğal yöntemlerle kurumaya bırakılırsa, yaklaşık üç yıl gibi uzun bir süreyi kapsayabilir.

Bu da hem size oluşturacağı maliyetin yüksek olması, hem de müşterinize çok uzun vadede işi teslim etme durumunu ortaya çıkardığı için, doğal kurutma yöntemi çok da tavsiye ettiğimiz bir metot değildir.

Firmamız nem kurutma işlemlerinde işinde uzmanlaşmış ve ileri teknoloji destekli nem alma cihazlarıyla sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

İnşaat sektöründe, zaman çok önemlidir. İşte burada inşaat nemi kurutma işleminin yapılma şekli, zamanın ne kadar uzun veya kısa olabileceğini belirlemede kilit noktadır.

Siz eğer müşterinize işinizi zamanında teslim etmezseniz, müşterinizi kızdırabilir ve kaybedebilirsiniz.

Bu yüzden bina yapımı sırasında, iyi bir sistem ve planlama gerekir.

Binanın yapım aşamalarının düzenli olması, en ufak bir vakit kaybına yönelik aksaklıkların oluşmamasına özen göstermek gerekir.

Bu hususta kullanılacak teknik cihazların varlığı da önem teşkil eder. Firmamız bu konuda sizlere ihtiyacınız olan desteği fazlasıyla vermeye hazırdır. 

İşinizi zamanında ve uygun şartlarda teslim edebilmeniz için sizlere büyük bir katkı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Türkiye’de daha önce inşaat nem alma kurutma işlemi tam anlamıyla bilinmediğinden, ısıtıcılar ile kurutma yapılmakta idi.

Fakat ısıtıcılar ile yapılan kurutma işlemi, malzemeyi hızlı bir kurutmaya maruz bıraktığından, şapın ilk bir – iki santimlik yüzeyi çok kısa sürede kuruyup, şapın alt bölümü ıslak kalıyordu.

Bu nem zamanla dışarıya bırakıldığından, parke kabarması, duvar diplerinde boya kabarması gibi problemleri beraberinde getiriyordu. Bu aynı zamanda çeşitli sağlık problemlerine de yol açmaktaydı.

Firmamız, ileriye dönük kalıcı sorunların yaşanmaması için, yüksek bir performans ile çalışmış ve inşaat nemi alma kurutma konularında kendini geliştirmeyi başarmıştır.

Hizmetinize sunduğumuz, üstün teknoloji destekli kurutma cihazlar sayesinde, inşaat malzemesi içerisindeki gereğinden fazla bulunan su miktarını büyük bir kolaylıkla yok etmektedir.

Bu cihazlar, yeni inşaatın aşırı su içermesinden dolayı terlemesini de önleyerek, istenmeyen rutubeti dışarıya atar.

Bina, yapım aşamasında kurutulduğu takdirde, insanlar sağlıklı ve nemsiz bir alanda yaşar, küf, rutubet ve bakteri gibi sağlık açısından zararlı olan maddelerden de kurtulmuş olur.

Islak inşaat nem kurutma işleminin birçok faydasından da söz edebiliriz.

Bu işlemden sağlıklı bir sonuç alabilmek için, binadaki nem hasar tespitinin yapılması, nemin başladığı ve dağıldığı bölgelerin tespit edilmesi gerekir.

Rutubet nedeniyle oluşan ve insan sağlığına zarar veren mikroorganizmalar temizlenmiş olur ve binaların ömrü uzar.

İnşaat tamamlandıktan sonra, ilk beş yılda yüzde üç yüze varan ısıtma tasarrufu sağlar.

Hiçbir dezavantajı bulunmayan inşaat nem kurutma işlemi için kullanılan bu cihazlar, evlerde, depolarda, kapalı yüzme havuzlarında, seralarda, kısacası betonarme yapıların hepsinde kullanılır.

#inşaatnemkurutma #inşaatnemikurutma #inşaatnemalmakurutma #ıslakinşaatnemkurutma

İnşaat nem kurutma ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için firmamızı arayarak bilgi alabilirisiniz.

İNŞAAT NEM KURUTMA

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • İnşaat nem kurutma işleminin, bina yapımı aşamasında mutlaka nem alma cihazlarıyla hızlıca yapılması gerekmektedir. inşaat nemi kurutma çok önemli bir husustur.
 • İnşaat Nem Kurutma