Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
Oda Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 03-04-2023  / Hit : 820 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 3,2 Puan verildi

Oda Nem Kurutma

Oda nem kurutma ihtiyacı, bazı evlerde, özellikle bahçeli ve Kuzey cepheye bakan konutlarda, aşırı nem sorunu oluştuğundan dolayı bir gereklilik haline gelmiştir.

Odadaki küflü nemi ve kirli hava, yaşamımızı olumsuz etkiler, evdeki eşyalar, evin içindeki parkeler, tavanlar, rutubetten dolayı kullanılamaz hale gelebilir.

Bu tarz durumların oluşmasına engel olabilmek için birtakım önlemler alınması gereklidir.

Bu sorunun önlenmesi için, ya bu hizmeti vermekte olan işin uzmanlarından destek almak ya da piyasada bulunan nem alma cihazlarından herhangi bir tanesini almanızı önerebiliriz.

Bu önlemler alınmadığı takdirde, kendi sağlığınız ve ailenizin sağlığı hakkında endişelenmeye başlayabilirsiniz.

Oda nemi kurutma için evimize bir tane nem alma cihazlarından almamız gerektiğini belirtmiştik.

Bu cihazlar,  evin içerisindeki küflü ve nemli havayı tamamen değiştirerek daha temiz bir hava solunumunu sizlere sağlar. Evinizin içindeki küf ve rutubeti yok eder.

Ayrıca oda içinde oluşan fazla nemi suya çevirerek, içinde bulunan tanka biriktirmektedir.

Bu şekilde oda nem alma kurutma problemi yaşayan tüm kişiler bu tarz cihazlardan alıp evlerinde rahatlıkla kullanabilirler.

Bu cihazların temizleme işlemlerini de kolaylıkla halledebilirsiniz. Arka kısmındaki filtreyi çıkartarak, elektrik süpürgenizle biriken tozları çekebilirsiniz.

Size rutubetsiz ve temiz hava sağlayan bu cihazların evinizde bulunması, sağlıklı bir ortam konusunda çok ama çok önem arz etmektedir.

Çünkü oda nemi alma kurutma sorunu olan, rutubetli bir ortamda yaşamak, tamamen sağlıksız bir durum olmakla beraber, siz de ve ailenizde, birtakım romatizmalı hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır.

Evdeki nem ve rutubeti yok etmenin bir diğer yolu da, bina yapımı sırasında kullanılan malzemenin, rutubet önleyici malzemelerden yapılması gerektiğidir.

Binanın projesini yapan ve kullanılacak malzemenin cinsini belirleyen gerekli kişilerin bu konuda özenli davranması gerekmektedir.

Kullanılacak nemi önleyecek türde her malzeme, binanın kullanılma ömrünün uzamasına ve o binada yaşayacak olan kişilerin sağlığına önemli ölçüde fayda sağlayacaktır.

Bunun için kesin çözüm, kuruduvar negatif pozitif su basıncına dayanıklı çimento esaslı malzemelerin kullanılmasıdır.

Islak oda nem kurutma işleminin gerekliliğini şu şekilde de açıklamak gerekirse; günlük hayatta zaten normal şartlarda olan bir evde bile, yeterince nemli bir ortam yaratıyoruz.

Eviniz nem oluşturan bir mekân değilse bile, çamaşır yıkamak, duş almak, yemek pişirmek ve ütü yapmak gibi yaşamımızı idame ettirme sürecinde gerekli olan işlemler, aşırı nem oluşmasına neden olmaktadır.

Durum böyle olunca oda nem kurutma işlemi, yoğunlaşmayı engellemek adına zorunlu bir hale gelmektedir.

Sizde bir oda nem kurutma cihazı ihtiyaç duyduğunuzda satın almadan günlük olarak firmamızdan uygun fiyatlar seçeneği ile kiralayabilirsiniz.

Ayrıca firmamızdan ücretsiz keşif isteğiyle hangi cihaz ihtiyacınızın olduğu ortaya çıkacak ve sizin için en doğru cihazı temin etmiş olacağız.

Oda nem kurutma cihazı kiralamadan önce mutlaka firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

#odanemkurutma #odanemikurutma #odanemalmakurutma

ODA NEM KURUTMA


Sonraki Sayfa :

Rutubet Önleme »
( Toplam Oy : 35 ) ( Oyveren : 11 ) ( ortalama : 80 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Oda nem kurutma ihtiyacı, bazı evlerde, özellikle bahçeli ve Kuzey cepheye bakan konutlarda, aşırı nem sorunu oluşur oda nemi alma kurutma mutlaka yapılmalıdır.
 • Oda Nem Kurutma