Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul nem alma kurutma cihazı kiralama şirketi olarak cihaza ek olarak kullanabilecek yardımcı hortum veya buna benzer parçaları da bizlerden kiralama hizmetimize ek olarak temin edebilirsiniz..
 • İstanbul inşaat nem alma kurutma firması bu alanda yapılan başarılı hizmetlerle, çevreyi en zor durumda olanları destekleyerek devam ettirmiş, gece gündüz demeden destek ekibini bu yolda sürüklemeyi.
 • Edirne beton nem alma kurutma firması olarak sadece inşa halindeki binalarda değil aynı zamanda inşası tamamlanmış ve yaşam alanı olarak kullanımına başlanmış olan binalarda da hizmet vermekteyiz..
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır..
 • Her rutubet giderici cihazın kapasitesi birbirinden farklıdır. Mesela fabrikalardaki rutubeti gidermek için daha büyük ebatlı ve daha geniş alana etki edecek bir rutubet giderici cihaz kullanılmalıdır.
 • Sel baskını sonrası nem alma kurutma için gerekli tüm müdahaleleri yaparak yapının bir an önce eski işlevini görmesi adına hızlı kurutma çalışmaları yaparak kısa sürede yapınızı teslim etmekteyiz..
 • Normalde ısınmak için kullanılan elektrik ısıtıcıların bir ya da birkaç tane şap atılan alana yerleştirilmesi ve alanın kurutulmaya çalışması şeklinde oluşan bu yöntem ile şap sadece yüzeysel olarak..
 • İstanbul sıva kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazımız yüksek seviyede ısı enerjisi üfleme kapasitesi ve az yakıt harcamasıyla aynı zamanda kullanıcılarının bütçelerini çok.
Kiralık Şap Kurutma Cihazı

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 23-08-2023  / Hit : 298 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

Kiralık Şap Kurutma Cihazı

Kiralık şap kurutma cihazı temini yapmakta olan firmamız şap kurutma işlemlerinizi hızlı, sağlıklı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için hizmet vermektedir.

Şap kurutma cihazı kiralama yöntemiyle temin edildiğinde kısa süreli işlerinizde fazla maliyete katlanmadan şap kurutma işleminizi gerçekleştirebilir ve şapın gerekli olduğu forma ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kiralık şap kurutma cihazı kullanım açısından son derece kolay olmakla birlikte kullanım için ekstra bir profesyonellik istememektedir.

Ancak cihazın seçimi ve konumlandırılması hakkında uzman bir personelden yardım almak izlenebilecek en akılcı yoldur.

Şap kurutma cihazı sahip olduğu yüksek derecede ısı üfleme gücü ile şap atımı yapıldıktan sonra ortamda kalan nemi yoğunlaştırarak suya dönüştürmekte ve bu suyu kendisine entegre edilmiş olan depoda hapsetmektedir.

Tüm bu döngüyü çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdiği için de kurutma işleminde inanılmaz bir vakit kazanımı ortaya çıkmaktadır.

Kurutma cihazı hiçbir yönlendirmeye gerek kalmadan çalışabilmekte olduğundan dolayı kullanım açısından son derece kolay bir cihazdır.

Ancak cihazdan maksimum verimi alabilmek için cihazın tüm alanı görebilecek ve eşit bir şekilde ısı yayabilecek bir şekilde konumlandırılması gerekmektedir.

Şap Kurutma cihazının konumunun bu kadar önemli olmasının ana sebebi ise cihazın yüksek ısı ile ortamda bulunan nemi yoğunlaştırmasıdır.

Eğer cihaz gereğinden fazla alana yaklaştırılırsa şap zarar görebilir bu sebeple cihazı uzman personelimiz hangi alana ne kadar mesafe olacak hepsini hesaplar ve cihaz kurulumunu yapar.

Tam tersi bir durum ile cihaz çok uzak bir konumda kullanılırsa da istenilen kurutma için daha fazla süre çalışması gerekmekte ve bazı durumlarda bazı alanlar nemli kalabilmektedir.

Bu nemli kalan alanlarda bulunan nem zamanla kurutulmuş olan alanlara sirayet edebilmekte ve bu alanlarda nemlenme sorunları ortaya çıkabilmektedir.

Cihazın kullanımında dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise cihazın yoğunlaştırdığı nemi emerek deposuna hapsetmesi konusudur.

Her kurutma cihazının deposunun belirli bir kapasitesi mevcut olup tahliye hortumu kullanılması gerekir.

Cihazlar bu kapasiteyi doldurduklarında güvenlik açısından çalışmayı durdurmakta ve kurutma yapmamakta olur yine devreye tahliye hortumu girer ve sayesinde 24 saat cihaz çalışmaya devam eder.

Bu durumda cihazın tekrar kurutma işlemini gerçekleştirebilmesi için deposunun boşaltılması gerekmektedir.

Kuracağımız tahliye hortumu sayesinde cihaz deposu doldu derdi olmadan devamlı içine hapseden suyu dışarı hortum sayesinde atacaktır.

Firmamızdan temin edebileceğiniz kiralık şap kurutma cihazı ve diğer cihazlarımızda ise bu kontrole ve boşaltma işlemine gerek kalmamaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için mutlaka bizi arayın bizi aramadan şap kurutma işlemine başlamayın.

Bizler sizleri daha geniş kapsamlı olarak size uygun olan cihazı yerinizde keşif yaparak gerekli olacak olan cihazı tavsiye edeceğiz.

#kiralıkşapkurutmacihazı #şapkurutmacihazı #şapnemkurutmacihazı

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Kiralık şap kurutma cihazı temini yapmakta olan firmamız şap kurutma işlemlerinizi hızlı, sağlıklı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için hizmet verir
 • Kiralık Şap Kurutma Cihazı