Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Beton nem kurutma firması Kocaeli merkez de gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizin de betonlarını kısa sürede kurutmak için sunmaktayız..
 • Kocaeli beton kurutma hizmeti almak için firmamızla irtibata geçmeniz durumunda bulunan ortam için profesyonel elemanımız sizi ziyaret ederek gerekli işlemler hakkında bilgi verecektir..
 • Beton kurutma hizmeti İzmir ve çevre ilçelerinde firmamız tarafından verilmekte olup, özellikle İzmir’in havasının nemli olması sebebiyle yeni yapılan inşaatlarda beton kurutma işlemi son derece önem.
 • Nemtek beton kurutma firması olarak yaşam alanı olarak kullanılmaya başlanılan apartman daireler, işyerleri, müstakil evler, hastaneler gibi yapılarda da kurutma hizmeti vermekte ve başarılı sonuçlar.
 • Ankara beton nemi alma firmaları içerisinde müşteri memnuniyetini ön planda tutması, cihazlarının performansı sayesinde kısa sürede tüm Ankara şehir merkezi ve ilçelerinde en çok tercih edilen firma.
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • İnşaat yapım aşamasında her ne kadar sudan faydalanılıyor olsa da ilerleyen dönemlerde yani beton tamamen formunu bulduğunda su kesinlikle istenmeyen bir materyal olarak dikkat çekmektedir..
 • Küf temizliği yapılırken küf kurutma cihazı dışında uygulanacak olan diğer yöntemler hem betona zarar vermekte hem de küfün havaya dağılmasına neden olduğu için farklı yerlere dağılmasına sebep olur.
 • Beton küf kokusu giderme işlemi için önce ise rutubetin yarattığı kaynağı bulunmalı ve bu kaynak çözüme kavuşturulduktan sonra beton kurutma cihazı ile küf kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir..
 • Yaşam alanı olarak kullanılan yapılarda beton kurutmanın yararları öncelikle kaliteli bir yaşam sürdürebilmeyi, nemin ve rutubetin oluşturduğu kötü koku ve kötü görüntüyü engellemeyi sağlamaktadır..
 • Hemen her yerde hizmetleri ile birlikte karşımıza çıkmış nem kurutma firması, yeri geldiği zaman bu hizmetlerin en modern ve avantajlı boyutlarını daha sağlıklı şartlarda geliştirmeye devam edecektir..
Nemtek Beton Kurutma Cihazı

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 04-04-2019  / Hit : 376 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

Nemtek Beton Kurutma Cihazı

Nemtek Beton kurutma cihazı yüksek üfleme gücü sayesinde tahmin edilen ve beklenen beton kurutma işlemini çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirir.

Nemtek beton kurutma cihazı kiralama firması olarak bu üstün cihazın kiralama hizmetini vermekteyiz.

Betonunuzu kurutabilmek için bizimle iletişime geçtiğimizde farklı kapasitelere sahip olan nemtek kurutma cihazından sizin alanınıza uygun olan cihazı getirebilmemiz ve vakit kaybetmemeden müdahale edebilmemiz adına alanınızın tahmini büyüklüğünü ve adresinizi bizimle paylaşmanız yeterli olmaktadır.

Nemtek cihazı adresinize kadar görevli personellerimiz tarafından getirilmekte cihazın kullanımı hakkında kısa bir sunum yapılmakta ve cihazın çalışma esnasında gerekebilecek olan aparatlar ile cihaz çalışır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Beton kurutma işlemini kurutma cihazı kullanmadan yapmak için kullanılan yöntemlerden birini tercih etmeniz istenmeyen olayların yaşanmasına sebep olabileceği gibi ekstra maliyetlere ve zaman kayıplarına sebep olmaktadır.

Örneğin betonun kendi kendine kurumasını beklemek yapılan en büyük yanlış uygulamaların başında gelmektedir.

Bu tarz uygulamada güneş ışınları yardımıyla kurutma yapılmak tercih edilmekte olup, betonunun tamamının güneş ışığı ile buluşması beklenmekte ve bu durum günler sürmektedir.

Ayrıca bu şekilde bir kurutma işlemi sadece zaman kaybı olmamakta aynı zamanda ilerleyen dönemlerde betonun üzerine uygulanacak olan yalıtım malzemesi, badana ve boya gibi işlemlerin işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmesine de engel olmaktadır.

Beton kurutma işleminde cihaz kullanılmadan uygulanan bir diğer yöntemde havalandırma için kullanılan büyük fanlar ile kurutma işlemini gerçekleştirmektir.

Bu durumda da inşaat zamanından sonra bitirilmekte ve inşaat firmaları bu yüzden prestij kayıpları yaşamaktadır.

Oysaki nemtek beton kurutma makinesi ile gerçekleştirilen bir kurutma işlemi sadece günler sürmekte ve sağlıklı bir şekilde kurutma işlemi yapılmaktadır.

Nemtek üstün üfleme gücü, ara vermeden çalışabilme özelliği, kolay ve taşınabilir ergonomisi, en zor şartlarda çalışabilmesiyle bir inşaat firmasının istediği tüm özellikleri kapsamakta ve gerçekten beton kurutma işini hakkıyla gerçekleştirmektedir.

Nemtek cihazı ile yapacağınız kurutma işlemlerinizin bu denli sağlıklı olmasının sebepleri arasında cihazın ortamda bulunan nem dengesini yine ortamda bulunan nemi yoğunlaştırarak ortamdan uzaklaştırması ve bu işlemi saatler boyu ara vermeden yapabilmesidir.

Nemtek bu işlemi yaparken harcadığı enerjinin tamamını yüksek ısı enerjisine dönüştürmekte ve bu anlamda hem çevreye hem de kullanıcısına katkılar sağlamaktadır.

Cihazın ara vermeden çalışma özelliğini kullanmak ise oldukça basittir. Kiralama esnasında tarafınıza verilecek ve cihaza montajı çok kolay olan bir tahliye hortumu sayesinde bu işlem gerçekleşmektedir.

Nemtek beton kurutma cihazı yoğunlaştırdığı nemi kendi deposuna hapsetmektedir.

Ancak depoya bağlanacak bir tahliye hortumu ile depoda biriken yoğunlaşmış nem dışarı atılmakta ve depo dolmayacağı cihaz saatler boyu performansından en küçük bir eksilme yaşamadan çalışabilmektedir.

Ayrıca cihazın bu şekilde çalışması esnasında motorunda herhangi bir ısınma meydana gelmemektedir.

Çünkü üfleme yapılan alan ile motorun bulunduğu alan arasında motorun ısınmasını engellemek amacıyla özel bir malzeme kullanılmış olup sıcak ve soğuk havalarda performansını etkilememesi için her türlü önlem alınmış durumdadır.

Nemtek beton kurutma cihazı ile yapacağınız kurutma işlemlerinden sonra sonucu gördüğünüzde ne demek istediğimiz çok daha iyi anlayacak ve inşaatlarınızı söz verdiğiniz tarihten çok daha önce bitirmenin haklı gururunu yaşayacaksınız.


Önceki Sayfa :

« Beton Kurutma

Sonraki Sayfa :

Şantiye Nem Kurutma »
( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Nemtek Beton kurutma cihazı yüksek üfleme gücü sayesinde tahmin edilen ve beklenen beton kurutma işlemini çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirir.
 • Nemtek Beton Kurutma Cihazı