Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • Beton nem kurutma işlemi betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Yaz ve kış aylarında betonların soğuk ve aşırı sıcak havadan kaptıkları nem ve rutubet kalıcı yöntemlerle ortadan kaldırılmaktadır..
 • Firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde ne kadar genişlikte bir alanda rutubet kurutma işlemi yapacağınızı belirtmeniz rutubetin hızlı ve sağlıklı bir şekilde kurutulmasında önemli bir bilgi olacaktır..
 • Ticareti ve gerekli ihtiyaç karşılama pozisyonunu en iyi şekilde gözden geçirmiş firmaların, çözüm noktasında da insanlar için gerçekten güven yaratan önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir..
 • İstanbul parke nem alma kurutma firması ile en kısa âmânda iletişim kurmak gerekir. Özellikle de zemin bölgelerindeki ıslanma problemini gidermek için uzman firmanın desteği hemen çözüm üretmektedir..
 • Sakarya beton kurutma hizmeti sadece Sakarya merkezde değil aynı zamanda bu ilçelerde çalışmalarına devam eder Adapazarı, Sapanca, Erenler ve Serdivan ilçelerinde de firmamız tarafından verilmektedir..
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • Nem sorunu gibi kısa süre içerisinde dağılarak zararlı bir hal alabilen sorunlar için sürekli kontrol altında tutulması için de muhakkak bir nem ölçme cihazı ile veri alışverişi yapılması gerekmekte..
 • Verdiğimiz kapsamlı ve kaliteli hizmetler arasında bulunan nem alma kurutma çalışmalarında yine farkımızı her zaman hissettirdik ve bundan sonraki süreçte farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz..
 • Yine evinizde betonların içlerine veya duvarlara sinen nem özellikle ahşap malzemeleri daha kolay etkilediği için parkelerinizin veya dolaplarınızın kısa sürede bozulmasına sebep olabilmektedir..
 • Eğer sağlam bir yapının ortaya çıkmasını istiyorsanız ve binanın nemden, küften ve kötü kokulardan uzak kalmasını istiyorsanız o zaman firmamızın şap kurutma hizmeti size bu konuda yardımcı olacaktır..
 • Islak zeminin kuruması için aslında birçok yöntem kullanılıyor. Herhangi bir ısıtıcı zemine yaklaştırılarak, güneş ışığından yararlanarak veya kendi kendine kurumaya bırakılarak zemin kurutulmaya çalı.
Kiralık Beton Kurutma Cihazı

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 09-04-2019  / Hit : 2187 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

Kiralık Beton Kurutma Cihazı

Kiralık beton kurutma cihazı ile gerçekleştirilen beton nemi kurutma işlemi, ilerleyen dönemlerde nem, rutubet ve küf gibi sorunları önleme olasılığınız oldukça düşük olacaktır.

Beton kurutma cihazı Kiralık sayesinde beton üzerinde beton atım işlemi sonrasında kalan ıslaklık çok kısa süreler içerisinde kurutulabilmekte ve bu durum inşaat sektörünün daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır.

Kiralık beton kurutma cihazı kiralama firması olarak firmamız aracılığı ile beton kurutma işlemlerinizde kullanabilmeniz için cihazı kiralayabilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile dönemsel çalışmalarınızda kullanmak amacıyla Kiralık cihazı kiralama talebinizi bizlere ilettiğiniz de cihaz adresinize kadar getirilmekte ve çalışır bir şekilde teslim edilmektedir.

Beton kurutma cihazını çalıştırmak için kullanmakta olduğu enerjinin tamamını yüksek ısı enerjisine çevirmekte ve bu anlamda kullanıcı dostu bir cihaz olarak dikkat çekmektedir.

Harcamış olduğu elektrik sarfiyatı yok denecek kadar az olmakla birlikte gösterdiği performans gerçekten hayranlık bırakmaktadır.

Kurutma cihazı çalışma şekli olarak beton üzerinde bulunan nemi yoğunlaştırmaktadır. Yoğunlaştırılan bu nem cihazın kendisine entegre edilmiş olan deposunda biriktirilmektedir.

Bu işlemin yapılma sebebi ise beton üzerinde bulunan nemin betonun formunu bulmasına engel olmasıdır.

Beton atımı sırasında kullanılan su, daha sonra betonun formunu bulmasını engelleyen en önemli etkenlerin başında gelmektedir.

Geçmiş zamanlarda beton atım işlemi sonrasında betonun formun bulması için elektrikli ısıtıcılar ya da büyük fanlar kullanılmakta, eğer bu cihazları kullanma imkanı yok ise güneş ısısından yararlanarak beton kurutma işlemi gerçekleşmekteydi.

Ancak bu gibi kullanılan yöntemler ile kurutulmuş olan betonlar tam manasıyla formunu bulamamakta ve ilerleyen dönemlerde nemlenme ve rutubetlenme sorunları ile karşılaşmaktaydı.

Ayrıca bu tarz yöntemler inşaat süresini uzatmakta ve inşaatların tahmin edilen ya da söz verilen sürelerden çok daha uzun süreler içerisinde teslimine neden olmaktaydı.

Bu sebeple Kiralık beton kurutma cihazı kiralamak için firmamızı aradığınızda kurutulacak olan betonun metre kare olarak büyüklüğünü bizlere iletmeniz doğru kapasiteye sahip olan cihazı size ulaştırmamızı sağlayacağı gibi, vakit ve emek kayıplarının da önüne geçilmiş olacaktır.

Kurutma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kurutma işlemi yapılırken beton alanın tamamının eşit bir şekilde kontrollü olarak kurutulması gerekliliğidir.

Bu gibi bir durum ile karşılaşmamak adına Kiralık kurutma cihazı kurutma yapılacak beton alana doğru bir şekilde konumlandırılmalıdır.

Eğer konumlandırılan alandan alanın büyüklüğü sebebiyle her taraf ısıtılamıyorsa alan parsellere ayrılmalı ve her bir parsel belirli saat dilimleri ile ısıtılmalıdır.

Bu durumda nemlenmiş bölge kalma ihtimali en az indirgenmiş olmaktadır.

Kiralık beton kurutma cihazı firması olarak sadece beton kurutma cihazı satışı ve kiralaması yapmamaktayız.

Kiralık beton kurutma cihazı yüksek üfleme gücü, yatay ve dikey çalışabilme özelliği, yüksek alanlarda oluşan nemlenme ve rutubetlenme sorunlarını çözebilmek için taşınabilmesi ile inşaat sektörünün eli ayağı ve vazgeçilmez bir bireyi olmuş durumdadır.

Kiralık Beton Kurutma Cihazı

Nemtek İnşaat Beton Kurutma Cihazı Kiralama : 0530 959 93 30

( Toplam Oy : 5 ) ( Oyveren : 1 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Kiralık beton kurutma cihazı ile gerçekleştirilen beton nemi kurutma işlemi, ilerleyen dönemlerde nem, rutubet ve küf gibi sorunları önleme olasılığınız olacak
 • Kiralık Beton Kurutma Cihazı