Beton Kurutma Sayfa Yazıları
 • 50 kw Elektrikli Isıtıcı
  Yüksek performansını ve kaliteli hizmetin göstergesi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 50 kw çok geniş sayılacak iç hacme sahip olan bölgelerde ve kapalı mekânlar.
 • 30 kw Elektrikli Isıtıcı
  Geniş hangarlarda sahip olan veya iç hacmi büyük olan çok sayıda işletme ve sanayi kuruluşu için bu teknoloji hem ısıtıcı hem dönemden arındırıcı bir teknoloji olarak ken.
 • 25 kw Elektrikli Isıtıcı
  Bu konuda teknolojiden faydalanmak ve problemi çözmek isteyen insanların 25 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi en kaliteli cihazımı kur koşullarda elde etmek için ge.
 • 15 kw Elektrikli Isıtıcı
  Burada etkili bir sistem ve kaliteli bir cihaz teknolojisi olarak karşımıza çıkan elektrikli ısıtıcı 15 kw enerji miktarı ile birlikte gerçekten insanların memnuniyetine .
 • 10 kw Elektrikli Isıtıcı
  Günümüzde bu alanda inşaat sektörünün gelişimi destekleyen çok sayıda firma 10 kw elektrikli ısıtıcı kiralama girişimi ile birlikte insanlara ve işletmelere gereken deste.
Beton Kurutma Hizmet Yazıları
 • İstanbul beton kurutma hizmeti firmamız tarafından başta İstanbul olmak üzere Kadıköy, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Pendik gibi merkez ilçelerde olmak üzere tüm ilçelerde firmamız tarafından verilmekte.
 • Gebze beton nem kurutma hizmeti sadece Gebze’ de değil, Gölcük, İzmit, Karamürsel, Kartepe ilçelerinde de firmamız tarafından verilmekte olup, bu ilçelerde bulunan inşaatlarınızda, tadilat ya da yenil.
 • Beton nem kurutma firması Kocaeli merkez de gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizin de betonlarını kısa sürede kurutmak için sunmaktayız..
 • Kocaeli beton kurutma hizmeti almak için firmamızla irtibata geçmeniz durumunda bulunan ortam için profesyonel elemanımız sizi ziyaret ederek gerekli işlemler hakkında bilgi verecektir..
 • Beton kurutma hizmeti İzmir ve çevre ilçelerinde firmamız tarafından verilmekte olup, özellikle İzmir’in havasının nemli olması sebebiyle yeni yapılan inşaatlarda beton kurutma işlemi son derece önem.
Beton Kurutma Blog Yazıları
 • İnşaat yapım aşamasında her ne kadar sudan faydalanılıyor olsa da ilerleyen dönemlerde yani beton tamamen formunu bulduğunda su kesinlikle istenmeyen bir materyal olarak dikkat çekmektedir..
 • Küf temizliği yapılırken küf kurutma cihazı dışında uygulanacak olan diğer yöntemler hem betona zarar vermekte hem de küfün havaya dağılmasına neden olduğu için farklı yerlere dağılmasına sebep olur.
 • Beton küf kokusu giderme işlemi için önce ise rutubetin yarattığı kaynağı bulunmalı ve bu kaynak çözüme kavuşturulduktan sonra beton kurutma cihazı ile küf kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir..
 • Yaşam alanı olarak kullanılan yapılarda beton kurutmanın yararları öncelikle kaliteli bir yaşam sürdürebilmeyi, nemin ve rutubetin oluşturduğu kötü koku ve kötü görüntüyü engellemeyi sağlamaktadır..
 • Hemen her yerde hizmetleri ile birlikte karşımıza çıkmış nem kurutma firması, yeri geldiği zaman bu hizmetlerin en modern ve avantajlı boyutlarını daha sağlıklı şartlarda geliştirmeye devam edecektir..
Beton Nem Kurutma

Ekleyen : Nemtek Kurutma  / Ekleme Tarihi : 12-03-2019  / Hit : 632 Defa Okunmuştur.  /  Konuya 5 Puan verildi

Beton Nem Kurutma

Beton Nem Kurutma uygulaması için daha hızlı ve ekonomik çözümler arıyorsanız, ürünlerimiz arasında bulunan ve kullanılan beton kurutma cihazını tercih edebilirsiniz.

Beton nemi kurutma sorunu için eğer daha önce bir kurutma cihazı kullanmadıysanız ve bu konuda bilgi almak isterseniz teknik ekip arkadaşlarımızdan hem cihaz kullanım bilgisini hem de isterseniz kurutma hizmetini alabilirsiniz.

Kurutmanın betonun sağlamlığı için oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Kesinlikle bu işlemi yaparken daha önce denemiş olduğunuz eski yöntemleri bir kenara bırakmalısınız.

Büyük inşaat beton yapıların bile kurutulmasında oldukça etkili olan profesyonel ve son teknolojik cihazlar tercih edilmektedir.

Sadece cihaza ödeyeceğiniz küçük bir miktar ile ileride ıslaklık ve neme bağlı olarak yaşayacağınız sorunlar için ödeyeceğiniz büyük maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Sizler de bu profesyonel cihazları denemek isterseniz hiç beklemeden hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Beton nemi kurutma için temin edeceğiniz bir kurutma cihazını yine diğer kurutma işlemlerinizde de güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yaz mevsimi dönemlerinde yapılan kurutma işleminin kendiliğinden gerçekleşmesi sizleri inşaat sektöründe beton nem kurutma sorununda kısmi olsa da rahatlatabilir ama sağlıklı bir çözüm sunmaz.

Aynı şekilde kış mevsiminde de hava koşularının kötü olması sebebi ile beton zemin kendi ıslaklığının yanı sıra hava şartları gibi diğer sorunlar ile de yine ıslanmaya devam edecektir.

Bunun için de kış mevsiminde de kullanabileceğiniz bir kurutma cihazına ihtiyacınız olacaktır.

Kurutma cihazları mevsimsel zorluklar ve diğer zor iş şartlarına göre tasarlanarak üretildiği için açık alanlarda bile sorunsuz bir şekilde kurutma işlemini yapmaya devam edecektir.

Beton nemi alma kurutma işlemi kışın yapılırsa betonun sürekli maruz kalacağı ıslaklığın da önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Islak Betonların kurutulması için ihtiyacınız olan yüksek sıcaklığa doğal yollar ile ulaşamazsınız.

Ayrıca sorunsuz bir şekilde kurutma işlemini yapabilmesi de sizlere kurutma işleminin daha hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olacaktır.

Beton nem kurutma uygulamasının yapılmadığı betonlarda belirli bir zaman sonra çatlaklar ve betonun içinde sıkışmış olan ıslaklığın dağılması ile de rutubet gibi oluşumu meydana gelecektir.

Bir şey olmaz denilen hafif bir ıslaklığın bile beton üzerinde küf ve pas meydana gelmesi gibi ileri derece sorunları da beraberinde getireceğini ayrıca belirtmek ve uyarmak isteriz.

Peki, beton kurutma neden bu kadar önemlidir? Beton zeminler bir binanın en alt temelini oluşturmaktadır.

Binanın yaşam alanı haline gelebilmesi için ise beton zeminin işi bittikten sonra beton üzerinde farklı zemin döşemeleri uygulanmaktadır.

Eğer bu zemin döşemelerini ve yalıtım sistemlerini ıslak ve nemli bir beton üzerine yapıyorsanız yapmış olduğunuz tüm uygulamaların kısa sürede yapı olarak bozulacağını ve küfleneceğini belirtmek isteriz.

Aynı şekilde su tesisatı ve elektrik tesisatı gibi binanın ana hatlarını oluşturan tesisatlar da nemden kolaylıkla etkilenmektedir.

Su tesisatının malzemesinin kalitesiz olması ve bu malzemenin de nem ile buluşması boruların daha kısa sürede yapı olarak eskimesine sebep olacaktır.

Bu da duvar içlerinde neme bağlı olarak bozulan malzemenin yeniden su kaçağına sebep olacak şekilde yıpranmasına neden olacaktır.

Çoğu inşaat firmasının görmezden geldiği ıslaklık ve nem kurutma aslında oldukça büyük sorunları da beraberinde getirmekle beraber devamı olacak olan işlerinde yapılmasını engellemektedir.

Beton kurutma firması olarak bu ve buna benzer sorunlar ile karşılaşmamanız için sizlere en etkili yöntem olan kurutma cihazlarını önermekteyiz.


Sonraki Sayfa :

Beton Nem Kurutma »
( Toplam Oy : 10 ) ( Oyveren : 2 ) ( ortalama : 125 )
 • Bizimle Bağlantıda Kalın :
 • Beton Nem Kurutma uygulaması için daha hızlı ve ekonomik çözümler arıyorsanız, ürünlerimiz arasında bulunan ve kullanılan beton kurutma cihazını tercih ediniz.
 • Beton Nem Kurutma